pudra.com 25.06.2009

Sağlıklı cinsel yaşam

Pozitif düşünmek, eşinizle sorunları paylaşmak ve sağlığa dikkat etmek cinsel hayatı olumlu etkiliyor.

Sağlıklı ve aktif bir cinsel yaşam için pozitif düşünmek, eşinizle sorunları paylaşmak, sağlığınızı korumak ve danışabileceğiniz bir doktorunuzun olması çok önemli…

Sağlıklı cinsel yaşam

Pozitif düşünün
Kendiniz ve cinsel yaşamınızla ilgili pozitif düşünün. Yaşamınızın her evresinde kim olduğunuzu değerlendirin. Kişisel arzularınızın, fantezilerinizin, korkularınızın ve deneyimlerinizin cinselliğinizi etkileyebileceğini unutmayın.

Eşinizle konuşun
Birlikte aşabileceğiniz sorunları partnerinizle konuşun. İlk zamanlar onunla cinsel konularda konuşmanız zor olabilir. Ancak, cinsellikle ilgili konuşmanız sizi birbirinize yaklaştırabilir ve cinsel yaşamınızı olumlu etkileyebilir.

Sağlığınızı koruyun
Dengeli bir diyet uygulamanız, fiziksel olarak aktif olmanız ve sağlıklı bir kiloda olmanız genel sağlığınız ve cinsel sağlığınız için faydalıdır. Beden ve ruh sağlığınızı olumsuz etkileyen her şeyin, cinsel hayatınızı da olumsuz etkileyeceğini unutmayın.

Doktorunuza danışın
Cinsel yaşamınızla ya da kullandığınız ilaçlarla ilgili sorularınız için doktorunuza danışın. Sağlıklı bir cinsel yaşam için düzenli bir doktorunuzun olması ve düzenli muayeneye gitmeniz, testlerinizi yaptırmanız önemlidir.

Kaynak: real age


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER