@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 15.05.2017

15-21 Mayıs 2017 haftasının astrolojik yorumu

Duygu değişimleri yaşamayacağımız bir hafta bizi bekliyor. Astroloji Danışmanı Zeynep Süzmen Şen'in haftalık burç yorumları Pudra.com'da.

15-21 Mayıs 2017 haftasının astrolojik yorumu şu şekilde;

15-21 Mayıs 2017 haftasının astrolojik yorumu

15 Mayıs Pazartesi:
Haftaya başlarken hayatı daha fazla ciddiye alma ihtiyacı hissedecek, sorumluluklarımızı ön plana alarak geleceğe yönelik adımlar atmak isteyeceğiz. Günün ilk yarısında ilham gücümüz ve merhametimiz oldukça yüksek olabilir. Öğle saatlerinde ise aşırıya kaçan duygularımız dengemizi zorlayabilir. Bu saatlerde başta aşırı yeme içme ve alışveriş yapma eğilimi olmak üzere tüm konularda abartılara kaçmamaya dikkat etmekte fayda olacaktır. Günün geri kalanında ise duygusal olarak biraz daha fazla zorlanabilir, baskı hislerine karşı koymaya çabalayabiliriz. Öte yandan bugün kalıcı planlar yapabilmek ve aradığımız destekleri bulmak kolay olabilir ve geleceğe yönelik konuşmalar söz konusu olabilir.

16 Mayıs Salı:
Bugün de hayatı daha fazla ciddiye alma ihtiyacı hissediyor, sorumluluklarımızı ön plana alarak geleceğe yönelik adımlar atmak istiyoruz. Sabah saatlerinde özgüvenimiz yüksek olabilir ve hayatımızdan memnun olduğumuzu hissedebiliriz. Öğle saatlerinde ise ani olaylar, sürprizler ve şoklarla artabilecek gerginliklere karşı çok esnek olmamız gerekebilir. Saat 13.23-20.49 arasında gökyüzünde temel bir gösterge olmayacağından, bu aralıkta önemli ve geleceğe yönelik işlerle ilgilenmeyerek elimizdeki işleri tamamlamakta fayda olacaktır. Saat 20.49’da başlayacak sürece göre otoritelere ve kurallara karşı çıkmayı, sorunlara alternatif çözümler getirmeyi isteyebilir, fikirlerimizi paylaşan dostlarla birlikte hareket edebiliriz. Ekip çalışmaları ve toplumsal projeler için de oldukça uygun günler olabilir. Ancak akşam saatlerinde kendimizi ifade etmek ve fikir birliğine varmak zor olabilir. Bugün ayrıca zihin ve iletişim sembolü olan gezegen konum değiştirecek. Böylelikle 7 Haziran 2016 tarihine kadar düşüncelerimizi genellikle finansal konular, kendimizi nasıl güvence altına alabileceğimiz ve hayatın tadını nasıl daha fazla çıkarabileceğimiz konularına odaklayabiliriz.

17 Mayıs Çarşamba:
Bugün de otoritelere ve kurallara karşı çıkmayı, sorunlara alternatif çözümler getirmeyi isteyebilir, fikirlerimizi paylaşan dostlarla birlikte hareket edebiliriz.  Ekip çalışmaları ve toplumsal projeler için de oldukça uygun bir gün olabilir. Gün boyunca olumlu ve destekleyici açılarla sosyalleşebilir, dostlarımızdan destek alarak daha da yaratıcı işler yapmaya motive olabiliriz. Keyfimiz yerinde olabilir ve hayatın tadını sevdiklerimizle birlikte çıkarabiliriz. Gece yarısına doğru kendimizi daha da rahat, canlı, şanslı ve iyimser hissedebilir, şükran hissiyle dolabiliriz. Çarşamba gününü en iyi şekilde değerlendirmenizi dilerim.

18 Mayıs Perşembe:
Bugün de otoritelere ve kurallara karşı çıkmayı, sorunlara alternatif çözümler getirmeyi isteyebilir, fikirlerimizi paylaşan dostlarla birlikte hareket edebiliriz.  Ekip çalışmaları ve toplumsal projeler için de oldukça uygun bir gün olabilir. Sabah saatlerinde motivasyonumuz, enerjimiz ve hedef duygumuz çok güçlü olabilir ve adım attığımız her işte hızlıca ilerleme kaydedebiliriz. Günün geri kalanında dostlarımızla sosyalleşebilir, yaratıcılığımızın desteklendiğini fark edebiliriz. Gece yarısına doğru sağlamda ve güvende durduğumuzu hissedebiliriz. Bugün ayrıca kronik bazı sağlık sorunlarımızdan ya da endişelerimizden kurtulmak için girişimlerde bulunmamızda ve şifa çalışmaları yapmamızda fayda olabilir.

19 Mayıs Cuma:
Saat 06.51’de başlayacak 2,5 günlük yeni döngüye göre ilham gücümüz, sezgilerimiz, empati ve fedakarlığımız yükselebilir.  Sabah saatlerinde fikirlerimize destek bulmak ve kendimizi doğru ifade edebilmek kolay olabilir. Bugün ilişkiler, ortaklıklar ve finansal konularla ilgili aşırı iyimserliğin sebep olabileceği riskli gelişmeler yaşanabilir. Ayrıca yeme içme ve alışverişte aşırılıklara, abartılara kaçma eğilimi gösterebiliriz. Dengeleri korumak önemli olacak. Bugün ayrıca çok daha nadir görülen bir başka sembolizm de hayatımızda bazı köklü değişimleri hem hızlı hem de sağlam, kalıcı ve kontrollü biçimde gerçekleştirebilmemiz için bizi destekliyor. Bu sembolizm ile yaratıcı işler yapmak ve hayatımızı daha heyecanlı hale getirmek çok daha kolay olabilir. Bugün ayrıca kadersel olduğunu çarpıcı derecede hissedeceğimiz olaylar gerçekleşebilir ve geçmişteki hatalı davranışlarımızı sorgulayarak geleceğe yönelik harekete geçebiliriz.  Hayat hedeflerimizi değiştirmemize sebep olabilecek olaylar yaşamamız mümkün olabilir.

20 Mayıs Cumartesi:
Bugün de ilham gücümüz, sezgilerimiz, empati ve fedakarlığımız yüksek olabilir. Sabah saatlerinde belirsizlik ve karmaşanın yüksek olacağını, bu yüzden önemli kararlar vermemek gerekeceğini söylemeliyim. Öte yandan sanatsal ve ruhsal çalışmalar için çok uygun saatler olabilir. Günün geri kalanında aldığımız desteklerle kendimizi güçlü hissedebiliriz. Akşam saatlerinde ise gerginliği yükselten, rekabeti ve mücadeleyi ön plana çıkaran koşullar söz konusu olabileceğinden bu saatlerde sakin kalmak çok önemli olacak. Bugün ayrıca saat 23.30’da İkizler zamanı başlıyor. İkizler burcu zamanı eğitimlerin, iletişimin, bilgi akışının, kısa seyahatlerin ön plana çıkacağı, baharı bitirip yaza uyum sağlamanın zamanıdır. Bir yandan eğitimleri, ders notlarını toparlarken bir taraftan da tatil planları yapmaya başlayabiliriz. 21 Haziran’a kadar sürecek bu dönemde fiziksel ve zihinsel olarak çok aktif olabilir, kendimizi yazılı ve sözlü ifade etme fırsatları bulabilir, bol bol sosyalleşebiliriz.

21 Mayıs Pazar:
Bugün sabah saatlerinde ilham gücümüz, sezgilerimiz, empati ve fedakarlığımız yüksek olabilir. Öte yandan sabahın erken saatlerinde bizi kısıtlanmış hissettiren sorumluluklarla veya otorite figürleriyle yüzleşmek zorunda kalabiliriz. Saat 06.40’dan 13.10’a kadar gökyüzünde temel bir gösterge olmayacağından, bu aralıkta önemli ve geleceğe yönelik işlerle ilgilenmeyerek elimizdeki işleri tamamlamakta fayda olacaktır. Bu saatlerde endişelerimizle yüzleşebilir, şifa çalışmaları da yapabiliriz. Saat 13.10’da başlayacak yeni sürece göre enerjimiz ve mücadele gücümüz artarken çok daha canlı ve hareketli olabilir ve daha fazla risk almak isteyebiliriz. Günün geri kalanında aldığımız destekler özgüvenimizi yükseltebilir ve hayatımızdan memnun olduğumuzu hissedebiliriz.
İyi haftalar!


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER