@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 06.12.2014

Astrolog Dinçer Güner'den 2015 yıllık burç yorumu / Aslan

Astrolog Dinçer Güner, 2015 yılında Aslan burcunu nelerin beklediğini Pudra.com'da anlatıyor.

Aslan burçları ve yükseleni Aslan olanlar için 2015 yılının astrolojik yorumu:

Astrolog Dinçer Güner'den 2015 yıllık burç yorumu / Aslan
(23 Temmuz - 22 Ağustos)

Seneye Satürn’ün Yay burcundaki seyahati ile başlıyorsunuz ve hayatınızda tüm sene bu etki devam edecek. 5. evinizde ilerleyecek olan Satürn öncelikle sizleri aşkla ilgili konularda bir dizi sınava tabii tutacak ve dersler almanızı sağlayacak, bakalım yalnız olanlar gerçekten bir aşkı hak ediyorlar mı bunu anlayacaklar. Satürn’ün bu transitinde sizden yaşça büyük, olgun kişilerle flört etmeye başlayabilirsiniz. Ve evli olanlar, işte Satürn size çocuklar konusunda sorumluluklarınızı artırmaya başlayabilir, onlarla daha fazla ilgilenmeniz, onlar için çok daha fazla masraf yapmanız gerekebilir. Bazılarınız ise çocuk sahibi olarak bu deneyimi yaşayabilirsiniz. Bu dönem aşkta bereketin kaçtığı dönemdir. Bir türlü istediğiniz aşkı bulamazsınız, nerede arıza, nerede problemli insan varsa arıza mıknatısı gibi yaşamınıza çektiğiniz dönem olabilir. Bir ilişki başladı mı, bitti mi bir türlü, anlayamazsınız. Eğer hamile kalacaksanız lütfen dikkat edin, düşüklere karşı özelikle. Bu süreçte özellikle babanızın finansal durumunda ciddi krizler oluşabilir. Riskli işlerden, yatırımlardan, paranızı büyük risklere yatırmaktan kaçının, kaybedip sonra depresyonun eşiğinde gezmeyin, dikkat edin. Yaşam size eskisi kadar keyif vermeyebilir; hobilerinizden, arkadaşlarınızdan soğuyabilirsiniz, hayata daha sert-katı ve kurallı bir pencereden bakabilirsiniz. Bazılarını organizasyon, eğlence sektörü ile ilgili konulara yönelebilirler, kazançlarınız buradan almak isteyebilirler ama işler sandığınız kadarda hızlı gitmeyecektir. Ya da birine aşık olursunuz o kişi sizden epey uzakta olur ve işler sizin için zor gider. Yabancılarla iş ilişkileri kurmak ve yönetmek durumunda kalabilirsiniz.

Sonrasında ise 20 Mart'ta Balık burcunda bir Güneş tutulması meydana gelecek. Ortak paylaşılan mallarla ilgili süregelen sorunlar çözüme kavuşabilir. Bu ortağınızla birlikte kazandığınız para olabilir veya eşinizin maddi durumu olabilir. Ya da miras, burs, prim, vergiler, krediler, borçlarla ilgili bir konu olabilir. Maddi anlamda yardıma ihtiyacı olan birilerine yardım eli uzatabilirsiniz. Sağlıkla ilgili özellikle ayaklarınıza özen göstermeli, burkulmalar, kırıklar, düşmelere karşı dikkatli olmalısınız. Tutulma Satürn destekli olacağından bu tutulma ile ev ya da araba almak için kredi çekebilirsiniz. Tutulma her şekilde sizin parasal konularınıza etki edecektir ve bu etki sorun çözücü, destekleyici olacaktır.

Bu tutulmadan hemen sonra 4 Nisan'da Terazi burcunda bir Ay tutulması meydana gelecek. Bakın bu oldukça önemli bir tutulma, neden mi? Çünkü Ekim ayında Koç burcunda bir tutulma meydana gelmişti 15 derecede. Şimdi ise 14 derece Terazi'de olacak, tam karşısında. Bu da demek oluyor ki, Ekim ayında hayatında neyin başlangıcını yapmış, temelini atmışsan bununla ilgili sonuçları, gelişmeleri almaya başlayacaksın. Tutulma ile birlikte kafanızı boşaltmanız için yapmanız gereken bir seyahat olabilir; bilgileri düzenleme, tasnif etmek isteyebilirsiniz. Yayıncılık, web sitesi, internetle ilgili konularla uğraşabilirsiniz. Bir takım önemli sözleşmeler, anlaşmalar gündeme gelebilir, fakat imza atacağınız konularda dikkatli okumanızda yarar var. Maddi anlamda güzel gelişmelerin habercisi olan bu tutulma, özellikle arkadaşlarınız ve dostlarınız sayesinde para kazanabileceğinize işaret etmekte. Tutulmanın yöneticisi olan Venüs o gün boğa burcunda olacağından, özellikle kariyerinizi ilgilendiren önemli bir seyahat veya imza işinin gündeme geleceğini göstermekte. Gelen teklifleri iyi değerlendirin, ucuz iş yapmayın, maddi olarak her koşulu zorlayın.

27 Temmuz ile 7 Eylül arasında Venüs burcunuzda geri hareket edecek. Özellikle fiziki görünümünüzü değiştirecek operasyonlardan kaçının. Kilo alabilirsiniz, ilişkilerinizde yavaşlama, durağanlaşma başlayabilir, estetik operasyonlar için uygun bir süreç değil. Eğer sanat ile ilgili bir işte, yaratıcılık gerektiren bir alanda çalışıyorsanız, oldukça özgün eserler ortaya çıkartabilirsiniz. Romantik ilişkilerde içsel olarak derinlik, tutku ve cinsellik ağır basabilir. Eşinizi, ortağınızı yeniden değerlendirmeye tabii tutabilirsiniz. Bu dönemde eski bir ilişkinin tekrar hayatınıza girmesi de beklenebilir. Maddi konular, yatırımlar ve gayrimenkul alımı için de, Venüs’ün geri gittiği dönemler önerilmez. Kozmetiklerden kaynaklanan alerji gibi sorunlarla da karşılaşabilirsiniz. Bu süreçte, özellikle size karşı duygusal adım atan insanlara karşı belki de farkında olmadan kapıları birden diye kapatabilirsiniz. Buna dikkat edin.

12 Ağustos'ta ise şans, talih, bereket ile sembolize edilen Jüpiter Aslan burcundan çıkıp Başak burcuna geçiş yapacak ve 10 Eylül 2016'ya kadar bu burçta seyahat edecek. Finansal anlamda güven ihtiyacınızı artırabilir. Size finansal konularla ilgili türlü şans, destek, fırsatlarla karşılaştırabilir. Jüpiter’den bahsettiğimiz için minik kazançlar değil ifade ettiğimiz. Bu bir satım sonrası elinize geçecek yüklü miktarda para olabileceği gibi, iş değişikliği sonucu çok daha iyi maaşlı bir işe geçmekle de gelebilir. Her halükarda finansal anlamda gerçekten keyifli bir sürece giriş yapıyorsunuz. Finans konuları ile ilgili kurumlardan ve kişilerden rahatlıkla destek bulabileceksiniz. Maddi konularla ilgili üzerinize bir iyimserlik gelebilir fakat unutmayın ki aşırısı zararda getirebilir. Jüpiter büyüteç görevi göreceği için aynı şekilde harcamalarınızı da artırabilir, her zamankinden daha cömert olabilirsiniz. Para kazanmak artık sizler için çok daha kolay olacak. Paranın nereden ve ne şekilde kazanılacağına dair doğal yeteneklerinize güvenebilirsiniz ve bunun yanı sıra nasıl kazanılması gerektiğine dair bilgilere çok daha kolay ulaşabileceksiniz. Finansal konulara daha manevi boyutta da yaklaşabilirsiniz. “Ben harcayayım ki gelsin” mantığı yerleşebilir. Rahatınızı, konforunuzu sağlayacak şeylere daha fazla harcama yapabilirsiniz. Para kazanmak için çokça seyahatlere çıkmanız gerekebilir veya uzak yerlerdeki kişiler, yabancılarla irtibat halinde olabilirsiniz. Ticarete atılabilir, yatırımlarınızı değerlendirebilir, ev sahibi olabilmek için planlar yapabilirsiniz. Sağlık sektöründen de gelir elde edebilirsiniz bu dönemde ya da tarım işlerinden, organik gıda işlerinden.

13 Eylül'de Jüpiter’in geçiş yaptığı bu alanda bir de Güneş tutulması meydana gelecek. Demek ki parasal konular hayatınızın daha bir süre daha odak noktası haline gelecek. Tutulmanın yöneticisi olan Merkür; Terazi burcunda seyahat edeceğinden, parasal konularda önemli anlaşmalar yapabilir, imzalar atabilirsiniz. Özellikle satış, pazarlama, halkla ilişkiler, reklam, Tv, medya gibi kanallardan para kazanmaya başlayabilirsiniz. Ya da para ile ilgili önemli bir takım seyahatler gündeme gelebilir, kardeşlerinizle beraber iş yapabilir, birlikte para kazanabilir ya da sizin paranızdan bir süreliğine kardeşiniz yararlanmak durumunda kalabilir.

28 Eylül'de ise Koç burcunda bir Ay tutulması meydana gelecek. Bu tutulma 9. evinizde gerçekleşecek; uzak yerlere seyahatler, uzak akrabalar, hukuksal konular, uluslararası ilişkiler, ithalat, ihracat,satış, pazarlama, halkla ilişkiler, tanıtım, sahibi hatırı sayılır kişiler, promosyon gibi konular etki altında olacak. Hukuksal konularla ilgili güzel olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz, yurtdışı seyahatleri gündeme gelebilir, iş arayanlar bu dönem özellikle çok uluslu bir firmada işe başlayabilir. Tutulmanın yöneticisi Mars o gün Başak burcunda seyahat edecek, stresinizin kaynağı finansal konular, kazançlar, para ile ilgili mevzular olabilir. Bu alanlarda beklentileriniz tam olarak karşılanmayabilir, hayal kırıklıkları, aldanmalar söz konusu olabilir. Mali anlamda bunalım gibi durumlarda söz konusu olabilir. Risk almak, yatırım yapmak, alım-satımlar için pek uygun bir dönem değil, bir 10 gün kadar sabredin, işleriniz açılır.

Hepinize kendinizi tam ve bütün hissedeceğiniz; sevgi, huzur ve şefkat duygularını yaşayacağınız, cebinizdeki paranın her şeye yettiği bir yıl dilerim.


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER