Milliyet 09.01.2012

Hakan Kırkoğlu'ndan haftalık burç yorumunuz! (9-15 Ocak 2012)

Haftaya Astrolog Hakan Kırkoğlu'nun burç yorumu ile başlayın..

Koç Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)

Hakan Kırkoğlu'ndan haftalık burç yorumunuz! (9-15 Ocak 2012)

Bu hafta iletişim gezegeni Merkür’ün de Oğlak burcuna ilerlemesi ile birlikte, düşünce ve projelerinizi daha sistemli ve düzenli hale getirmeniz beklenebilir. Hırsınız yüksek seyretmekte ancak düşüncelerinizin daha anlaşılır olması için gereken gayreti ve sabrı göstermeye bakmalısınız. İşte üstlerinizle ilgili konular, yeni haberler ya da değişiklikler sizi oldukça yoğunlaştırmakta. Böyle yorgunlukların arttığı dönemlerde sağlığınızı ihmal etmemeli. Fırsat buldukça gevşemeye çalışmalısınız. Duygusal alanda çok net koşullar yok.

Boğa Toprak + Sabit (21 Nisan – 20 Mayıs)

Bu haftadan başlayarak sabırlı ve istikrarlı yaklaşımlarınızın sonuçlarını daha iyi almaya başlayacaksınız. Oğlak burcuna ilerleyen Merkür özellikle farklı düşüncelere açıklık ve daha fazla iletişim, hareket ve yazışma getirmekte. Bu değişiklikler özellikle yurtdışına ait konularla yakından ilgili olabilir. Bu dönemde iş için yapabileceğiniz yolculuklar kayda değer sonuçlar getirebilir. Genel olarak düşüncelerinizde ve eğitime ilişkin konularda daha yapıcı ve akıcısınız. Aşkta ise abartılardan uzak durmak ve gereksiz tartışmalara girmemek en iyisi.

İkizler Hava + Değişken (21 Mayıs – 21 Haziran)

Bugünlerde sizi zihinsel açıdan strese sokan ya da küçük çapta krizler yaratan koşullar söz konusu olabilir. Oğlak burcundaki Merkür parasal alanda daha dikkatli kararlara ve finansal konularda bazı anlaşmalara işaret etmekte. Başkalarının kaynaklarından da yararlanabilirsiniz. Ortaklaşa konular, miras, borç alacak konuları önemli gündemler getirebilir. Ayrıca bu dönemde enerjinizin büyük bir bölümünü eve, ailevi işlere odaklama eğilimindesiniz. Doğal olarak iş hayatındaki gelişmeleri takip etmek daha yorucu olabilir.

Yengeç Su + Öncü (22 Haziran – 22 Temmuz)

Bugünlerde önemli anlaşmalar, görüşmeler ve ciddi işbirliği gerektiren koşullar söz konusu. Başkalarının düşüncelerini dikkatle dinlemek ve uzlaşı içerisinde durmak zorundasınız. Eğer gayret gösterirseniz, onlardan çok şey öğrenebilirsiniz. Aşırı duyarlı ya da çocuksu davranmak yerine iyi bir dinleyici olmaya çalışmalısınız. Pek çok alanda olayları tam istediğiniz yönde kontrol etmeniz pek kolay olmayabilir. Esnek durabilmek ve değişime açık durmak önemli. Bu arada bir süredir sizi duygusal açıdan yoran beraberliklerden de çok şey öğrendiniz.

Aslan Ateş + Sabit (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bugünlerde Oğlak burcunda ilerleyen Güneş ve Oğlak artan biçimde iş konularına dair sorumluluklar getirmekte. Dikkatinizin ve enerjinizin büyük bir kısmını bu çabalara ve daha verimli olmaya ayırmak durumundasınız. Sizi yoran çok şey var. Bu nedenle sağlığınızı ihmal etmemelisiniz. İş ortamındaki düzen, çalışma koşulları, sizinle beraber çalışan kişilerin durumu dikkatinizi daha fazla çekecek. Dikkat ve organizasyon içeren konularla uğraşabilirsiniz. Bu arada parasal alanda daha önlemci olmalı ve bütçenizi ihmal etmemelisiniz.

Başak Toprak + Değişken (24 Ağustos – 23 Eylül)

Savaş gezegeni Mars’ın burcunuzda ilerlemesi sizi hem girişken hem de her zamankinden daha sabırsız kılmakta. Bu dönemde kendinizi ortaya koymanız büyük önem taşıyor ancak gittikçe yavaşlayan Mars güven kaybını da söz konusu edebilir. Kafanızdaki düşünceler ve projeler ne ise, bunları yeniden toparlamak ve yeni bir hareket planı yapmanız faydalı olacak. Ayrıca bu dönemde hayatınıza zevk veren gelişmeler var ancak bu konularda bile kendinizi aşırı sorumlu hissedebiliyorsunuz. Hayatın güzel yönlerinden keyif almayı ihmal etmeyin.

Terazi Hava + Öncü (24 Eylül – 23 Ekim)

Oğlak burcu döneminde özellikle bazı bitişler ve yeni adımlar şekillenmekte. Bu dönemde dikkatinizin önemli bir kısmını kendi iç dünyanızda ve düşüncelerinize odaklanmanız faydalı olacak. Bir yandan da ev ve ailevi uğraşlar, sorumluluklar toprakla ya da yaşlılarla ilgili işler dikkatinizi çekebilir. İş hayatı açısından çok parlak bir dönemde değilsiniz. Sesinizi duyarmanız pek de kolay değil. Ancak uzun vadeli düşünmek, şu an için önceliklerinizi yerine getirmeniz daha önemli. Yakın zamanda çalışma koşullarınız da rahatlama olabilir.

Akrep Su + Sabit (24 Ekim – 22 Kasım)

Bu dönemde Oğlak burcunda ilerleyen Güneş ve Merkür iş ve eğitim açısından daha dikkatli, sorumlu ve mücadeleci olmaya dikkat çekiyor. Mesleki konularda hızlı günlerde ve pek çok değişiklik içerisinde olabilirsiniz. Konuşmalar, ziyaretler, seyahatler gündemde olabilir. Belirli bir konuya odaklanmak ve yönetici gibi düşünmek durumundasınız. Ticari sözleşmeler mümkün. Duygusal alanda ve aşkta biraz daha sabırlı olmak gereği var. Ancak daha sonraki haftalarda kendinizi yaratıcı ve üretken hissedebileceğiniz yeni imkanlar doğacak.

Yay Ateş + Değişken (23 Kasım – 21 Aralık)

yapabileceğiniz çok iş var. Ciddi düşünceler ve sorumluluklar içerisinde olabilirsiniz. Yeteneklerinizi değerlendirebilmeniz için daha uzun vadeli düşünmeniz ve çaba sarfetmeniz gerekiyor. Eğer gereken özeni ve sorumluluğu gösterebilirseniz, bugünlerde kalıcı işler yapabileceksiniz. İş hayatında ve genel olarak hedefleriniz doğrultusunda gittikçe artan bir mücadele ve detaylara dikkat gereği var. Bu dönemde daha planlı hareket etmelisiniz.

Oğlak Toprak + Öncü (22 Aralık – 20 Ocak)

Halen burcunuzda ilerleyen Güneş size yeni hedefler, daha bilinçli yaklaşımlar ve hareketlilik getirmekte. Bugünlerde kişisel açıdan önemli işlerinizi, yeteneklerinizi harekete geçirebilirsiniz. Merkür daha dikkatli ve zekice hareket edebileceğinizi, zihinsel alanda hareketli günler içerisinde olabileceğinizi anlatıyor. Anlaşmalar, yazışmalar, ziyaretler, konuşmalarla kendinizi gösterebilirsiniz. Bu arada yabancılarla ilgili konularda sinirlerinize daha çok sahip çıkmalı, iş hayatı ile ilgili yolculuklarda planlı ve önlemci olmaya bakmalısınız.

Kova Hava + Sabit (21 Ocak – 19 Şubat)

Halen Oğlak burcunda ilerleyen Güneş sanki daha çok bir bekleme ve sabırlı olma dönemine işaret etmekte. Sizi engelleyen ya da tutsak alan konularla uğraşıyor olabilirsiniz. Tam olarak yerine gelmemiş sözler, olgunlaşmamış koşullar huzursuzluk yaratabilir. Geçmişten kopuyor yeni beklentiler içerisine giriyorsunuz. Önümüzdeki günlerde sizi özgürleştiren fırsatlar var ancak yine de bu dönemde ortaklaşa alanda, özellikle finansal konularda, eşinizin ya da iş ortağınızın mali koşulları anlatan durumlar karşısında daha sakin kalmaya bakın.

Balık Su + Değişken (20 Şubat – 20 Mart)

Bu dönemde Oğlak burcunda ilerleyen Güneş düşüncelerinize ciddiyet getirmekte. Daha önce büyük bir iyimserlik beslediğiniz konulara bile artık daha gerçekçi ve ciddi biçimde bakar oldunuz. Mesleki alanda çabalarınızı başkaları ile daha fazla paylaşabilir ve grup çalışmaları içerisinde olabilirsiniz. Ancak bu arada başkalarını dinlemek ve daha organize davranmak gereği var. Yakın ilişkiler de arkadaşlıklarda yüksek gerginlikleri aşmak için bilinçli bir çaba içine girmeye bakın. Önümüzdeki haftalarda aşkta daha fazla mutluluk gözüküyor.

Hakan Kırkoğlu
Astroloji Uzmanı


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER