@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 28.09.2009

Joker’den Emzirme Haftası’na özel seminer

Joker, 3-4 Ekim’de Metrocity’de eğitici bir seminer ile Emzirme Haftası'nı kutluyor.

Bebeğin büyümesi, gelişmesi, enfeksiyonlardan korunması ve ruhsal olarak sağlıklı bir erişkin olabilmesi açısından anne sütünün önemi yadsınamaz. Uzmanlar bebeklere ilk 6 ayda her gün sadece anne sütü verilmesi ve bu süre içinde herhangi bir ek gıdaya ihtiyaç duyulmaması gerektiğinin altını çiziyorlar.

Joker’den Emzirme Haftası’na özel seminer

Joker, Ekim’in ilk haftasında gerçekleştirilecek "Emzirme Haftası” kapsamında bebeklere verdiği önemin altını çizerek, anneler ve anne adaylarına özel hazırlanan “Bebeğim için Emziriyorum” konulu hem eğitici hem eğlendirici bir seminer ile Emzirme Haftası'nı kutluyor.

3-4 Ekim tarihlerinde Metrocity Joker Mağazası’nda ücretsiz gerçekleşecek “Bebeğim için Emziriyorum” seminerinde, uzman doktorlar tarafından verilecek “Emzirmenin yararları, emzirme döneminde beslenme, emzirme pozisyonları, emzirme üzerine doğru bilinen yanlışlar” gibi birçok konuya yer verilecek.

Tüm bu konuların yanı sıra birbirinden eğlenceli testler ve sürpriz hediyeler ile Joker, tüm anne ve anne adaylarını Metrocity mağazasına bekliyor.

Rezervasyon için Bizce İletişim: 0212-2581808


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER