@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 03.06.2014

Haziran 2014'ün astrolojik olarak önemli tarihleri

İletişim kazalarının, akıl karışıklıklarının yaşanacağı bir döneme giriyoruz. Fakat bu yeniliklerin, yeni düşüncelerin ortaya çıkmasına engel değil! Astroloji Uzmanı Asude Argun, Haziran 2014'te astrolojik olarak öne çıkan tarihleri ve olayları Pudra.com'a anlattı.

İkizler burcunda doğan bu Yeniay’la birlikte yeni şeyler öğrenmek, anlamak, bilgi edinmek için güzel bir dönemden geçiyoruz. Ülkemizde eğitim, öğretim, gazetecilik, yakın komşular, ticaretle ilgili birçok konu gündeme gelebilir. Eski konular da gündeme taşınabilir. Bazı kanunu iptaller, geri almalar, değişiklikler ve bunlara bağlı tartışmalar yaşanabilir.

Haziran 2014'ün astrolojik olarak önemli tarihleri

Bu Yeniay’da başlayan etkileri takip etmenizi tavsiye ederim. Kişisel döngünüzü yakalamak için her ay yeni bir fırsat doğuyor. Dolunay’ların hasat zamanı olduğunu fark etmeli, ne ekiyorsanız onu biçtiğinizi görmelisiniz. Tıkır tıkır işleyen bu sistem, kolunuzdaki saatten daha dakik, üstelik hiç geri kalmıyor, pili de bitmiyor.

İkizler burcunun yönetici gezegeni Merkür’ün 7 Haziran-1 Temmuz tarihleri arasında geri harekette olması iletişim kazalarına açık günlerden geçmekte olacağımızı anlatıyor. Her türlü yanlış anlamaya hazırlıklı olmalısınız. Gecikmeler, arızalar, unutkanlıklar başa bela olabilir. Merkür'ün geri gitmesi bizi nasıl etkileyecek okumak isterseniz yazıma tıklayın.

Haziran 2014'ün astrolojik olarak önemli tarihleri
5 Haziran: Güneş ve Ay’ın birbirine kare açı yapacağı bir gün. Yeniay’da ortaya çıkan olaylar ilk meyvelerini verebilir. Ortaya sert olaylar çıkabileceğinden, eleştirilere hazırlıklı olmalısınız. Dolunay’ı daha rahat atlatmak için sert olayları bir gelişim fırsatı olarak değerlendirmenizi öneririm.

7 Haziran: İletişim gezegeni Merkür geri hareketin bugün başlasa da etkisini, en az 3-4 gün önceden göstermeye başlayacak. 1 Temmuz tarihine kadar sürecek bu dönemde aklınız karışabilir. Kimsenin size anlamadığını düşünmeden önce, kendinizi doğru anlatıp anlatmadığınıza dikkat etmenizi tavsiye ederim.

8 Haziran: Güneş’le Ay arasında oluşacak uyumla kolay ilerleyebilirsiniz. Eğitim, öğretim ya da bilgi içeren konulardaki sorunları giderebilirsiniz. Önem verdiğiniz kişilerden destek alabilirsiniz. İçinizde uyumu yakaladığınız, gelişime açık olduğunuz günlerdesiniz.

9 Haziran: Gizemli Neptün bugün geri harekete başlıyor. Balık burcunda güzel bir yerleşimde olan Neptün’ün, 9 Haziran-16 Kasım tarihleri arasındaki geri hareketi boyunca hayallerinizi gözden geçirmek için fırsatlar bulabilirsiniz. Bu süre özellikle Balık’lar, Başak’lar, İkizler ve Yay’lar için faydalı bir döneme işaret ediyor. Eğer içinizdeki sese yeterince odaklanabilirseniz, Neptün düzeldiği zaman hayallerinize daha da yaklaşabilirsiniz. İçinizdeki sesi duymak için manevi konulara eğilmenizde fayda var.

13 Haziran: Dolunay ortaya çıkarken olaylar da büyüyecek. Birkaç gün öncesi ve sonrası daha duygusal olabilirsiniz. Büyüyen olaylar karşısında tepkilerinizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Özellikle ülkemiz için gerginlik oluşabilir. Dolunay’da gerçekleşecek güzel Venüs’le, zorlu Satürn’ün karşıtlığı dikkat çekiyor. İlişkiler ve sorumluluklar açısından bazı sınavlar vermemiz gerekebilir. Yapıcı olmanızı tavsiye ederim, zira uyum arayanlar bu savaşın galibi olacak.

14 Haziran: Dolunay’la birleşen başka etkiler de bu kez iş başında olabilir. Savaşçı Mars ile yenilmez Plüton arasında gerçekleşecek sert kare açıyla, bir anda kendinizi güç savaşları içinde bulabilirsiniz. Şiddete sebep olan Mars’ın, rahat etmediği Terazi burcundaki hareketi Aralık ayından beri sürüyor. 20-25 Nisan tarihleri arasında Mars, Plüton’la düelloya kalkışmıştı; benzer açılar yaşamıştık. Kişisel hayatınızda bu tarihlerde yaşadığınız olaylar varsa daha dikkatli olmalısınız, eski olaylar tetiklenebilir. Üstelik bu açılar Kasım ayında da tekrarlanacak. Sorunları ne kadar erken yakalarsanız o kadar rahat edebilirsiniz.

17 Haziran: Güneş ve Ay arasında yaşanan üçgen destek alabileceğinizi söylüyor. Attığınız akılcı adımların karşılığını, değer verdiğiniz insanlardan alabilirsiniz.

18 Haziran: Güzel etkiler devam ediyor; uyumlu Venüs ile şanslı Jüpiter’in olumlu altmışlık açıyla kuracağı bağlantı sizi rahatlatabilir. Geliştirdiğiniz ikili ilişkiler sayesinde daha rahat olabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle ilgili güzel haberler almanız mümkün. Şans ve sevginin yanınızdan ayrılmamasını diliyorum.

19 Haziran: Sondördün’den itibaren Ay küçülmeye başlayacak. Bu sebeple enerjiniz de azalmaya başlayabilir. Fakat bitirmek, tamamlamak istediğiniz işlere daha rahat odaklanabileceğiniz bir gündesiniz.

21 Haziran: Güneş, Yengeç burcuna giriyor. İkizler’in meraklı ruh hali, yerini daha duygusal konulara bırakıyor. Gelecek ayın son günlerinde Güneş, Aslan burcuna geçene kadar ailevi konular, ulusal hassasiyet, manevi ihtiyaçlar ön plana çıkacak. Daha korumacı, savunmacı, anaç ve geleneksel bir tavır içinde olmanızı tavsiye ederim.

25 Haziran: Savaşçı Mars ayın sonunda sıradışı Uranüs’le karşı karşıya geliyor. Dolunay sırasında ortaya çıkan terslikler tekrarlayabilir. Bu savaştan ancak sinirlerine sahip çıkanın kazançlı çıkabileceğinden, dikkatli olmanızı tavsiye ederim. Her türlü değişikliğe, inişe, çıkışa, aniden ortaya çıkan olaylara karşı daha rahat olmanızda yarar var.

27 Haziran: Yeniay, takvimdeki ay bitmeden ortaya çıkıyor. Yeni işleri Hilal’in göründüğü 28 Haziran’a bırakmalısınız. Yeniay’la birlikte gelen Ramazan ayını hayırla, huzurla, bereketle geçirmenizi, tüm dualarınızın kabul olmasını dilerim.

Ayrıca Haziran 2014 aylık burç yorumları'nı okumak için tıklayın.

Astroloji Uzmanı Asude Argun
www.facebook.com/AstrolojiUzmaniAsudeArgun


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER