@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 26.06.2012

26 Haziran-1 Temmuz 2012 haftalık burç yorumunuz

Bu hafta bizi neler bekliyor? 26 Haziran-1 Temmuz tarihleri arasındaki gökyüzü hareketleri nasıl olacak ve bu bizim hayatımızı nasıl etkileyecek? Yanıtı Pudra.com'da...

26 HAZİRAN SALI

26 Haziran-1 Temmuz 2012 haftalık burç yorumunuz
Satürn düz hareketine dönmesine rağmen çok ağır hareket ediyor. Temsil ettiği alanlarda ilerleme kaydedilmesi için biraz daha zaman geçmesi gerekiyor. Ay hala Başak burcunda fakat saat 12:50’ de Mars’ la yaptığı kavuşumun hemen ardından boşluğa düşüyor. Bu saatlerde sağlık sorunları baş gösterebileceği gibi, gereksiz tartışmalar ve sinirsel gerilimde yaşanabilir. Boşluktan çıkana kadar yeni girişimlerde bulunmadan varolan işleri tamamlamaya çalışıyoruz. Ay saat 19:15’ te Terazi burcuna geçerek boşluktan çıkıyor. Başak burcunun pimpirikli ve endişeli ruh halinden sonra daha sosyal olabileceğiz. Bugün Merkür Yengeç burcundaki hareketini tamamlayarak 1 Eylül’ e kadar kalacağı Aslan burcuna geçiyor. Daha özgüvenli, cesur bir iletişim tarzını benimsemekle birlikte emrivaki konuşmalar, inatçılık ve ukalalık yapabiliriz. Fakat Merkür Aslan burcundayken hitabet yeteneğine de destek vereceğinden, sunum ve konuşmalar yapmak için uygun bir zaman.

27 HAZİRAN ÇARŞAMBA
Bugün oldukça hareketli bir gün. İlk dördün fazıyla birlikte girişimlerde bulunmak ve harekete geçmek için yoğun bir istek duyabiliriz. Ay; geceden itibaren bir çok açı ilişkisinde olacak. Önce Jüpiter’ le ardından Güney Ay Düğümü ile üçgen açı yapacak. Zihinsel paylaşım ve entelektüel çalışmalar için uygun saatlerin ardından sabah Güneş’ le kare açı, Venüs’ le üçgen görünüm yapar yapmaz zorlu bir T- kare kalıbı açı içine girecek. Zaten Terazi burcunda ki Ay ilişkilere vurgu yaparken birde Venüs’ le görünüm yapması, gün içinde hem sosyal hemde romantik ilişkilerde bir çok gelişmenin olacağını ama gerilimli saatlerin de yaşanacağını gösteriyor. Devam etmekte olan Jüpiter/Neptün karesi hayal kırıklıklarına, abartılı beklentilere ve vazgeçmeye yatkın olduğumuzu anlatıyor. Birkaç gündür devam eden bu açı, dedikoduları ve skandalları da açığa çıkarabilir. Uranüs/Pluto/Ay arasında oluşan T – kare açı kalıbı duygusal tepkilerimizi kontrol etmekte zorlanacağımızı ve ani kararlarla ilişkilerimize zarar verebileceğimizi ve baskı altında kalacağımızı gösteriyor. Günün bir diğer önemli olayı ise 15 Mayıs’ tan itibaren geri gitmekte olan Venüs’ ün artık düz hareketine dönmesi.

28 HAZİRAN PERŞEMBE
Çok yoğun ve gerilimli geçen bir günden sonra bugün Ay hala Terazi burcunda ve bu sefer “Yanan Yol”da hareketine devam ediyor. Fakat Venüs’ ün düzelmesiyle biraz daha rahat nefes almaya başlayacağız. İlişkilerde, işbirliklerinde ve ticarette daha rahat yol alabilir, ilerleme kaydedebiliriz. Venüs’ ün geri hareketi süresince ertelenen ve aksilikler yaşanan olaylarda gelişmeler yaşanabilir. Bugün Jüpiter/ Neptün karesi sona eriyor gibi görünse de etkileri hala devam ediyor. Her konuşulana, verilen her söze hemen inanmamakta fayda var. Yalan yanlış bilgiler sizi yolunuzdan döndürebilir. Ay; sabah saatlerinde Satürn’ le kavuşum yaptıktan sonra boşluğa düşüyor ve neredeyse tüm gün boşlukta kalıyor. Dün yaşanan onca hareketlilik ve gerilimden sonra bugün daha akılcı ve durağan olabilir, duygularımızı kontrol etmeye çalışarak, sorumluluklarımızı hatırlayabiliriz. Bugünü yeni bir girişimde bulunmadan varolan işleri ve ilişkileri yapılandırmaya çalışmalıyız.

29 HAZİRAN CUMA
Gece yarısından itibaren Ay Akrep burcuna geçiş yapıyor. Derinleşmek, konsantrasyon sağlamak için uygun bir zaman olsa da, kıskanç, tutkulu, gergin ve huzursuz hissedebiliriz. Sevdiklerimizi her zamankinden fazla sahiplenebilir, kendimizi ifade etmekte zorlanabiliriz. Gece geç saatlerde oluşacak Ay/Neptün üçgeni sezgilerimizin çok güçleneceğini gösteriyor. Hayallerimizi gerçekleştirmek için güçlü bir istek duyabilir, yaratıcı çalışmalar yapabilir ya da çok romantik bir gece geçirebiliriz. Fakat hemen arkasından gelen Ay/Merkür karesi bu geceyi bozabilir. Çok ısrarcı davranmak rahatsız edici olabilir. Duygu ve düşüncelerimiz arasında ki bu uyumsuzluk ruhsal bütünlüğümüzü de bozabilir ve gerginliğe yol açabilir. Fakat öğle saatlerinde oluşan Güneş/Ay üçgeni çok geçmeden iç dengemize kavuşabileceğimizi, özellikle duygusal konularda girişimlerde bulunabileceğimizi ve destekleneceğimizi gösteriyor. Sonra sırasıyla Ay/Pluto sekstili ve Ay/ Kiron üçgeni yaşanacak. Hırslı ve tutkulu duygularla hareket edebilir, duygusal yaralarımızı iyileştirmek için yardım alabiliriz. Yine bugün oluşacak Merkür/Jüpiter sekstili ile büyük sözler vermeye ve iletişim kurmaya hevesli olabiliriz.

30 HAZİRAN CUMARTESİ
Günün en önemli olayı 24 Haziran’ dan beri devam eden Uranüs/ Pluto karesinin dünden itibaren Güneş tarafından tetiklenmesi. Dün öğleden sonra başlayan bu zorlu açı kalıbı kişisel hayatlarımızda olduğu kadar dünya gündeminde de önemli olaylara yol açabilir. Uyanış ve aydınlanmaların büyük dönüşüm gerektirdiğinin farkına varılmasını sağlayabilir fakat açığa çıkaracağı gerilim, öncelikle çöküşlere ve kavgalara neden olabilir. Kollektif bilincin yeni bir yapılanmayla harekete geçmesi krizleri de beraberinde getirebilir. Bireysel özgürlüklere vurgu yapılması, politik söylemleri de dönüştürecektir. Kişisel haritalarımızda ise karşılaşacağımız baskılara, duygusal tepkiler vererek ani değişimlere gidebileceğimizi anlatıyor olabilir. Ay hala Akrep burcunda ama gün içinde sadece Mars’ la sekstil açı yaparak hırsla harekete geçmemize olanak sağlıyor. Detay ve konsantrasyon gerektiren zorlu çalışmalar için çok uygun bir zaman olabilir.

1 TEMMUZ PAZAR
Ay artık Yay burcunda bu Pazar gününü neşeli ve iyimser duygularla geçirebiliriz. Günün en önemli olayı Jüpiter Güney Ay Düğümü kavuşumu olacaktır. Bu görünüm kaçırdığımızı düşündüğümüz fırsatlarla tekrar karşılaşmamızı sağlasa da beklentilerimizi boşa çıkarabilir. Eski okul arkadaşları, ticari işbirlikleri, eğitimler ya da ilişkiler sandığımız kadar büyük bir şans olmayabilir. Sabaha karşı Ay/ Neptün karesi, hemen ardından Kuzey Ay Düğümü kavuşumu ve Jüpiter karşıtlığı yaşanacak. Kararsız, istikrarsız ve boş vermiş hissetmemize rağmen risk almaya hazır, cesur ve abartılı tepkiler sergileyebiliriz. Sonrasında Merkür üçgeni olacak ki; duygularımızı yüksek sesle ve özgüvenle ifade etmemizi sağlayacak. Venüs karşıtlığı eğitim işbirliklerini, zihinsel iletişimin artışını, gençlerle ve yakın çevreyle geçirilecek zamanı , sosyal ve hareketli olmamızı anlatabilir. Hemen ardında gelen Uranüs üçgeni gün içinde çılgınlıklara da meyilli olduğumuzu gösteriyor. Ani başlayan olaylar, fazla iyimserliğin getirdiği risklerle birlikte, uyanışlara ve farkındalığın artışına da olanak veriyor. Günün son açısı olan Ay /Kiron karesi ise boşverdiğimiz konulardan göreceğimiz zararı ve yaralanmaları anlatıyor.

Astrofiber.com


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER