@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 06.12.2016

2017'de Aslan burcunu neler bekliyor?

Aslanlar için geçmişi sorgulama, hatalarıyla yüzleşme ve egolarını kırma zamanı geliyor. 2017'de Aslan burcunu neler beklediği Pudra.com'da.

Burcunuzda Şubat ayı başında gerçekleşecek Ay tutulması, o sırada etrafınızda büyük bir değişiklik yapılması gerektiğini ima ediyor ancak yöneticiniz Güneş ve Ay'ın uyumlu Jüpiter etkilerine sahip olması nedeniyle de şanslı bir zamandansınız. Bu enerji, hayatınızdaki başlıca ilişkiler ve bunları ne kadar iyi yönettiğinizle ilgili. Bir sorun varsa, şimdi karşınıza çıkabilir ancak harekete geçmek için hızlı davranmayın. Egonuz fazla yüksek ve yaptığınız tüm hataların çok kapsamlı ve uzun süreli etkileri olabilir.

2017'de Aslan burcunu neler bekliyor?

Güçlü Güneş, Temmuz ayı sonunda burcunuza girecek ve önümüzdeki ay için klasik Aslan özelliklerinize vurgu yapılacaktır. Hırslısınız ve ilgi odağı olmayı seviyorsunuz, ancak egonuz yaşamının belirli alanlarında gerçek bir ilerleme kaydetme yoluna gidebilir. Kontrol için mücadele ettiğiniz durumlarda lider veya organizatör rolü üstlenebilirsiniz.

Kasım ayının sonuna doğru Güneş-Ay birlikteliği içinizdeki tatil ruhunu uyandıracak. Bu dönemde coşku ve cesaret üzerinde gerçek bir vurgu var ve yaptığınız her şeyi varlığınızın yüzde yüzüyle yapacaksınız. Ateşli doğanız ortaya çıkacak ve çoğu kez niyetlerin en iyisi ile dürtüsel davranacaksınız. Gördüğünüz kadarıyla, isteğin olduğu yerde kesinlikle bir yol vardır!


Aşk Hayatı

Romantik yılınız, Ocak ayının başında Pluto ve Güneş’in ateşli Koç'ta bir araya gelmesiyle başlayacak. Bu güçlü, şehvetli bir kombinasyon, fakat insanların yanlış bir fikre kapılmamaları için kendinizi iyi ifade edebilmeniz gerek. İlişkinize biraz yoğunluk ve tutku katmak istiyorsanız, isteğinizi ortaya koymanız gerek.  Tam olarak bir yem veya geçiş rutini olarak değil ama cinselliğinizi kullanmanız için uygun bir zamandasınız. Eşinizin isteklerini ve arzularını ciddiye aldığınız ve taleplerinizle uyumlu olduğu sürece, cinsel hayatınızı büyük bir patlama bekliyor.

Güneş ve Uranüs'ün Nisan ayı ortasındaki buluşması, geçmişinizi sorgulayacak ve aşk hayatınızda doğru kararları vermiş olup olmadığınızı merak edeceksiniz. Mevcut bir ilişki içinde olmanıza bakılmaksızın, "ne olur" diye merak etmek hiç eğlenceli değil. Doğru kişi kaçtı mı? Bu sorunun gerçek cevabını bulmaktan korkuyor musunuz? Geçmişine karşı koymak kolay değil. Çizgiyi boyunca bir yerlerde dağılmış mıydınız? Geçmişteki bölünme sizin suçunuz muydu? İlişkinin bir sonraki seviyeye geçmesini engelleyen siz misiniz? Sorumluluk alın. Gerekirse özür dileyin. Ve nasıl söyleyeceğiniz konusunda çok fazla endişelenmeyin, sadece söylenmesi gereken şeyleri söyleyin!

Burcunuzdaki Güneş Tutulması, Ağustos ayının sonunda aşk hayatınıza ilginç etkiler yapacak çünkü en iyi yönleriniz engellerle karşılaşacak. Tıpkı Ay’ın, Güneş'i engellemeye çalışması gibi, siz de engellenmeye başlayacaksınız. Tatmin edici veya romantik ilerleme kaydettiğinizi düşündüğünüz birisine daha az enerji harcıyor veya daha az bir etki yaratıyor gibi hissedeceksiniz. Ancak bu dönemde gerçekten sevgiden ne istediğinizi keşfetme şansınız olacak.


Kariyer

Mart ayı sonunda Güneş, Ay ve ateş burçlarındaki dört gezegenin hepsi maceraperest ve risk almaya uygun bir alan geçecek. Artık yeni fırsatlar keşfetme zamanı. Yeniliğe giden yola girdiğinizde nadiren başarısız olursunuz. Hızlı hareket ediyorsunuz ama bu zaten hayat felsefeniz değil mi? Buradaki tehlike, Ateş burçlarının parlak ve hızlı yanarken birden sönebilmesidir. Rutinden çekinirsiniz, ancak aynı zamanda yüksek enerjiniz var ve liderlik odaklısınız ve bu tüm olumlu özelliklerle yolunuza çıkan tüm fırsatlardan tam olarak yararlanmanız gerekir.

Temmuz ayı sonuna doğru, Mars altı hafta boyunca burcunuzda hareket edecek ve kariyerinizi ateş enerjisi ile dolduracak. Sanki dünyadaki tüm güvene siz sahipsiniz ve istediğinizin peşinde gidiyorsunuz. Tabii ki, bu kadar hızlı hareket ederseniz düşme riski yaşarsınız hem de tüm izleyicilerin önünde. Egonuzu fırçalayın ve tekrar başlamak için hazır olun, çünkü profesyonel dünyanın geri kalan kısmı muhteşem başarılarınızı kutlamak için hazır!

Venüs, Aralık başında Yay burcuna geçecek, bu da popülerlik yarışmasının ortasında sizi parlatacak. Bütün gözler üzerindeyken başarısız olma ihtimaliniz çok az, bu nedenle en iyi ve en parlak halinizi göstermeye hazır olun. Bu zaman zarfında, muhtemelen yeni bir şehre ya da ülkeye seyahat işinizin bir parçası olabilir ya da en azından öğrenmenizi ve büyümenizi sağlayacak yeni görevler alabilirsiniz. Gelecek ay için çok fazla boş zamanınız olmayabilir, ancak ödülünüz de fedakarlığınız değerinde olacaktır.


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER