@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 24.11.2010

Bebeğinizin gelişimi için yepyeni bir kitap

Uzman Psikolog Sinem Olcay Kademoğlu ilk kitabı "Merhaba Bebek"i çıkardı. Bebeğin hayata iyi bir başlangıç yapabilmesi için bilinmesi gereken her şey bu kitapta!

Bizi takip eden okurlarımız Uzman Psikolog Sinem Olcay Kademoğlu'nu çokça duymuş olabilir. Çünkü pudra.com olarak bizler, anne-babaları bebek gelişimi konusunda bilgilendirmek üzere Kademoğlu'nun verdiği faydalı bilgileri sizlerle bolca paylaşmışızdır. Bu kez de çok sevindirici bir haber aldık: Kademoğlu'nun ilk kitabı "Merhaba Bebek" geçtiğimiz günlerde Remzi Kitabevi'nden çıktı! Biz de hemen kitabın detaylarını sizlerle paylaşmak ve bir an önce kitabı edinip Kademoğlu'nun akıcı kaleminden faydalı bilgileri okumanızı tavsiye etmek istedik.

Bebeğinizin gelişimi için yepyeni bir kitap

Kitap hakkında...

Bebeğin hızlı bir gelişim sürecinden geçtiği yaşamın ilk yılı, ebeveyn-bebek arasında sağlıklı bir bağın kurulması ve bebeğin yaşama iyi bir başlangıç yapmasını sağlamak için muhteşem bir fırsattır.

Merhaba Bebek, bu süreçte yeni anne baba olanların doğru adımlar atabilmesine yardımcı olmak için hazırlandı. Kitap, “Bebeklik döneminde iyi bir ebeveyn nasıl olunur?” sorusunu tüm ayrıntılarıyla yanıtlarken, içeriğindeki bebek gelişimi ve bebek bakımı bilgileriyle ebeveynlik konusunda özgüven duygusu kazandırmayı da amaçlıyor.

Sinem Olcay Kademoğlu, ebeveynliğe geçişte yaşanabilecek heyecan ve kaygılarla başa çıkma, eşler arası ilişkiyi bebekten sonra da olumlu şekilde sürdürme, bebekli kariyer sürecini dengeleme gibi yeni anne baba olanlar açısından zorlu olabilecek psikolojik süreçleri de çözmenin yollarını gösteriyor.

"Merhaba Bebek"te neler var?

Bizler pudra.com ekibi olarak bu dopdolu kitaba bayıldık! Her bilinçli veya bilinçli olmak isteyen anne-baba adayının da bu kitabı okumasını tavsiye ediyoruz. Kitabın içindeki ana konu başlıklarını da sizler için not ediyoruz:
  • Duyarlı ebeveynlik
  • İş hayatı ve annelik
  • Bebek beslenmesi
  • Evlilikte bir dönüm noktası olarak bebek
  • Annelikle gelen bedensel değişim
  • Gelişimin temeli uyku
  • Beyin gelişimini destekleyici oyunlar
  • Ebeveyn ve bebek arasındaki bağ

Bu konu başlıklarının detaylarını okumak için "Merhaba Bebek"i hemen edinin. Remzi Kitabevi'nden çıkan kitabın fiyatı ise çok uygun, 12,50 TL.

Sinem Olcay Kademoğlu kimdir?

Sinem Olcay Kademoğlu (Uzman Psikolog, Aile ve Çocuk Gelişimi), psikoloji lisans derecesini Boğaziçi Üniversitesi ve State University of New York'tan aldı, Gelişim Psikolojisi dalında yüksek lisansını Koç Üniversitesi ve Ruhr Universitat-Bochum'da tamamladı. Kurduğu İstanbul Parenting Class danışmanlık merkezinde, anne baba eğitimi çalışmalarını 2007 yılından bu yana sürdürmektedir.


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER