Pudra.com 06.09.2011

Göğüs sarkmasını engellemek mümkün

Dünyaca ünlü HotMilk markası tüm dünyada “supportive pattern” teknolojisi ile hamile ve emziren annelerin tercih ettiği bir marka haline geldi.

Hamilelik ve emzirme döneminde büyüyen göğüslerin doğru sutyenler kullanarak sarkmasını önlemek mümkün. Dünyaca ünlü HotMilk markası tüm dünyada “supportive pattern” teknolojisi ile hamile ve emziren annelerin tercih ettiği bir marka haline geldi.

Göğüs sarkmasını engellemek mümkün

HotMilk sutyenleri şıklığının ve konforunun yanı sıra özel dizaynları sayesinde göğüslerin sarkmasını da önlüyor. Sutyenler 6 sırt kopçası ile hamilelik ve emzirme dönemi sırasında değişen beden ölçüsüne kolaylıkla uyum sağlayabiliyor. Anne adayının ve annenin rahatlığı için omuz askılarının içi bile kotondan yapılmış. Sutyenlerinin içi tamamen koton.

Bedenler 65B den 100G’ye kadar çok geniş bir skalaya sahip, tam bedene göre sutyen seçmek sarkmayı önlemek açısından çok önemli. Sutyenler ful kup olarak veya ¾ kup olarak yani biraz daha açık modeller olarak sunuluyor. Süt akışının en iyi şekilde olması için tüm modeller telsiz. Meme ucunun nem tutmasını önlemesi ve tek elle kolay açılıp kapanabilen klipsler sutyenlerin diğer özelliklerinden bazıları.

HotMilk sutyenlerinin aynı şıklık ve konforda külotları g-stringten şort külota kadar pek çok seçenekte ve small bedenden XXL bedene kadar sunuluyor. Gecelik ve pijama takımları ise çok şık ve tümü gece boyunca göğüslerin sarkmasını önlemek amacı ile göğüslere destek olacak şekilde özel dizayn edilmiş. HotMilk ürünlerine seçkin iç çamaşırı mağazalarından ve Galata Deichic mağazasından ulaşılabilir.


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER