@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 29.08.2013

Tüm zamanların en iyi İngilizce çocuk kitapları

Çocuğunuz yabancı dil eğitimi almaya başladıktan sonra ona İngilizce kitaplar okuyarak ya da okutarak kendisini geliştirmesini sağlayabilirsiniz. İşte tüm zamanların en iyi 20 İngilizce çocuk kitabı...

Tüm zamanların en iyi İngilizce çocuk kitapları anne kiz anne 1
1/22
Çocuklara kelimeleri sevdirmek, bir dile kulak aşinalığı yaratmak bebeklikten başlar. Kendisine kitap okunan bebekler, diğer bebeklere göre daha erken okumaya, kavramları daha iyi anlamaya ve daha hızlı öğrenmeye yatkın olurlar. Çocuğunuza kitap okumak veya onunla beraber okumak için hiçbir zaman çok erken ya da çok geç değil. İngilizce kitaplar için de geçerli bu durum. Çünkü dil öğrenmek için de en iyi zaman çocukluk dönemi. Bir çocuk yeni bir dili öğrenmeye ne kadar erken başlarsa, o kadar hızlı ve kalıcı öğrenir. Çocuğunuz yabancı dil eğitimi almaya başladıktan sonra ona İngilizce kitaplar da okuyarak ya da okutarak kendisini geliştirmesini sağlayabilirsiniz. Peki, onun için hangi İngilizce kitapları seçmelisiniz?

Childrensbooksguide.com’un oluşturduğu tüm zamanların en iyi çocuk kitapları listesinden ilk 20’yi sizinle Pudra.com sayfalarında paylaşıyoruz.
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2