Junoastrology.com 15.06.2015

16 Haziran'da İkizler Burcu’ndaki Yeniay’ın etkileri

İkizler Burcu'nda Yeniay, çevremizle iletişim halinde olacağımız ve problemlerimize çözüm getirdiğimiz bir dönemi işaret ediyor. Juno Yıldız Gözlemcisi, İkizler Burcu'ndaki Yeniay'dan nasıl etkileneceğimizi yazdı.

16 Haziran 2015 günü, İstanbul’a göre saat 17:05 itibariyle Yeniay adı verilen Ay-Güneş kavuşumu gerçekleşecek. Yeniay tarihinden 2 gün öncesi ve sonrasında etkilerini hissedeceğimiz bir süreçten geçiyoruz.

16 Haziran'da İkizler Burcu’ndaki Yeniay’ın etkileri

  • Var olan akışı dönüştürme,
  • Bizi taşımayan zeminleri yeniden yapılandırma
  • İşe yaramayan ya da atıl kalan kaynakları farklı şekilde kullanma,
  • Tükenmiş, ömrü dolmuş, sürecini tamamlamış olan işleri ve ilişkileri bitirme ya da farklı bir zemine taşıma,
  • Başkaları ile kaynak/enerji/çıkar paylaşımı yapmamız gereken alanları saptama veya böyle paylaşımlardaki sorunları giderme,
  • Belirsiz, karmaşık, anlaşılmaz hale gelmiş olan konulara açıklık getirme,
  • Çıkmaza girmiş sorunlara çözüm, kangren haline gelmiş yaralara şifa bulmak için nihai girişimlerde bulunma gibi Akrep ve 8’inci ev temalarının ön plana çıktığı bir Yeniay yaşıyoruz.

İkizler Burcu’ndan gelen dinamizm ve iletişim kurma ihtiyacından da destek alıyoruz.

Hiçbir şeyi oluruna bırakamayacağımızı fark ettiğimiz bir Yeniay bu! Canımızı sıkan, kafamızı kurcalayan, hayatımızı zora sokan, elimizi ayağımızı bağlayıp bizi hareketsiz veya çıkışsız hissettiren her konuya bir şekilde çözüm üreteceğiz. Bu çözümleri kendi kafamıza göre değil, hayatına dokunduğumuz, hayatımıza dokunan insanlarla iletişime girerek ve uzlaşma yolları bularak geliştireceğiz.

Bağımsız aksiyonlardan ziyade, aynı zemini paylaşmamız gereken kişilerle birlikte üretilen çözümler, güç birlikleri, "koalisyon müzakereleri" olacak gündemimizde. Tek başına yapamadığımız şeyleri birlikte yapmanın, elimizde olmayanlar için birilerinden destek almanın bir yolunu bulacağız. Ama destek aldığımız kişiler ve kurumlarla yan yana durma koşullarımız da mutlaka masaya yatacak! Eğer var olan kontratlarımız, ortak zeminlerimizde düzenlenmesi gereken yerler varsa onlara el atacağız. Bu ortaklıklar bizi bir yere taşımıyorsa, bunları dönüştürmenin ya da kesin olarak bitirmenin bir yolunu bulacağız.

Ödenecek diyetler, yapılacak fedakarlıklar, kapatılacak borçlar, kesilecek hesaplar olabilir…
Her şey tam istediğimiz gibi olmayabilir. Ama inat etmek yerine, olması gerekene yol vermek ve bunun için kendimizden de bir şeyler vermek gerektiğini görmek zamanı. Tutunduğumuz bazı alışkanlıkları, ısrarcı olduğumuz yaklaşımları, bize ve çevremize sorun yaratan talepleri ve beklentileri dönüştürmekten kaçınırsak, hayatımızın daha da zora gireceğini göreceğimiz için şimdiye kadar gösteremediğimiz türden cesur, açık ya da bir şekilde radikal bir tavır sergileyebiliriz.

Zaman çözüm bulmak için, gerekirse değer verdiğimiz bazı şeylerden vazgeçmek, bazı taleplerimizden geri adım atmak ya da artık çözümsüz ve zehirli hale gelen bağları koparıp atmak zamanı. Zira dönüşüm olmadan, herhangi bir yöne adım atmak imkansız! Hareketi, canlılığı, yeni bir hayat bulmayı, yeni fırsatlara kapı açmayı istiyorsak, önce tıkalı boruları açmak, yürümeyen iletişimleri kurtarmak ya da üstümüze kapattığımız kapıların anahtarlarını bulmak gerekiyor.

Junoastrology.com


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER