pudra.com 08.07.2009

Bebeğinize internet sitesi yaratın!

Bebeğinize kalıcı ve yaratıcı bir hediye olarak; kendi adını taşıyan internet sitesi yaratmak artık çok kolay.

Yayın hayatına yeni başlayan Bebekalbumu.com, bebeklerinin her anının canlı kalmasını ve paylaşılmasını isteyen anne ve babalara, farklı ve ömür boyu kalıcı bir hediye sunuyor.

Bebeğinize internet sitesi yaratın!

Site üzerinden özel olarak tasarlanan ve bebeğin kendi adını taşıyan internet sitesi; annenin günlüğü, bebekle ilgili yazılar ve fotoğraflar gibi bilgiler içeriyor. Ayrıca tüm sevdikleri, bebeğin o anki durumunu anlatan status özelliğiyle, gelişimini bu siteden takip edebiliyor ve ona güzel mesajlar bırakabiliyor.

Pek çok farklı ve eğlenceli tasarım seçeneği sunan Bebekalbumu.com, ailelerin hiçbir teknik bilgi ya da beceriye ihtiyacı olmaksızın, siteyi sürekli güncel tutarak tüm sevdikleriyle paylaşılmasını sağlıyor.

Kısa bir süreliğine indirimli fiyat avantajı sağlayan Bebekalbumu.com’dan sadece anne-babalar yararlanmıyor; isteyenler, sevdiklerinin bebekleri için de site hazırlayabiliyor. Talebi takiben, belirtilen e-posta adresine, kullanıcı adı ve şifre gibi bilgiler gönderiliyor ve aile içerikleri yüklemeye başlıyor.

Site içinde yer alan ve online alışveriş imkanı sunan “Bebiş Dükkan” ise ailenin yüklediği fotoğrafların basımından kapı süsüne, bebek şekeri sepetinden baskılı giysilere kadar uygun fiyatlı ve kaliteli ürünler sunuyor.


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER