@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 18.08.2014

18 Ağustos 2014 günlük burç yorumları

İletişim dolu bir gün olacak. Pek çok kişiyle görüşebilir, fikirlerinizi paylaşabilirsiniz. Astroloji uzmanı Asude Argun'un 18 Ağustos 2014 günlük burç yorumları Pudra.com'da.

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederiz.

18 Ağustos 2014 günlük burç yorumları

Koç burçları ve yükseleni Koç olanlar
(21 Mart-19 Nisan)
Gün boyunca her türlü iletişim ve trafik artacak. Bu, kendinizi dağılmış hissetmenize neden olabilir. Bir yandan da ilham kaynaklarınız gelişebilir. Kendinizi bolca telefon, yazışma, konuşma içinde bulabilirsiniz. Öğrenmek istediğiniz konularla ilgili gelişmeler önünüze gelebilir. Kısa seyahatlere çıkma olasılığınız da yüksek.

Boğa burçları ve yükseleni Boğa olanlar
(20 Nisan-20 Mayıs)
Parasal konularda harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Gün içinde bütçenizde bazı oynamalarla karşılaşmamak, kayıplara uğramamak için önlem alabilirsiniz. Başkaları için fedakarlık yapayım derken, hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Detaylı hazırlayacağınız bir rapor size yardımcı olabilir. Maddi ve manevi güvence ihtiyacınız artabilir.

İkizler burçları ve yükseleni İkizler olanlar
(21 Mayıs-20 Haziran)
Kendinizi göstermek için fırsatlar bugün kapınızı çalmaya başlayacak. Böylece kendinizi yenilenmiş hissedebilirsiniz. Görünümünüzle ya da imajınızla ilgili değişiklikler yapabilirsiniz. Başlatmak istediğiniz işler için girişimde bulunmak isteyebilirsiniz. Kendinizle ilgilenmek için oldukça güzel bir gündesiniz.

Yengeç burçları ve yükseleni Yengeç olanlar
(21 Haziran-22 Temmuz)
Bugün hayallerinize, iç aleminize dönmek isteyebilirsiniz. Üzüntü ve sıkıntılarla baş başa kalmak sizi korkutmamalı. Gün içinde yardımseverlik ve hayır işleri gündeme gelebilir. Gizli kalmış yetenekleriniz varsa bunların ortaya çıktığını da görebilirsiniz.

Aslan burçları ve yükseleni Aslan olanlar
(23 Temmuz-22 Ağustos)
Dostluğun, arkadaşlığın, grupların öne çıktığı bir gündesiniz. Dernek ya da cemiyetler içinde yer alıyorsanız, yardım toplama gibi duyarlı konularla uğraşabilirsiniz. Umutlarınızın, gelecek planlarınızın beslendiği bu günde, oldukça duyarlı davranabilirsiniz. Arzu, istek ve beklentilerinizde hayallerinize yer vermelisiniz.

Başak burçları ve yükseleni Başak olanlar
(23 Ağustos-22 Eylül)
Birkaç gündür kendinizi daha rahat ve özgür hissederken, bugün duygusal yanınız ağır basabilir. İşinizle ilgili konuların gündeme gelmesiyle, toplumsal alanda kendinizi gösterebilirsiniz. Mesleğinize ya da statünüze yönelik tatmin duygunuz artabilir. Gün boyunca işiniz, kariyerinizle ilgili alanlarda göz önünde olabileceğiniz fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

Terazi burçları ve yükseleni Terazi olanlar
(23 Eylül-22 Ekim)
Yayıncılık, dış ticaret ya da yabancılarla ilgili konular gündeme gelebilir. Kendinizi maceraya açık hissedebilir, uzak yerlere ait yolculuk planları yapabilirsiniz. İlginizi dini, ruhsal veya kültürel konular çekebilir. Akademik konularda, hukuksal alanda çeşitli gelişmelerle karşılaşabilirsiniz.

Akrep burçları ve yükseleni Akrep olanlar
(23 Ekim-21 Kasım)
Ortak paralar, borç, alacak, kredi ilişkisiyle gün boyu uğraşabilirsiniz. Başkalarının değerleri hakkında düşüncelerinizin yoğunlaştığını görebilirsiniz. Kaynakların ortak potada toplanması için girişimlerde bulunabilirsiniz. Saklı yetenekleriniz üzerine hassas bir biçimde odaklanabilirsiniz. Değişimlere açık, yeniden doğabilecek kapasitedesiniz.

Yay burçları ve yükseleni Yay olanlar
(22 Kasım-20 Aralık)
Bugün içinde yalnız hareket etmeniz pek mümkün görülmüyor. Karşınızdaki kişiler, eşiniz ya da ortağınızla aynı anda hareket etmeniz gerekebilir. Aynı zamanda her türlü konuda, danışmanlık almak için uygun bir gün. Karşınızdaki kişilerin hassasiyetlerine verdiğiniz önemle kendinizi daha fedakar hissedebilirsiniz.

Oğlak burçları ve yükseleni Oğlak olanlar
(21 Aralık-19 Ocak)
Yanınızda çalışanlarla, hizmetlilerle ilgilenmeniz mümkün olabilir. Kendi sağlığınıza, beslenmenize gereken önemi vermelisiniz. Verimlilik, detaylı çalışma hakkındaki girişimlerinizle kendinizi daha fedakar hissedebilirsiniz. Vefakarlığın önem kazanacağı bir günden geçiyorsunuz.

Kova burçları ve yükseleni Kova olanlar
(20 Ocak-18 Şubat)
Yaratıcılığınızın arttığı bu günde, hayattan zevk alacaksınız. Çocuklarınız varsa onlarla birlikte zaman geçirmek gündeme damgasını vuracak gibi gözüküyor. Yalnızsanız eğlenmek ve kendinizi göstermek isteyebilirsiniz. Aşk sizden yana olacak. Sinema, tiyatro, konser gibi faaliyetlere katılabilirsiniz.

Balık burçları ve yükseleni Balık olanlar
(19 Şubat-20 Mart)
Evinizde, yuvanızda kendinizi daha mutlu ve güvende hissedebilirsiniz. Gayrimenkul, arazi, çiftlik gibi konular gündeme gelebilir. Ayaklarınızı toprağa basmak iyi gelecek. Evinizle ilgili konularla uğraşabilirsiniz. Ailenizde ilgilenmeniz gereken kişiler varsa, onlarla ilgili konularda fedakarlıkta bulunabilirsiniz.

Astroloji Uzmanı Asude Argun
www.facebook.com/AstrolojiUzmaniAsudeArgun

18 agustos gunluk burc harita


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER