pudra.com 16.06.2009

Mustela ile bebeğinizi güneşten koruyun

Güneş bebeğimizin ve çocuğumuzun hassas cildine zarar verir. Mustela güneş kremlerini güvenerek kullanabilirsiniz.

Bugünlerde hepimiz bebeklerimizi ve çocuklarımızı güneşten en doğru şekilde korunmanın yollarını arıyoruz. Mustela markası, bebeklerimizin ve çocuklarımızın hassas ciltlerini güneşten korumak için yenilikçi ve benzersiz birtakım ürünlere sahip.

Mustela ile bebeğinizi güneşten koruyun

Neden yenilikçi diye sorarsanız… Cilt gelişimleri henüz tamamlanmamış olan bebeklerin ve güneşte fazla kalan çocukların cildi güneşten fazlasıyla etkilenir. Ancak bebek ve çocukların ciltlerini yalnızca güneş yanıklarına karşı korumak yeterli değildir. Mustela’nın güneş ürünleri hem bebeğimizin cilt yüzeyinde, hem de hücresel düzeyde olmak üzere iki seviyeli koruma sağlıyor. Cildin doğal savunma mekanizmasını destekliyor.

Neden benzersiz diye sorarsanız… Mustela’nın kremleri içerdikleri çinko tuzları, Aloe Vera ve E vitamini içeren doğal bitkisel maddelerin bileşimi sayesinde güneşe bağlı hasarları azaltıyor ve cildin doğal savunma sistemini güçlendiriyor.

Kimyasal filtre içermeyen Mustela Güneş ürünleri yüzde 100 mineral ve organo-mineral filtre kullanılarak oluşturulan bir formüle sahip. Bu nedenle hem yüz hem de vücut için kullanılabiliyor. Suya ve terlemeye dayanıklı olduğu için uzun süreli koruma sağlıyor ve parfüm içermiyor.

Mustela, cilt gelişimlerini henüz tamamlamadıklarından bebekler için ‘Çok Yüksek Güneş Koruma Kremi SPF 50’yi öneriyor. Çok Yüksek Güneş Koruma Kremi SPF 50, UVA ve UVB ışınlarına karşı etkili koruma sağlıyor. Aynı zamanda bebeğinizin cildini nemlendirir. Özel 75 ml’lik ambalajında olan Mustela ‘Ultra Yüksek Güneş Koruma Kremi SPF 50+’ ise güneşe doyamayan çocukların uzun süreli koruması için etkin ve güçlü…

Fiyatları:
Mustela Çocuklar için Ultra Yüksek Güneş Koruma Kremi SPF 50+ (75 ml)
56.00 TL
Mustela Bebekler için Çok Yüksek Güneş Koruma Kremi SPF 50 (50ml)
46.00 TL


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER