@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 12.10.2009

Nasıl flört edilir?

Flört, ilişkinin ilk adımıdır. Güzel bir flört dönemi, sağlam bir ilişkinin de başlangıcı olabilir.

Birbirinden hoşlanan kadın ve erkeğin bir ilişkiye başlamadan önce birlikte olabilmek için birbirlerini test ettikleri bir ön safhadır flört. Bir çeşit oyundur. Çünkü asla ilişki aşamasına geçtiğinizde olduğunuz kadar açık değilsinizdir flörtte. Karşılıklı olarak kendinizi anlatma, tanıtma evresidir bu.

Nasıl flört edilir?

Tabii bu kendini anlatma sadece sözlerle değil, bakışlarla, tavırlarla, giyim şekliyle, kısacası sizi siz yapan her şeyle olur. Aynı şekilde karşınızdakinin de sözlerinden, bakışlarından, oturup kalkmasından, çevresindeki insanlardan, olaylara gösterdiği tepkilerden algılamaya çalışırsınız.

Dişiliğinizi yansıtın
Flört aşamasında bir erkeğin kadında aradığı yegane özellik, dişiliktir. Bunu sadece seksapalite olarak algılamamak gerekiyor. Anaç ve şefkatli yanınızla birlikte tüm kadınlığınızı; davranışlarınızla, göz temasınızla karşı tarafa yansıtmalısınız.

Flört, ilişkinin ön safhasıdır demiştik. İlişki ne zaman başlar derseniz, yatağa girdiğiniz anda! O noktadan sonra flörtöz oyunlar sona erer; ruhunuzla, bedeninizle ve sizi siz yapan her şeyinizle açılırsınız karşı tarafa.

Sizi arzulamasını sağlayın
Flörtte asıl meziyet, erkeğin ilgisini ayakta tutabilmektedir. Açık konuşmakta yarar var; aklınızla, söylediklerinizle karşı tarafı etkilersiniz, ancak bir erkeği kadına yaklaştıran temel nokta, onu arzulamasıdır.

Bırakın ilk adımı o atsın
Flörtte birinci adımı erkeğin atmasına izin verin. Zira bu, “kaçan kovalanır” kuralının bir parçasıdır. Erkek, “Ben bu kadını nasıl elde ederim?” diye düşündükçe, size karşı ilgisi ve heyecanı da artar. Siz herhangi bir girişimde bulunmadan, ondan ilk adımı beklemeye devam ettiğiniz sürece de erkek bilinçaltındaki savaşçı ruhunu açığa çıkarıp sizin için mücadele etmeye karar verir. Hem beğenildiğini ve peşinden koşulduğunu bilmek hangi kadının hoşuna gitmez ki!

Beden dilinizi iyi kullanın

İlk adımı attıktan sonra flört aşamasına geldiğinizde beden dilinizi iyi kullanabilmeniz önemlidir. Bir kere kendinizden emin görünmelisiniz. “Acaba güzel görünüyor muyum, beni alımlı bulacak mı?” sorularını aklınızdan çıkarın. Şu üzerinizdeki elbiseyi çekiştirmekten de vazgeçin. Tedirgin tavırlar ve özgüvensiz bakışlar karşı taraf için oldukça iticidir.

Rahat tavır takınarak aranızdaki mesafeyi fazla uzak tutmadan konuşmaya çalışın. Konuşurken arada koluna, omzuna hafif dokunmak, karşı tarafı etkilemek, samimiyetinizi göstermek için iyi bir yoldur.

Göz teması kurun
Onunla konuşurken sürekli göz teması kurun. Diyelim ki bir yemektesiniz. O yemek yediği esnada, siz yemeği bırakıp bakışlarınızı fark edene kadar onun gözlerinin içine uzun uzun bakın. Size baktığında da yine gözlerinin içine bakarak gülümseyin ve gözlerinizi çekin. Yani bakışmalarda ipler sizin elinizde olsun. Bu, pek çok erkeğe çok çekici gelir.

İlk öpüşme testi
Flörtün en güzel kısmı, ilk öpüştüğünüz andır. Belki de hayatınız boyunca unutamayacağınız bir anı olacaktır. “İlk adımı atsam yanlış anlaşılır mıyım acaba?” diye düşünmeyin. O devir çoktan geçti. Anın tadına varmaya ve flört ettiğiniz erkeğin sizi sevgiyle öpüp öpmediğini anlamaya çalışın. Kalp atışlarınızın hızlandığı, dudaklarınızın dudaklarına değdiği o sevgili dolu öpüşme anı, flörtünüzün sağlam bir ilişkiye doğru gittiğinin sinyallerini verecektir.


Eğer bu konu ilginizi çektiyse, aşağıdaki yazılarımızı mutlaka tıklayın:

Erkekleri cezbeden kıyafetler Kimi erkeksi çekiciliği ve flörtöz havasıyla, kimi dişi cazibesi ve seksi çağrışımlarıyla… Bu kıyafetler erkekleri baştan çıkarıyor!

Seksi görünmenin sırları Seksi dudaklar, seksi göğüsler, seksi bacaklar, seksi eller… İşte size baştan ayağa seksi olmanın sırları…

Evlilikte seks hayatını canlı tutmanızı sağlayacak öneriler Her şey gibi seks hayatınız da rutine mi girdi? Bırakın üzülmeyi, bu tavsiyeleri dikkate alın.

Seks öncesi oyunlar Erkeklerin en çok etkilendiği sevişme öncesi 'cilve'lerini biliyor muydunuz?

Masajla baştan çıkarın Gerçek bir ortam yaratıp, gerçek tekniklerle masaj yaparak partnerinizi baştan çıkarın!

Seksi olmak için ne giymeli? Seksi olmak için ne giymeli, ne sürmeli? İşte ‘şehvet çeyiziniz’de bulunması gerekenler…

Mutlu ilişkinin sırları Sevdiğimiz erkekle mutlu olmak hepimizin hayali. Peki bunun sırrı ne?


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER