pudra.com 16.06.2009

'Bebeğim olacak' seminerleri başlıyor!

Anne ve baba adayları “Bebeğim Olacak” seminerlerini kaçırmayın…

Bebek sahibi olmak ve onu hayata hazırlamak yaşamınızda önemli bir dönüm noktası… Dokuz aylık uzun bir maraton sizi ve bebeğinizi bekliyor. Anne ve bebek cilt bakımı uzmanı Mustela, anne ve baba adaylarını bu hassas dönemde yalnız bırakmıyor. Mustela, Medical Park Göztepe Hastane Kompleksi, Acıbadem Hastanesi, Alman Hastanesi, Memorial Hastanesi ve Mohini Aile & Çocuk Yaşam Merkezi işbirliği ile ‘Bebeğim Olacak’ seminerlerini düzenliyor. Seminerler Haziran ayında da devam ediyor.

'Bebeğim olacak' seminerleri başlıyor!

Anne ve baba adayları ‘Bebeğim Olacak’ seminerleri sayesinde hamilelik dönemi ve sonrası için en iyi şekilde hazırlanıyor. Seminerlerde sağlıklı bir hamilelik süreci, kolay bir doğum ve doğum sonrası yeni doğan bakımı konuları işleniyor. Bu konular Türkiye’nin ilk hamile eğitim uzmanı ve doğum koçu Hemşire Ayşe Öner ve konularında uzman pek çok doktor tarafından anlatılıyor.

Fiziksel ve psikolojik pek çok değişiklik yaşadığınız bu dönemde merak ettiğiniz soruların yanıtlarını bu seminerlerde bulacaksınız. Hem doğum öncesi ve sonrasıyla ilgili bilgi alacak, hem de bebeğinizin bakımı ile ilgili önemli noktaları öğreneceksiniz. Bebeğinizle sağlıklı bir başlangıç için doğum ile ilgili genel bilgilerden müdahaleli doğumlara, doğum sonrası lohusalık dönemi ve bu dönemde beslenmeden, bebeğinizi emzirme ve bakımına kadar tüm konuların görüşüleceği ‘Bebeğim Olacak’ seminerleri 18 Haziran Perşembe Medical Park Göztepe Hastane Kompleksi’nde gerçekleşiyor.

Katılımın ücretsiz olduğu seminerler ile ilgili detaylı sorularınızı info@dharmailac.com adresine atabilirsiniz.

Program
18 Haziran 2009, Perşembe - Medical Park Göztepe Hastane Kompleksi
13.00 – 13.15: Karşılama ve İkram
13.15 - 14.15: Doğum ve Normal doğum, Partnerlerin doğum yardımı, Doğum sonrası ve lohusalık dönemi, Doğum Koçu Ayşe Öner
14.15 – 14.30: Kahve Molası
14.30 – 15.15: Hamilelikte beslenme, Lohusalık döneminde beslenme, Emzirirken beslenme, Diyetisyen Gizem Keservuran
15.15 - 16.00: Anne sütü ve emzirme, Yeni doğan ve yeni doğanın özellikleri, Doğum Koçu Ayşe Öner
16.00 – 16.45: Bebeklerde görülen hastalıklar ve aşı, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzm.Dr.Şengül Demir


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER