pudra.com 16.06.2009

Bebeğinize organik cilt bakımı

Erbaorganics’in pişik kremi, masaj yağı, losyon gibi ürünlerden oluşan bebek serisi en yüksek organik içeriğe sahip!

Angelina Jolie, Naomi Watts gibi Hollywood’un bilinçli annelerinin tercihi cilt bakım markası Erbaorganics en yüksek organik içeriğe sahip ürünlerden oluşuyor. Anneler için ayrı, bebekler için ayrı çok özel iki seriye sahip Erbaorganics bebeklerimiz için pişik kremi, vücut losyonu, masaj yağı, vücut yağı, saç ve vücut şampuanı içeren bebek serisine sahip. İşte Erbaorganics’in bebeklerimizin hassas cildine özel ürünleri…

Bebeğinize organik cilt bakımıErbaorganics Pişik Kremi
Bebeğimizin hassas cildinde pişiğe karşı kullanılan organik krem, bebeklerin narin cildini son derece doğal bir yolla pişikten koruyor. Erbaorganics pişik kremi, içeriğindeki organik ayçiçeği özü, B5 vitamini ve shea yağı sayesinde, bebeğinizin cildini pişiği oluşturan etmenlere karşı koruyor; pişik oluşumunu sağlıklı bir şekilde engelliyor.
Erbaorganics Baby Diaper Cream, 125 gr (29,50 TL)

Erbaorganics Baby Body Lotion
Yüzde 85 oranında organik içeriğe sahip Erbaorganics vücut losyonu, içeriğindeki organik lavanta yağı ile cildi korurken, organik mısır yağı ve gliserin sayesinde 8 saate varan nemlendirme yumuşatma sağlıyor. Loyson, parfüm ve paraben içermiyor.
Erbaorganics Body Lotion, 125 gr (26 TL)

Erbaorganics Bebek Masaj Yağı
Bebeğinize masaj yaparken kullanabileceğiniz bu özel bebek vücut yağı, yüzde 95 oranında organik. İçeriğindeki papatya, soya ve lavanta yağı sayesinde, bebeğinizin cildini nazikçe besliyor ve yumuşatıyor. Bebek bezi bölgesi temizliğinde de pişiğe karşı etkili bir nem kalkanı oluşturuyor. Ayrıca her Erbaorganics bebek vücut yağı satışından AÇEV (Anne Çocuk Eğitim Vakfı)’e 1TL, WWO (Dünya Kimsesiz Çocuklar Vakfı)’na ise yüzde 15 oranında bağış yapıldığını da hatırlatalım!
Erbaorganics Baby Body Oil, 125 ml (27 TL)

Erbaorganics Bebek Saç Şampuanı
Yüzde 77 oranında organik olan Erbaorganics Bebek Şampuanları, içeriğindeki lavanta, papatya ve aloe vera sayesinde saç derisini nemlendiriyor ve yatıştırıyor. Yulaf ve zeytinyağı ekstresi ile saçı hassas bir şekilde temizliyor. Sabun, alkol, zararlı irritan ve kimyasallar içermiyor.
Erbaorganics Baby Shampoo, 180 ml (23 TL)

Erbaorganics Bebek Vücut Şampuanı
Yüzde 78 oranında organik olan bebek vücut şampuanı ise, zeytinyağı ve yulaf sayesinde etkili bir şekilde temizlerken, papatya ve aloe vera ile yumuşatıyor ve nemlendiriyor. Aynı şekilde sabun, alkol, zararlı irritan ve kimyasalları içermiyor.
Erbaorganics Baby Shampoo, 180 ml (23 TL)

Erbaorganics ürünlerini yetkili eczanelerde bulabilirsiniz...


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER