@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 06.12.2014

Astrolog Dinçer Güner'den 2015 yıllık burç yorumu / Kova

Astrolog Dinçer Güner, 2015 yılında Kova burcunu nelerin beklediğini Pudra.com'da anlatıyor.

Kova burçları ve yükseleni Kova olanlar için 2015 yılının astrolojik yorumu:

Astrolog Dinçer Güner'den 2015 yıllık burç yorumu / Kova
(20 Ocak - 18 Şubat)

Seneye Satürn’ün Yay burcundaki seyahati ile başlıyorsunuz ve tüm sene bu etki devam edecek hayatınızda. Satürn özellikle sosyal ilişkilerinizi bir dizi testten geçirmeye başlayacak ve maskeleri düşürecek. Gerçek arkadaşları, dostları ortaya çıkartacak. Sosyal ilişkilerinizde bir eleme dönemine gireceksiniz. Öte yandan size faydası dokunabilecek sağlam kişiler hayatınıza katılacak. Eğlence hayatınıza bir süreliğine ara verebilir veya daha az zaman harcayabilirsiniz, daha çok iş hayatı ve bundan gelecek kazançlar üzerine yoğunlaşabilirsiniz. Bu dönem hayatınıza yeni girecek kişiler size destek vermek amaçlı olacak ve daha çok sizden yaşça büyük kişilerle daha sık bir araya gelebilirsiniz. Dostların gerçek yüzü ortaya çıkacak, öyle herkese güvenmemeyi öğreneceksiniz. Bu 2,5 sene şansın yanınızda hiç olmadığını hatta esamesinin okunmadığını hissedebilirsiniz. İdeallerinizin peşinde koşarken bir dolu gereksiz kişi sürekli çelmeler takmaya çalışacak size. Politikaya atılmak istiyorsanız süper bir dönem siz için. İnsanlardan pek fazla medet ummayın açıkçası, kaşıkla verip sapıyla çıkartabilirler. Özellikle lütfen baldırlarınıza ve bileklerinize dikkat edin. Eğer geçtiğimiz 2,5 sene işinizde büyüyüp olgunlaşıp, gerekli dersleri aldıysanız azıcık ucundan meyvesini yemeye başlarsınız. Hani derler ya bir insanı ya içki masasında ya alışverişte ya seyahatte tanırsınız, işte Satürn sizi bol bol diğer insanlarla seyahate çıkartıp tanımanıza yardımcı olacak.

20 Mart'ta balık burcunda bir Güneş tutulması meydana gelecek. Bu tutulma Satürn tarafından desteklenen bir tutulma. Özellikle para meseleleri gündeminizde olacak. Maddi ve manevi değerlerinizde değişimlerin olmasını bekleyebilirsiniz. Tutulma zamanı finansal anlamda yardımlaşma ve paylaşma temaları ön planda. İhtiyacı olan bir dostunuza el uzatmanız gerekebilir veya haritanızın dinamiklerine göre tam tersi de olabilir bu durum. Yine dostlarınızla bir iş ilişkisi, ortaklaşa bir iş/para kazanımı konularınız gündeminizde yer alabilir.

Bu tutulmadan hemen sonra 4 Nisan'da da 14 Terazi burcunda bir Ay tutulması meydana gelecek. Bakın bu oldukça önemli bir tutulma, neden mi? Çünkü Ekim ayında koç burcunda bir tutulma meydana gelmişti 15 derecede; şimdi ise 14 derece Terazi'de olacak, tam karşısında. Bu da demek oluyor ki, Ekim ayında hayatında neyin başlangıcını yapmış, temelini atmışsan bununla ilgili sonuçları, gelişmeleri almaya başlayacaksın. Tutulma ile birlikte; uzak akrabalarla ilişkilerde dikkatli olunması gereken bir süreç. Bazı sözler, dedikodular canınızı sıkabilir. Bunun yanı sıra, eğitim, yayıncılık, akademik eğitim, web sitesi, internet, tanıtımla ilgili konular oldukça ön plana çıkacak. Sürpriz fırsat ve tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Fakat dikkat edilmesi gereken bazı konular var: aşırı aceleci, fevri davranışlarınızdan dolayı dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte gelir getirici önemli bir proje hazırlığında olabilirsiniz. Tutulmanın yöneticisi olan Venüs Boğa burcunda seyahat edecek. Bu da özellikle yurt dışı kaynaklı bir kariyer ihtimaline işaret ediyor ya da evinizden misafirlerin pek eksik olmayacağını gösteriyor. Bu misafirler uzak yerlerden ya da yurt dışından da olabilir.

27 Temmuz ile 7 Eylül arasında ise Venüs; Aslan burcunda geri hareket edecek. Venüs gerilemesi ile Aşk ilişkilerinde problemler meydana gelebilir. Gecikmeler yaşanabilir, duygularınızdan emin olamayabilirsiniz. İlişkileri olanlar için özellikle, karar vermek için pek sağlıklı zamanlar değil. Venüs 7 Eylül'e  kadar retro yapacak. Bu retro döneminde, beklenmedik bir şekilde eski ilişkileriniz, flörtleriniz hortlayabilir.Estetikle ilgili işler için pek uygun zamanlar değil. Finansal açıdan da ödemeler gecikebilir, dikkat etmezseniz kilo alabilirsiniz. Yeni tanışacağınız kişilerle ilişkilerin ömrü pek uzun olmayabilir. Yeni ortaklıklar için verimli zamanlar değil. Üzerinize tembellik çökebilir, hareket etmeniz zorlaşabilir. Mevcut evlilik partneri veya ortağınızla yanlış anlamalar/anlaşılmalar yüzünden ilişkiniz zarar görebilir. İlişkilerinizde sorunları gözden geçirmek için uygun bir dönem, fakat aşırı eleştirel ve yargılayıcı olmadan tabii ki. Arkadaş ve aile ilişkileri de bu süreçte zorlanabilirsiniz.

12 Ağustos'ta şans, talih, bereket ile sembolize edilen Jüpiter ise Aslan burcundan çıkıp başak burcuna geçiş yapacak ve 10 Eylül 2016 senesine kadar bu burçta seyahat edecek. 8. evinize giriş yapan Jüpiter; öncelikle ortaklaşa kazanımlar, başkalarına ait kazançlar, miraslar, nafaka gibi konular üzerinde etkili olacaktır. Başkalarının paraları veya imkanlarından çok daha rahat bir şekilde yararlanabilirsiniz. Kredi çekmek bu dönem çok daha kolay ve zahmetsiz olacaktır sizin için ama dikkat boyunuzu aşabilecek borçların altına girmeyin. Öğrenciler bu dönem çok daha rahat bir şekilde burs alabilecekler, işlerine yatırım yapacak olanlar kısa vadede geri dönüş sağlayabilecekler. Ortaklıklardan elde edilen gelirlerle de artışlar meydana geliyor. Eşinizin finansal kazançlarında iyileşme ve artış meydana gelmeye başlayacak. Sponsorluk görüşmeleriniz çok daha olumlu sonuçlanabilir. Olası borçlarınızdan çok daha hızlı bir şekilde kurtulabileceksiniz. Bu elinize geçecek olan bir parayla olabilir.

28 Eylül'de ise Koç burcunda bir ay tutulması meydana gelecek. Bu tutulma sizlerin 3. evinde gerçekleşecek. Eğitim, öğrenme, zihinsel faaliyetler, kardeşler, yakın yerlere seyahatler, birinci dereceden akrabalar, her türlü iletişim bu tutulmanın ana konusu olacaktır. Sözlerinizle, düşüncelerinizle, fikirlerinizle oldukça dikkat çekeceksiniz. Bu fikirler, düşünceler yeni bir takım ortaklıkların, işlerin başlamasına başlangıç verebilir. Önemli bazı seyahatler gündeme gelebilir, size keyif verecek haberler alabilirsiniz. Bu tutulma sayesinde bir süredir kafanızda olan bir web sitesi açma, kitap yayınlama gibi konularla ilgili güzel destekler alabilirsiniz. Yine yeni bir eğitim, seminer, kurs gibi hayatınıza yeni bilgiler, akışı sağlayacak konulara rahatlıkla eğilebileceksiniz, bu bilgiler mesleki yaşamınızda size yarar sağlayacak eğitimlerde olabilir. Tutulmanın yöneticisi Mars o gün başak burcunda seyahat, finansal anlamda, özellikle ödemeler, borçlar, krediler, kredi kartları, vergilerle ilgili konularda can sıkıcı durumlar oluşabilir. Yanlış hesap hataları, unutulmuş olan ödemelerin ortaya çıkması, kredilerin onaylanmaması, kredi kartlarının yanlışlıkla iptali ya da kaybolması gibi. Finansal anlamda risk almak içinde pek uygun bir zaman dilimi değil.

Hepinize kendinizi tam ve bütün hissedeceğiniz; sevgi, huzur ve şefkat duygularını yaşayacağınız, cebinizdeki paranın her şeye yettiği bir yıl dilerim.


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER