pudra.com 15.05.2009

Igor’un maceraları

Igor’un bilim adamı olma yolundaki hikayesinde sadece çocuklar değil, yetişkinler de çok gülüyor.

Igor, klasik canavar filmlerine farklı bir bakış getiren, son derece eğlenceli bir komedi animasyon. Film, sürekli aşağılanan bir laboratuvar asistanı olmaktan bıkmış Igor’un hikâyesini anlatıyor. Kendisiyle aynı kaderi paylaşan adaşlarından farklı olarak, Igor’un gerçekleştirmek istediği hayalleri var; mesela bir bilim adamı olmak gibi. Başarısız efendisi bir deney sırasında beklenmedik şekilde ölünce, Igor da yıllardır beklediği şansı yakalamış olur ve hikayeler burada başlar.

Igor’un maceraları

‘Şeytani İcatlar Fuarı’na katılmaya karar veren Igor, bizzat yarattığı iki arkadaşından da destek alıyor. Fakat arkadaşları Igor’a yardım ettikleri kadar ayak bağı da oluyorlar. Örneğin ‘Beyin’ ismiyle tezat oluşturacak derecede zeka yoksunu. ‘Scamper’ ise zeki olmasına zeki, ama karamsarlığıyla ekibe pek destek olduğu söylenemez. Ölümsüz olmasına rağmen en büyük emeli bir intihar girişimi olan Scamper, sürekli konuşarak yaratıcısı Igor’u çileden çıkartmaktan vazgeçmiyor.

Yeterince tehlikeli ve zor bir işe soyunmuş olan Igor, gizlice bilim fuarına hazırlanırken yaşadıkları ülkeyle ilgili bir sırrı keşfederek kahraman olma yolunda ilerliyor. Kamburlu sırtıyla Igor’u orijinalinde John Cusack seslendiriyor.

‘Igor’ geçtiğimiz Cuma vizyona girdi. Geçen hafta Anneler Günü karmaşasıyla filmi kaçırmış olabilirsiniz diye biz bu haftasonu için de hatırlatmak istedik. Henüz izlemediyseniz çocuğunuzu kapın ve bu eğlenceli filme biletinizi alın.


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER