@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 17.11.2011

Bebek ve çocuk odası için önerimiz: Bebekulpdekor.com

Bebek ve çocuk odası için 400'e yakın çeşitte dekorasyon ürünü barındıran Bebekulpdekor.com; ahşap, orijinal ve sağlıklı ürünleriyle çocuğunuz için aradığınız her şeyi bulabileceğiniz bir adres.

Dekorasyon, aksesuar ve mobilya kulpları alanında bebek ve çocuklara yönelik ürünlerin yer aldığı www.bebekulpdekor.com sitesi, 400'e yaklaşan ürün çeşitliliğiyle dikkat çekiyor.

Bebek ve çocuk odası için önerimiz: Bebekulpdekor.com

Önceleri İstanbul Dudullu'da yaklaşık 8 yıldır başta toptan satışıyla mobilya firmaları olmak üzere özellikle hamileler ve çocukları için değişik seçenekler arayan anne babalara hizmet veren mağaza, şimdi sanal mağazasıyla ürünlerini müşterilerine ulaştırıyor.

"Ahşap, orijinal ve sağlıklı ürünler" sloganıyla yola çıkan www.bebekulpdekor.com, hayal kahramanları, çiçekler, kelebekler, arabalar, hayvanlar, balıklar gibi pek çok temada ürün barındırıyor. Kişiye özel tasarım çalışmasıyla da istediğiniz aksesuarı istediğiniz figür, resim ya da fotoğraf üzerinden tamamen size özel olarak oluşturuyor. Ürünlerin diğer bir özelliği ise el yapımı ya da tamamen el boyama olması.

Mobilya kulpları, askılıklar, avizeler, aynalar, isimlikler, oyuncak sandıkları, raflar, duvar saatleri, duvar/mobilya sticker'ları www.bebekulpdekor.com'daki başlıca ürün gruplarını oluşturuyor. Ürünlerin görsel olarak bir hayli eğlenceli ve çeşitli olmasının yanında çocukların sağlığı düşünülerek üretilmiş olması da önemli. Çünkü www.bebekulpdekor.com ürünlerinde sağlığa zarar vermeyen su bazlı doğal boya ve solvent içermeyen vernik kullanılıyor.

Pudra.com olarak size düzenli olarak www.bebekulpdekor.com'u ziyaret etmenizi öneriyoruz. Çünkü her hafta yeni ürünler ve indirimli ürünlerin yer aldığı sayfalar güncelleniyor. El yapımı, ahşap ve sağlıklı malzemeden üretilmeleri dikkate alınırsa fiyatların da uygun olduğu söylenebilir.


POPÜLER GALERİLER
raisa and vanessa nike air force 03
derin mermerci network
victoria s secret fashion show kendal jenner
alexander wang adidas originals 10
gece bakimi
fezi altun max factor makyaj tuyolari
kis bahcesi dekorasyon onerileri5
organik kozmetik krem guzellik dogal bakim cilt sac goz
EN YENİLER