Habertürk 22.01.2013

22 Ocak 2013 günlük burç yorumları

Burcunuza göre aşk, iş, eğitim konularında bugün neler yaşanacak? Astrolojik açıdan bizi neler bekliyor? 22 Ocak 2013 günlük burç yorumları Pudra.com'da.

22 Ocak 2013 günlük burç yorumları
KOÇ burcu 22 Ocak 2013 yorumu

Haftaya para konularınız ön planda olarak giriş yapacaksınız. Öğlen saatlerinde önemli işlerinizi devreye sokmak yerine arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle daha keyifli alanlara odaklanabilirsiniz.

BOĞA burcu 22 Ocak 2013 yorumu

Bu hafta kendi isteklerinizin ve arzularınızın peşinden gidebilirsiniz. Canınız sabah saatlerinde önemli işlerle uğraşmak istemeyebilir. Öğleden sonra parasal konularda tahminlerden kaçının.

İKİZLER burcu 22 Ocak 2013 yorumu

Haftaya biraz isteksiz giriş yapabilirsiniz. Gün içinde geri planda durmak isteyebilir veya sakinliğinizi koruyabilirsiniz. Öğleden sonraysa enerjiniz yükseliyor, kendinizi şanslı hissedeceksiniz.

YENGEÇ burcu 22 Ocak 2013 yorumu

Başkalarının kaynaklarından yararlanacağınız bu dönemde, elde edeceğiniz gelirleri işinize ve kariyer alanlarınıza rahatlıkla aktarabilirsiniz. Olayları gözünüzde çok büyütmemelisiniz.

ASLAN burcu 22 Ocak 2013 yorumu

İş alanlarınızdaki yoğunluklarla haftaya giriş yapabilirsiniz. Öğleden sonraysa sosyal ortamlarınız ve arkadaşlarınızla yapacağınız planlar devreye girebilir. Gözler sizin üzerinizde olacak.

BAŞAK burcu 22 Ocak 2013 yorumu

Uzak çevrelerden alacağınız haberlerle günün ilk yarısını geçirecek, öğleden sonraysa tamamen işlerinize kanalize olacaksınız. İş hayatınızdaki güzel gelişmeler sizi mutlu edebilir.

TERAZİ burcu 22 Ocak 2013 yorumu

Ortaklaşa para konularınızla başlayan haftanız öğleden sonra yerini dış ortamlara, farklı ve değişik yerlerdeki görüşmelerinize bırakabilir. Geleceğe umutla ve aşkla baktığınız bir hafta olacak.

AKREP burcu 22 Ocak 2013 yorumu

Haftaya özel yaşantınızın veya ortaklı işlerinizin konularıyla başlasanız bile, daha çok keyfi oluşumlara meyilli olacaksınız. Öğleden sonraysa güzel para haberleri alabilirsiniz.

YAY burcu 22 Ocak 2013 yorumu

Yapılması gereken günlük işlerinizle haftaya giriş yapıyorsunuz. Öğleden sonra ortaklaşa yapılacak işleriniz devreye girebilir. Özel yaşantınızda sevdiğiniz kişiyle keyifli etkiler altında olacaksınız.

OĞLAK burcu 22 Ocak 2013 yorumu

Bu hafta keyfe yönelik işleriniz, yaratıcılığa dayalı çalışmalarınız ön planda olacak. Parasal konular bu aralar hayatınızın merkezinde. Öğleden sonra çalışmalarınız artabilir.

KOVA burcu 22 Ocak 2013 yorumu

Tamamen kendi kişisel isteklerinize ve planlarınıza yoğunlaşacağınız bu dönem, ayrıntılar gözünüzden kaçmıyor. Bugün biraz dinlenmek isteyebilirsiniz ama sonradan hareketleneceksiniz.

BALIK burcu 22 Ocak 2013 yorumu

Haftaya yakın çevrenizle ilgili konular devrede olarak başlayacaksınız. Bugün iletişimde olacağınız insanlara önemli sözler vermeyin. Öğleden sonra aile hayatınız öne çıkmaya başlayacak.

Hande Kazanova
Astroloji Uzmanı


EN ÇOK OKUNANLAR
POPÜLER GALERİLER
2015 paris moda haftasi sokak stili 2016 ilkbahar yaz
2015 sonbahar oje trend kare
uygun fiyatli en yeni urunler ekim 2015
dizustu cizmeleri nasil giyinmeli moda mini
sezonun en guzel desenli elbiseleri moda trend 2015 sonbahar galeri
acik omuz elbise bluz kiyafet moda trend sonbahar 2015 unlu olivia palermo
victorias secret 2015 what is the sexy en seksi liste taylor swift
sezonun en renkli aksesuar 2015 sonbahar sezon moda trend
EN YENİLER