@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 14.04.2014

Bebekli tatil için öneriler

Tecrübeli anneler, bebekli tatilin püf noktalarını Pudra.com’a anlattı. Bebeğinizle, tatlı hatıralar bırakan bir tatil yapmak için bu tüyolara dikkat!

Bebekli tatil için öneriler ozge lokmanhekim 3
3/6

Özge Lokmanhekim – Seyahatperest.com Yazarı


"Şu anda 1,5 yaşında olan oğlum 6 aylıkken seyahat etmeye başladık. Oğlumla ilk tatilimizi Göcek'te yaptık. Burayı hem havaalanından sonra ulaşımı kısa ve kolay hem de denizi güzel ve temiz diye tercih ettik. Sonra Bodrum Gölköy'e gittik. Uçakla ve arabayla ulaşımı kolay, denize yakın olması ilk tercih sebeplerimiz arasında.

Konaklama için butik, küçük oteller tercih ediyoruz. Ancak oğlumla tatile giderken otelin havaalanına ve denize yakın olmasına, kendi plajının olmasına, odalarda su ısıtıcısı ve buzdolabı bulunmasına dikkat ettik. Bunun dışında alt katta, pusetle rahat girip çıkabileceğimiz, denize yakın bir oda tercih ettik. Annelere önerim, yolculuk saatlerini bebeğin uyku saatine göre ayarlamaları. Bebeğin kullandığı ilaçlar ve dereceyi mutlaka bavulunuza ekleyin. Baston puset havaalanında taşıma yönünden pratik ve uçağa kadar yanınızda taşıyabiliyorsunuz. Eğer uçakla yolculuk yapacaksanız iniş ve kalkışlardaki basınç farkından etkilenmemesi için bebeğinizi emzirebilirsiniz ya da biberon/emzik verebilirsiniz. Seyahat sırasında bebeklerin uyku ve beslenme düzeni bozulabilir, bunu çok dert etmemek, biraz esnek olmak hem sizi hem bebeği rahatlatacaktır."
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2