@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 14.04.2014

Bebekli tatil için öneriler

Tecrübeli anneler, bebekli tatilin püf noktalarını Pudra.com’a anlattı. Bebeğinizle, tatlı hatıralar bırakan bir tatil yapmak için bu tüyolara dikkat!

Bebekli tatil için öneriler zeynep bolukbasi 2
2/6

Zeynep Bölükbaşı – A&B İletişim (Danışman)


“4 yaşında bir çocuk annesi olarak şunu söyleyebilirim ki düşünülenin aksine bebekle seyahat/tatil çok kolay! Oğlumu EASY (eat-activate-sleep-your time) yöntemiyle büyüttüm. Doğduğundan beri de dışarıda olmaya, seyahate alıştırdım. Yani ona ‘kırılacak vazo’ muamelesi yapmadım. Özellikle bebekken sadece anne sütüyle beslendiği için bavulumda mama taşımama da gerek kalmadı. Tek yaptığım, bolca body, tişört, güneş kremi, bez ve birkaç oyuncak alıp yola çıkmaktı. Annelere cesur olmalarını ve bebekleriyle dışarı çıkmalarını, hayata katılmalarını öneririm.
Genellikle Çeşme ve Bodrum gözde yerler çocuklu aileler için. Konaklamak için Fethiye Hillside, Hilton Sarıgerme’yi önerebilirim. Bizim tercihimiz genellikle 'Dalaman Havaalanı’na inince gidilebilecek her yer' oldu! Ayrıca Bozcaada, Selimiye ve Midilli de oğlum Mehmet’le çok iyi zaman geçirdiğimiz, unutulmaz maceralar yaşadığımız yerler oldu. Bir de tekne tatili var! Unutmayın, köpekler ve çocuklar tekneye inanılmaz uyum sağlıyorlar.”
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2