@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 07.12.2009

Doğum fotoğrafçıları

Doğum anını en güzel şekilde fotoğraflayan ve bebeğinize unutulmaz bir hediye vermenizi sağlayan doğum fotoğrafçıları pudra.com'da…

Özellikle son yıllarda gelişmekte olan bir sektör haline dönüşen doğum fotoğrafçılığı konusunda birçok profesyonel isimle çalışmak mümkün. Dolayısıyla içlerinden seçim yapmak oldukça güç. Biz de onca yoğunluğunuz içinde onları aramakla uğraşmamanızı düşünüp, başarılı birkaç ismi pudra.com'da topladık; örnek fotoğraf, kısaca bilgileri ve iletişim adresleriyle…


Şengül Pallı
Nisan 2002’den bu yana doğum fotoğrafları çekiyor. Hatta 2003’ten bugüne bu konuda kişisel sergileri de oldu. Kendisi de bir ebe-hemşire olduğundan ameliyathanede ve doğum hanede rahat olması doğum fotoğrafçılığına da oldukça yansıyor. Birçok ünlü ismin doğumunu ve bebeğini fotoğraflayan Şengül Pallı’nın albüm paketleri ve çektiği örnek fotoğraflar için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Tel: 0212 247 8555
Cep: 0532 737 2991
Web: www.dogumfotograflari.comÇiseren Korkut
Doktor bir baba ile ressam bir annenin kızı. Üniversitede aldığı fotoğrafçılık eğitimi sonrasında 2008 yılı itibariyle bebek fotoğrafları çekmeye başladı. Doğum öncesi hastanede başlayan bebeğinizin bütün doğum gününü anlatan masal gibi bir albümün yanı sıra; bebeğinizi beklerken eşinizle birlikte evinizde, bebek odanızda heyecan ve mutluluğunuzu anlatan sevgi dolu bir gebelik albüm paketi de mevcut. Detaylar web sitesinden takip edilebilir.

Cep: 0533 928 3631
Web: www.ciseren.comEsra Altan
Fotoğrafçı bir babanın kızı; dolayısıyla küçük yaşlardan beri bu işin içinde… Hikaye fotoğrafçılığına olan merakını geliştirmiş ve ardından doğum fotoğrafları gelmiş 5 farklı paketten size uygun olanı seçmek için Esra Altan’ın internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Paketler doğum öncesi hamilelik, doğum anı, dışarıda bekleyiş, anne ile bebeğin tanışması, ilk emzirme gibi kareler içeriyor.

Tel: 0212 863 6427
Cep: 0532 762 5370
Web: www.dogumfotografciligi.comZerin Kültüral
Fotoğrafçılık bölümü mezunu Zerin Kültüral 1995 yılında kendi stüdyosunu kurmuş ve 2001 yılında da profesyonel olarak bebek ve çocuk fotoğrafları çekmeye başlamış. Şu anda konsept bebek, hamile, doğum, aile ve yanı sıra reklam fotoğraf hizmetleri ve bebek – çocuk model ajansı gibi birçok farklı alanda hizmet veriyor. Doğum fotoğrafçılığı ile ilgili örnek fotoğraflar ve tüm detayları web sitesinden inceleyebilirsiniz.

Tel: 0216 651 8055
Cep: 0532 323 2015
Web: www.zerinkultural.comEmel Eryaman Usta
Fotoğraf eğitiminin ardından 2 yıldır doğum fotoğrafları çekmeye başladı. Gebelik fotoğraflarının yanı sıra; bebeğinizi kucağınıza aldığınız o mucize günü anlatan bir doğum albümü ve istediğiniz mekanda bebeğinizin özel bir gününü anlatan bebek ve çocuk albümleri de yer alıyor. Detaylar için kişisel internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Cep: 0533 772 0037
Web: www.emeleryaman.com


Ajda Alçın Ergin

Ankara’da doğum yapacaklar, Ajda Alçın Ergin’in paketlerine göz atabilir. Ankara Fotoğraf Sanatçıları Derneği üyesi Ergin, doğum öncesi hasta odasında, doğum anında ameliyathanede ve doğum sonrası hasta odasında çekim yapıyor. Toplam çekim süresi 4,5 saat; albüm teslim süresi ise doğumdan 15 gün sonra şeklinde… Paketlerle ilgili detayları öğrenmek için web sitesine bakmanız yeterli.

Cep: 0505 278 6489
Web: www.ajdaalcin.comAlev Durmuşoğlu
Dogumfotosu.com adresinden hizmet veren Alev Durmuşoğlu aynı zamanda Aile.org web sitesinin de kurucusu. Dolayısıyla annelerle ve bebeklerle her zaman iç içe olan bir isim. Fotoğrafçılık paketlerinin arasında ‘Ingaa, Agu, Taytay’ gibi farklı içerikler bulunuyor. Paketlerin detaylarını öğrenip içlerinden size uygun olanı bulmak için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Tel: 0536 435 1495
Web: www.dogumfotosu.com

Nazan Erden

Radyoloji mezunu Erden, ilk kızının dünyaya gelişinden sonra profesyonel fotoğrafçılığa başlamış. Birçok özel anı fotoğraflayan Erden’in sunduğu paketler arasında doğum fotoğrafları da var. ‘Mini, Miniş, Tombiş, Panoromik’ şeklinde 4 farklı paketten birisini seçmek üzere detayları incelemek için web sitesine göz atabilirsiniz.

Tel: 0216 566 2462
Cep: 0532 587 7455
Web: www.nazanerden.comBurcu Eda Kayar
Ankara’da doğum yapacaklar için bir isim daha… Burcu Eda Kayar yaklaşık 3 senedir hamilelik, doğum ve bebek fotoğrafları çekiyor. Kendisinin bir önemli özelliği de Devlet Hastaneleri ve Tıp Fakülteleri’nde çekim yapan ilk ve tek profesyonel fotoğrafçı olması… Kendisinin sunduğu hizmet paketlerinin detaylarını merak ediyorsanız web sitesinden gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Cep: 0535 618 5943
Web: www.dogummucizesi.com


Mehtap Us Terzi

Üniversitede bitirme projesi olarak başladığı doğum fotoğrafı çalışmalarına master eğitimi esnasında devam etmiş. Kişisel sergileri de var. Doğumu fotoğrafladığı bebekleri özel gün ve organizasyonlarında da yalnız bırakmayan Mehtap Us Terzi, Amerikan Hastanesi’nin giriş kapısına 15 metrelik mesafede bulunan bir fotoğraf stüdyosuna sahip…

Tel: 0212 343 1941
Cep: 0533 389 8854
Web: www.dogumfotografi.com


Yeşim Mutlu
Uzun yıllar sağlık sektöründe çalışmış olan Yeşim Mutlu 2005 yılında profesyonel iş yaşamını tamamen bırakıp, 'Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı' olan eşinin desteğiyle doğum fotoğrafçılığına yönelmiş. Sosyal sorumluluk projelerinde de destek veren Mutlu, aynı zamanda yazmaya da aşık olan Mutlu'nun oldukça keyifli bir blog'u da var. Detaylı bilgiler web sitesinde...

Cep: 0533 718 1742
Web: www.yesimmutlu.com

Özlem Poyrazoğlu
Londra'da fotoğrafçılık eğitimi alan ve aynı zamanda turist rehberliği yapan Özlem Poyrazoğlu 2007 yılından bu yana doğum fotoğrafçılığını büyük bir aşkla ve titizlikle sürdürmekte... "An"ın farkındalığıyla, doğumla empati kuran Poyrazoğlu saflığı ve duyguları derinden hissettiğini söylüyor.

Cep: 0533 479 2191
Web: www.fotoailem.com
Pembe Objektif Photography
Marmara Üniversitesi IT alanında okuyup proje/müşteri ilişkileri yöneticisi olarak devam ettirdiği kariyerinden sonra yoluna fotoğrafla devam eden Pembe Objektif, alanında uzman hocalardan güncel dersler alarak kendini geliştirdi. Doğum ve hamilelik fotoğraflarının yanı sıra düğün fotoğrafları da çekiyor.

Cep: 534 070 96 07
Web:
www.dugunfotograflarim.com


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER