hürriyet cumartesi 10.02.2011

Efendi gibi ayrılmanın 12 kuralı

ABD'de yayınlanan Psychology Today dergisi Psikiyatr, nörolog ve ilişki uzmanlarıyla konuşup, efendi gibi ayrılmanın 12 kuralını belirlemiş.

Efendi gibi ayrılmanın 12 kuralı kavga tartisma ayrilik 2
2/15
Her ilişki bitebilir, herkes eşinden, sevgilisinden, nişanlısından ayrılabilir. Önemli olan bunu nasıl yaptığınız. Karşınızdakini duygusal olarak sakat bırakmadan terk etmenin de yolları var. Ve bu kesinlikle “Sen benden daha iyilerine layıksın” klişesine sığınmak olmamalı. Teknolojinin de bu bakımından hayatımızı olumlu yönde etkilediği söylenemez. Yüz yüze konuşmak, giderek cesaret gerektiren bir eyleme dönüştü. Bundan 15 yıl önce SMS, e-posta veya Facebook mesajıyla birini terk etmek büyük öküzlük kategorisinde ele alınırdı. Şimdi hele de gençler arasında çok doğal karşılanıyor. İnternette tanışan çiftler 140 karakterde ayrılıyor. Zaten mesajlaşmaktan sosyal becerilerini kaybetmiş birine, sevgilinden yüz yüze konuşarak ayrılacaksın desen, her şeyi eline yüzüne bulaştırır.

ABD'de yayınlanan Psychology Today dergisi, Şubat sayısında ayrılma konusuna yer vermiş. Psikiyatr, nörolog ve ilişki uzmanlarıyla konuşup, efendi gibi ayrılmanın 12 kuralını belirlemişler.
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2