21.01.2019

Bebeklere özel yatak: Juno

Bebeği ideal ve doğru pozisyonda tutmaya yardımcı olan Juno, hareket özgürlüğünü engellemeden bebeği rahatlatıp sakinleştiriyor.

Yataş, bebeklere özel yatağı Juno ile hem gece hem gündüz huzurlu ve kaliteli bir uyku vadediyor. Bebeklere rahat, ergonomik ve güvenli bir ortam sağlayan Juno, tüm bebeklerin dengeli gelişimini de destekliyor.

Bebeklere özel yatak: Juno

Yataş'ın çıkardığı ve bebeğin gece ve gündüz uykularında kaliteli uyku uyumasına yardımcı olan Juno, bebeklere rahat, ergonomik ve güven verici bir ortam sunuyor. Juno bebek yatağı, sağladığı hafif eğimli, yarı-fetal pozisyon ile bebekleri yatıştırmaya da destek oluyor. Juno, ilk aylarda sıkça karşılaşılan bebeği rahatsız edebilecek uyum zorluklarının yaşamasını minimuma indirirken, dengeli gelişmeyi sağlıyor.

Bebeği ideal ve doğru pozisyonda tutan karın bandıyla Juno, hareket özgürlüğünü engellemeden bebeği rahatlatıp sakinleştiriyor. Ayrıca bu bant, bebeğin beklenmeyen ilk hareketlerini engelleyerek zarar görmesini önleme amacıyla kullanılabiliyor. Uyku süresini ve kalitesini iyileştiren, uyanmayı azaltan Juno bebek yatağı, reflü oluşumunun yanı sıra bebeğin kafa şeklinin düz olmasını da önlüyor. Temiz bir halı veya oyun matı üzerine yerleştirilerek zemin üzerinde de kullanılabilen Juno bebek yatağı, derinliği 50 cm'den yüksek ve düz yüzeye sahip bebek karyolalarında da kullanılabiliyor. Bebekler için özel olarak üretilen Juno, Yataş Bedding ve Enza Home mağazalarında sizleri bekliyor.

Bu haberler de ilginizi çekebilir:

Anne yanı beşik avantajları ve anne yanı beşik seçimi
Gece boyunca anne ile yeni doğan bebeğin daha yakın olmasını sağlayan, uzun vadede park yatak olarak da kullanılabilen anne yanı beşiklerin avantajları...

​Beşik alırken dikkat edilmesi gerekenler
Yeni doğan bebeklerin sağlıklı ve deliksiz bir uyku uyuması için beşik seçimi çok önemlidir. Peki, nasıl bir beşik tercih edilmelidir?

​Bebek bakımı ile ilgili doğru bilinen 7 yanlış
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Doç. Dr. Nermin Tansuğ, Pudra.com okuyucuları için bebek bakımıyla ilgili doğru bilinen 7 yanlışı anlattı.


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER