pudra.com 24.09.2009

Çocuğunuz Gap’in yüzü olsun

Çocuğunuzun resmini Gap vitrininde görmeye ne dersiniz? O zaman hemen Gap Casting Call’a internetten başvurun!

Çocuğunun fotoğrafını Gap’in vitrininde görmek isteyen anne ve babalar dikkat! “Gap Casting Call” seçilen renkli minik yüzlerin, yeni sezonda Gap markasını temsil etmesini sağlıyor! Nasıl mı?

Çocuğunuz Gap’in yüzü olsun

Öncelikle şunu belirtelim; başvuru için yaş aralığı 0-10 olarak belirlenmiş. Başvuru için yapmanız gerekenler de çok basit! Gapcastingcallturkey.com web sitesini tıklayıp, resimleri yüklemek yeterli. 0-5 yaş, 5-10 yaş, ikizler, arkadaşlar gibi farklı kategorilerden oluşan “Gap Casting Call”a katılım için tarih aralığı da 1 Ekim – 15 Kasım

Ayrıca belirtelim; “Gap Casting Call” için 26 Eylül Cumartesi Günü İstinyePark Gap Kids&Baby mağazasında da bir fotoğraf çekim aktivitesi düzenlenecek. Burada dileyen tüm çocuk ve bebeklerin fotoğrafları çekilecek ve yarışmaya katılma fırsatı sunulacak.

Oylama nasıl olacak diye merak ederseniz: “Gap Casting Call” için dileyen herkes, 23 Kasım’a kadar Gapcastingcallturkey.com’dan oylamaya katılıp puan verebilecek. Halk oylamasında finale kalan en renkli yüzler, özel jürinin oyları ile belirlenecek.

Ödüllere bakarsak… Yarışma sonunda kazananların fotoğrafları belirli Gap Türkiye mağazalarının vitrinlerinde yer alacak. Bunun yanı sıra kazananları Gap’ten çeşitli sürpriz hediyeler ile “Aisha’dan Bebek Bakım” paketi de bekliyor. Ayrıca miniklerinizin fotoğrafları, styling’i Tülin Şahin’e ait özel bir moda çekimi ile bir moda dergisinde de yer alacak!


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER