@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 06.12.2014

Astrolog Dinçer Güner'den 2015 yıllık burç yorumu / Başak

Astrolog Dinçer Güner, 2015 yılında Başak burcunu nelerin beklediğini Pudra.com'da anlatıyor.

Başak burçları ve yükseleni Başak olanlar için 2015 yılının astrolojik yorumu:

Astrolog Dinçer Güner'den 2015 yıllık burç yorumu / Başak
(23 Ağustos - 22 Eylül)

Seneye Satürn’ün Yay burcundaki seyahati ile başlıyorsunuz ve tüm sene hayatınızda bu etki devam edecek. Bu dönem eve, yuvaya, yerleşime ait sorumluluklar artmaya başlıyor. Bazılarınızın bu dönemde aileleri ile çok daha fazla yakından ilgilenmeleri gerekebilir, onların bakımını üstlenebilirler; bazılarınız ise ev sahibi olmak için girişimlerde bulunabilirler. Satürn haritanızın tam da dip noktasından geçiyor olacak, hayatla, yaşamla yüzleşme zamanı bir nevi. Şu ana kadar kimdiniz, neler yaptınız, doğru adımlar attınız mı, kendinizle yüzleşme ve gelecekle ilgili sağlam adımlar zamanı artık sizin için. Boşa geçirecek ve vaktinizin olmayacağı bir süreç olacak. Dipteyim, sondayım, depresyondayım modu sürekli yakanızda bir çiçek misali takılı kalabilecek. Bu dönem ailenizle ilgili kayıplar yaşayabilirsiniz, ailenizin sağlığı ile daha yakından ilgilenmeniz gerekebilir. Aile içinde dudak uçurtan gizli bir takım konular, belgeler ortaya çıkabilir. Ve en güzel tarafı kendinize yeni bir ev alabilirsiniz ama kredisini nasıl ödersiniz orasını bilemiyorum. Geçmişinizi, köklerinizi çok daha fazla sorgulayabilir, araştırabilirsiniz. Elinizde avucunuzda bir avuç toprağınız falan varsa bu dönem bu toprağı işletmek, kazanç elde etmek, yatırım yapmak için güzel zamanlar. Kalıtımsal bir takım rahatsızlıklarınız varsa ve 'ohh bende çıkmadı' diye seviniyorsanız bir de Satürn'le tanışın bakalım, kalıtımsal rahatsızlıkların hortlayacağı bir dönem olacak sizler için. Ya da tası tarağı bırakıp yurt dışında bir hayat kurmak için risk alabilirsiniz bu dönemde.

Sonrasında ise 20 Mart'ta Balık burcunda bir Güneş tutulması meydana gelecek. Ortaklıklar ve eşle ilgili olarak açığa çıkıp çözümlenmesi gereken durumlarla karşılaşılabilir. Yeni bir ortaklık kurulabilir ya da var olan bir ortaklıkta sona gelinebilir. Birlikte olduğunuz kişi ile ilgili almanız gereken kararlar ortaya çıkabilir. İlişkilerde uzun zamandır hasır altı edilen bir sorun açığa çıkabilir ve acilen çözüme gidilebilir. Bu tutulma Satürn destekli olduğundan tutulma zamanı uzun soluklu bir ilişkiye başlayabilir, evlilik yolunda ciddi adımlarda atabilirsiniz. Ya da ciddi bir ortaklık işine girişebilirsiniz. Tutulmanın yönetici olan Jüpiter Aslan burcunda olacağından bu dönem tüm işlerinizi büyük bir gizlilik içinde yürütmeye eğilimli olabilirsiniz.

Bu tutulmadan hemen sonra 4 Nisan'da Terazi burcunda bir Ay tutulması meydana gelecek. Bakın bu oldukça önemli bir tutulma, neden mi? Çünkü Ekim ayında Koç burcunda bir tutulma meydana gelmişti 15 derecede. Şimdi ise 14 derece Terazi'de olacak, tam karşısında. Bu da demek oluyor ki, Ekim ayında hayatında neyin başlangıcını yapmış, temelini atmışsan bununla ilgili sonuçları, gelişmeleri almaya başlayacaksın. Tutulma ile birlikte; size yapılacak olan ödemelerde gecikmeler gündeme gelebilir, özellikle serbest çalışıyorsanız, ödemenizi almakta veya maaş zamanı biraz gecikebilir. Size yeni iş teklifleri de sunulabilir fakat koşulları iyileştirilebilir olması için gücünüzü ortaya koymanız gerekebilir. Yalnız finansal konularla ilgili riskli girişimlerden uzak durmanızda yarar var. İş ve kariyer anlamında bir fırsat ile karşılaşabilirsiniz, yalnız değerlendirirken dikkat edin, altı boş çıkmasın. Tutulmanın yöneticisi Venüs o gün Boğa burcunda olacağından bu tutulmanın bir diğer etkisi de hayatınıza aşk getirebileceği. Ya da yatırımlar vasıtası ile para kazanabilirsiniz.

27 Temmuz ile 7 Eylül arasında ise Venüs Aslan burcunda geri hareket edecek. Venüs gerilemesi ile inanılmaz orijinal fikirlerle dolup taşan bir zihne sahip olabilirsiniz. Özgün eserler vermek için harika! Ama platonik aşklar yiyip bitirebilir sizi. Geçmişe ait unuttuğunuz ne varsa rastlaşma, hatırlama zamanı şimdi! Sağlığınıza çok dikkat edin. Özellikle cinsel organlara. Kuruntular, kuşkular, paranoyalar sarabilir dört bir yanınızı. Kendinizi, ruhunuzu rahatlatacak şeylere yönelin. Estetik falan aman ha! Eğer bir ilişkiniz var ise kritik zamanlarda geçiyor olabilirsiniz. İlişkilerinizi büyük bir gizlilik içinde yürütmeye eğilimli olabilirsiniz. Ya da gizlilik içinde yürüttüğünüz ilişkiler kontrolden çıkabilir de.

12 Ağustos'ta ise şans, talih, bereket ile sembolize edilen Jüpiter Aslan burcundan çıkıp burcunuza geçiş yapacak ve 10 Eylül 2016'a kadar bu burçta seyahat edecek. Size muhteşem haberlerim var, fakat önce olası kötülerden bahsetmek istiyorum. Lakin burcunuzu okurken damağınızda hoş bir tat kalsın. Burcunuzda ilerleyecek olan Jüpiter kilo aldırabilir ve alınan kilolardan kurtulmak pek de kolay olmayabilir. Aşırı inatçı, iyimser, tembel olabilirsiniz. Benim işim yaklaşan etkiler hakkında bilgi vermek ve uyarmak gerisi size kalmış. Artık yediklerinize dikkat mi edersiniz, spora mı başlarsınız orasına siz karar verin. Şimdi gelelim müjdeli haberlere; yeni başlangıçlar yapmanız için türlü olanaklar ve fırsatlar karşınıza çıkacak. Bu ikili ilişkiler alanında da size aynı şekilde şanslar sunacak. Hayata artık daha iyimser bir pencereden bakmaya başlayabilirsiniz, kazançlarınızda gözle görülür bir artışın yanı sıra, din, felsefe gibi konulara ilgi duymaya başlayabilir, araştırabilir, okuyabilirsiniz. Atacağınız her adımda yardım ve destek bulmanız çok daha kolay olacak ve girişimlerinizin büyük çoğu başarısızlıkla sonuçlanmayacak. Yeteneklerinizi ortaya çıkarabilmeniz için türlü olanaklarla karşılaşabilirsiniz. Lüksünüze daha da düşkün olabilirsiniz. Bazılarınız toprak ve toprakla ilgili konulara yönelebilirler. Sağlığınızla ilgili doğal bir koruma çemberi içinde olacaksınız. Olası sağlık problemlerinize daha kolay çözüm bulabileceksiniz. Bol bol seyahat geliyor hayatınıza, tek yapmanız gereken harekete geçmek. Bu seyahatler uzak ülkelere olabilir. Kişisel farkındalığınızın artacağı bir süreç. Kişisel gelişiminize çok daha önem vermeye başlıyorsunuz.

13 Eylül'de Jüpiter’in geçiş yaptığı bu alanda bir de Güneş tutulması meydana gelecek. Gerçekten de yeni bir iş kurmak, yeni girişimlerde bulunmak, ticarete atılmak, yeni bir eğitime başlamak için harika bir süreç olacak sizler için. Tutulmanın yöneticisi olan Merkür; Terazi burcunda seyahat edeceğinden, tutulma tüm yeni girişimlerinizin ucunun paraya dokunacağına işaret etdiyor. Her şekilde yeteneklerinizi paraya çevirebilmek için belki de fırsatlarla karşılaşabileceksiniz. Kazançlarınızı artırıcı bir etki yapacaktır bu. Alım-satım işleriniz varsa işleriniz rast gidecek demektir.

28 Eylül'de ise Koç burcunda bir Ay tutulması meydana gelecek. Başkalarına ait kazançlar, miras, ortaklaşa kazanımlar, çok çaba sarf etmeden elde edilecek olan gelirler, kredi, borç, alacak-verecek ilişkileri, ölüm, kayıplar, burs, sigorta primleri gibi konular bu tutulmanın ana konusu olacak. Bu konularla ilgili bilgi-iletişim hızı artabilir. Tutulma zamanı özellikle boşanma ile ilgili durumlarda nafakaya ilişkin özellikle güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yalnız harcamalarınızı biraz denetim almakta fayda var. Eşinizden veya ortağınızdan finansal anlamda destek görebileceksiniz. Para geldiği gibi gider. Paranın gittiği yerler genelde borçlarla ilgili olacak. Hayatınızda önemli bir gediği kapatabilirsiniz. Tutulmanın yöneticisi Mars o gün Başak burcunda seyahat edecek, özellikle ikili ilişkilerde ve ortaklıklarla ilgili konularda beklentilerin karşılanmaması, saçma sapan mevzular yüzünden gerginlikler, hayal kırklığı gibi durumlar söz konusu olabilir. Mars burcunuzda hareket ettiğinden, normalden daha sinirli, öfkeli, sakar, kazalara yatkın olabilirsiniz. Yanlış adımlar atmaya çok müsait bir süreçtesiniz, önemli adımlar için bir 10 gün kadar sabretmenizde fayda var.

Hepinize kendinizi tam ve bütün hissedeceğiniz; sevgi, huzur ve şefkat duygularını yaşayacağınız, cebinizdeki paranın her şeye yettiği bir yıl dilerim.


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER