29.11.2017

Gelin çiçeğinde yeni trend: Bohem

Gelinliğiniz doğru seçilmiş bir buketle bambaşka bir havaya bürünecek. Bu sezonun moda gelin çiçekleri için yazımıza göz atabilirsiniz.

Gelin çiçeğinde yeni trend: Bohem
Bir gelin adayının en önemli aksesuarı gelin buketidir. Gelinliğiniz ne kadar güzel ve tarzınıza uygun da olsa, gelin buketleri şıklığınızın adeta tamamlayıcısıdır.


Yapay çiçeklerden gelin buketleri bir döneme damgasını vursa da son yıllarda taze ya da kurutulmuş çiçeklerden tasarlanan gelin buketleri revaçta.
 
Peki nasıl bir gelin buketi size uygun olabilir? İşte seçenekler:
 
1- Eğer pastel renkler seviyorsanız ve gelinliğiniz de uygunsa, romantik düğünlerin vazgeçilmezi buketler sizin için en uygunu olacaktır. Aynı zamanda kış düğünleri için de pastel tonlar ideal bir seçim haline geliyor.
cicek_gelin                      
2- Canlı, hareketli ve ışıltılı bir gelinlikse tercihiniz, çiçekleriniz de en az gelinliğiniz kadar aydınlatmalı. Canlı çiçeklerden oluşturulmuş bir buket, gelinliğinizin tamamlayıcısı olacaktır.
 
gelin

3- Renkli ve özgür bir gelin mi olmak istiyorsunuz? Elbette gelin buketleriniz de kurutulmuş rengarenk çiçeklerden oluşabilir. Üstelik her tonu bukette kullanmanız, kişiliğinizi de yansıtmanızı sağlayacaktır.
 
s

4- 2018'in Bohem modasını mı tercih ediyorsunuz? Düğün konseptiniz ve gelinliğinizin yanında, vintage ve gipsy tarzını da harmanlayan, özgürlük ve doğallığın ifadesi gelin buketleri tam size göre. Eski ile yeniyi birleştiren, renk ve tonlarıyla bohem tarzı yansıtan buketler, sizi sıradanlıktan çıkaracak.
 
cicek


POPÜLER GALERİLER
yilbasi
burberrycleartrenchcoatcaradelevingne
EN YENİLER