Pudra.com 05.05.2009

Çocuklara Eğitim ve Deney Atölyesi

Rahmi Koç Müzesi çocukları Faber-Castell renkleriyle buluşturuyor.

Çocuklara müze kültürünü benimsetmek için 2002 yılından bu yana çeşitli etkinlikler düzenleyen Rahmi Koç Müzesi, 5–8 yaş arası çocukların katıldığı atölye çalışmalarına yenisini ekledi. Faber-Castell’in katkılarıyla yapılan ‘Ana Sınıfı Atölye çalışmaları’ ile çocuklar bir yandan eğlenirken, diğer yandan da öğrenmenin keyfini çıkarıyor.

Çocuklara Eğitim ve Deney Atölyesi

Çocukların zihinsel, bedensel, duygusal gelişim ve becerilerine katkı sağlamayı amaçlayan bu çalışmalar eğitmen kontrolünde gerçekleşiyor. Çocuklar, Faber-Castell eğitim atölyesinde yaptıkları deneylerle mıknatısları, bir filmin nasıl yapıldığını ve dış bükey aynaları tanıyabildikleri gibi, zeka gelişimlerini destekleyecek çalışmalar da yapabiliyorlar. Atölyede deneyler yapan, gördüklerini tartışan ve resme dökerek keyifli zaman geçiren çocuklar hayal güçlerini genişletmiş oluyor.

Pazartesi hariç her gün açık olan Rahmi M. Koç Müzesi’ndeki atölye çalışmalarından hafta arası randevulu okul grupları, hafta sonları müzeye ailesi ile gelen çocuklar (5-6-7-8 yaş) yararlanabiliyor.

Randevu almak için (212) 369 66 00 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Rahmi M Koç Müzesi
Hasköy Cad. No: 5, Hasköy
(212) 369 66 00


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER