› 
 › 
Junoastrology.com 02.07.2015

2 Temmuz'da Oğlak Burcu'ndaki Dolunay'ın burçlara etkisi

Oğlak Burcu'ndaki Dolunay konfor alanlarımızda krizler yaratacak. Juno Yıldız Gözlemcisi, Dolunay'dan nasıl etkileneceğimizi burçlara göre yazdı.

2 Temmuz 2015 günü İstanbul’a göre saat 05:20’de Dolunay adını verdiğimiz Ay-Güneş karşıtlığı tam halini alacak.

2 Temmuz'da Oğlak Burcu'ndaki Dolunay'ın burçlara etkisi

Jüpiter Venüs ile Aslan Burcu'nda ihtişamlı bir kavuşum yapıyor ve bu kavuşuma 120 dereceden destek veren Uranüs, hikayeye "Ol de olsun!" kıvamında bir mucize tadı katıyor. Sanki şu aralar hayat bize "O büyük kapıdan geçmeye hazır mısın?" diye soruyor! İstiyoruz istemesine de… Bedelini ödemeye hazır mıyız, orası belli değil.

Zira "Her Seçiş Bir Vazgeçiştir!"
Bu aralar üzerimizde ışıyan tüm olasılıkların, bizi konfor alanımızı terk etmek konusunda zorlayan bir yanı var. Dolunay bize yeni olasılıkları kucaklamak, umut ettiğimiz göz diktiğimiz zirvelere tırmanmak için alışkanlıklarımızı, kolaylıklarımızı, güven veren göbek bağlarımızı bir yana koymaya hazır olup olmadığımızı soruyor.

Kendi içimizde bulmakta zorlandığımız güven ve desteği bize veren insanlar ve ortamlarla bağlarımızı yeniden yapılandıracağımız bir süreç bizi bekliyor. Zira bu adımları atamazsak, ilerleme yolundaki fırsatlara sırtımızı çevireceğiz.

İçten içe "Biri bize dur desin!" istiyoruz
Oysa belki de bu bağları yeniden yapılandırmaya cesaret edemediğimiz takdirde yaşanacak gelişmeler, yine konfor alanımızı ve güven duygumuzu zedeleyecek. Üstelik de biz bazı fırsatları elden kaçırmış olacağız.

Burç ve yükselen burca göre 2 Temmuz 2015 Dolunay’ının etkileri


Koç burçları ve yükseleni Koç olanlar
Koçlar bu aralar inzivaya çekilecekler. Huzurlarını kaçıracak hiçbir şeye sıcak bakamıyorlar. Ama huzur veren ortamlar veya insanlar, onların alıştıkları gibi iktidarı ellerine almalarına, güçlü ve hakim hissetmelerine izin vermiyor. Bu da, Koç’u rahatsız ediyor. Koç Burcu'nun "Ya benim dediğimi hemen yaparsınız, ya ortamı dağıtırım!" eğilimi ile, aidiyet hisleri arasında bir denge sağlaması gerekiyor.

Boğa burçları ve yükseleni Boğa olanlar
Boğalar'ın hareket halinde olmaları gereken bir zaman. Belki seyahat etmeleri belki çevre değiştirmeleri, yeni girişimlerde bulunup iletişim kurmaları gerekiyor. Ama onlar plan yapmamak için bin tane bahane bulmaya eğilimliler. Oyalanmakla elde edecekleri pek bir şey yok. Ellerinde değerlerini ortaya koymak için fırsatlar var. Ama olasılıkların olmayacak yanlarını düşünüp kaygılanmak Boğa’ya daha kolay geliyor.

İkizler burçları ve yükseleni İkizler olanlar
İkizler'in hayattan ne beklediğine ve bunları elde etmek için neleri feda edebildiğine karar vermesi, olmayacak işlerin de ucunu bırakabilmesi gereken bir zaman. Ama bu aralar onların kafası hep geçmişteki kayıplarına, hatalarına, gerçekleşmeyen beklentilerine gidiyor. Hayatlarını değerlendirirken umutsuz ve kaygılı olmayı, kendilerini ya da başkalarını suçlamayı bırakmaları iyi olur. Sağlıklarına da dikkat etmelerinde fayda var. Zira bu İkizler sızlanarak diğerinin moralini düşürünce, ikisinin birden enerjisi düşüyor.

Yengeç burçları ve yükseleni Yengeç olanlar
Yengeçler'in birilerinden bir şeyler beklemeyi bırakıp, harekete geçmeleri gereken bir zaman. Onların da aksi gibi tutundukları insanları ve ilişkileri kendilerine bahane etme yönünde bir eğilimleri var. Ama yapıştıkları ilişkilerin içeriği, onların beklentilerini karşılamaya ve tercih ettikleri derin durgunluk hali onların mutluluk ihtiyacını doyurmaya yetmiyor. Azcık hareketlenin ve sizi üşüten konfor alanlarınızdan çıkın. Yoksa bu yaz aldığınız güneş kışı çıkartmanıza yetmeyecek.

Aslan burçları ve yükseleni Aslan olanlar
Aslanlar için durağanlığı, zorunlu bekleyişleri, tamamlanması gereken işleri ve bayılmadıkları fedakarlıkları kabul etmeleri gereken bir zaman. Aslında içinizde projeler ve ileri dönük fırsatların heyecanı pır pır ediyor. Ama yıldızınızın parlaması için biraz daha zaman var. İyisi mi, siz olasılıkların gücü adına sıkıcı süreçlere ve belirsizliklere biraz daha sabredin. Mutluluğu ertelemek, bazen alınan zevki daha da arttırır.

Başak burçları ve yükseleni Başak olanlar
Başaklar için kaygı zamanı! Etrafınızda kontrolünüz dışına bir şeyler olup duruyor. Ya da tüm kontrol çabanıza rağmen uğraştığınız hiçbir şey sizin istediğiniz gibi olmuyor. Ve elbette siz bunu hiç sevmiyorsunuz. Şu aralar çok şahane bir şey olsa onu da iyi tarafından almayacak kadar gergin olabilirsiniz. Sanırım bu aralar dersiniz, olayları ve insanları oldukları, geldikleri gibi almak. Fırtına dinip sakinlik çöktüğünde, sizin zamanınız başlayacak.

Terazi burçları ve yükseleni Terazi olanlar
Teraziler için sorumluluklarınızı, medeni durumunuzu ya da iş statünüzü ve hayat akışınızı yeniden değerlendirme, artık yolunuza hizmet etmeyen kalıpları, yerleri, insanları terk edip yenilerine yer açma zamanı. Bunu yaparken elbette yeni seçimlerin gerginliğini ve yeni sorumlulukların yükünü de göze almanız gerekecek. Eğer kaygıya değil, fırsata odaklanırsanız, önünüzde yeni kapıların açılacağını göreceksiniz.

Akrep burçları ve yükseleni Akrep olanlar
Akrepler için hayat planlarındaki tıkalı noktaları bulmak ve bunlara çözüm getirmek zamanı ancak buna hiç yanaşmıyorlar. İletişim kurmak, karar vermek, adım atmak hiç bu kadar sıkıntı verici olmamıştı. Çünkü bulacağınız her çözüm, sizi geçmişte yaşadığınız ve sevmediğiniz bir sürece geri götürecek gibi geliyor. Ama hayatınız bir-iki ay içinde öyle ya da böyle değişecek! Ve Akrep önü alınamayan değişimlere adapte olmak konusunda isterse çok yetenekli olmasıyla bilinir.

Yay burçları ve yükseleni Yay olanlar
Yaylar için ilerleme zamanı! Daha başarılı olmak, daha çok para kazanmak, yeteneklerinizi yeni alanlarda sergilemek için elinize geçecek fırsatlar var. Ama bunun için biraz fazla emek vermeniz ve bazı riskleri göze almanız, bazı kaynakları elden çıkartmanız gerekebilir. Kaygılı alım-satım süreçleri ya da size ne getireceğinden emin olmadığınız iş değişiklikleri bu zaman diliminde gündeme gelebilir. Bir-iki ay içinde her şey düzene girecek ve siz de biraz daha disipline gireceksiniz.

Oğlak burçları ve yükseleni Oğlak olanlar
Oğlaklar için kendi duruşlarını değerlendirme zamanı! Çevrenizin sizden beklentisi yüksek ama desteği az. Korumaya çalıştığınız göbek bağları, sizi ayakta tutmuyor, siz onları ayakta tutmak için ekstra efor sarf etmek zorundasınız. Ve bu her zaman çok hoşunuza gitmiyor. Oğlaklar için amaç-odaklı davranmak ve kendilerine yakıştırdıkları şeyleri, karşılarındaki kişilerden bağımsız olarak yapıp, aldıkları karşılıkları da "sabır ve dirayet" hanesine yazmaları gereken bir dönem.

Kova burçları ve yükseleni Kova olanlar
Kovalar için değerlerinin bilinmemesi, çabalarının umdukları sonuçları vermemesi korkusuna yol açabilecek bir süreç. Emeklerinin yeterince takdir edilmediği duygusuyla baş etmeleri, yola devam ederken aldıkları gazın "yüksek motivasyon" için yeterli olmamasına bir süre fazla aldırmamaları lazım. Yoksa hayallerinden şüpheye düşebilir, başladıkları işlere ilişkin şevk ve cesaretlerini yitirebilirler. Gölgede kalma, fark edilmeme, etkisiz ve yetkisiz kalma korkuları ile baş etmeyi öğrenmek için iyi bir fırsat.

Balık burçları ve yükseleni Balık olanlar
Balıklar çabalarının beklenen sonuçları vermemesi ya da önlerine umulmadık engeller çıkması gibi sorunlar yaşayabilirler bu aralar! Tam onların umut ve gayrete geldikleri, enerjilerini yükseltip ileri doğru atak yapmak istedikleri bir süreçte, kontrol dışı çevresel faktörlerden muzdarip olmaları elbette cesaret verici değil. Ertelemelere rağmen yoldan çıkmamak, onları yakın bir zamanda bekleyen sürprizli gelişmeler için iyi bir "hak ediş" çabası olacak.

Junoastrology.com


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER