@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 06.12.2014

Astrolog Dinçer Güner'den 2015 yıllık burç yorumu / Terazi

Astrolog Dinçer Güner, 2015 yılında Terazi burcunu nelerin beklediğini Pudra.com'da anlatıyor.

Terazi burçları ve yükseleni Terazi olanlar için 2015 yılının astrolojik yorumu:

Astrolog Dinçer Güner'den 2015 yıllık burç yorumu / Terazi
(23 Eylül - 22 Ekim)

Seneye Satürn’ün Yay burcundaki seyahati ile başlıyorsunuz ve tüm sene hayatınızda bu etki devam edecek. 3. evinizde ilerleyecek olan Satürn, sizin, 'doğru iletişim nasıl kurulur', 'geleceğim için hangi eğitimi almam daha iyi olur', 'yakın çevrem ile nasıl doğru iletişim kurarım', 'kardeşlerimle ilişkilerim nasıl olmalı' gibi sorulara yanıt aramanıza neden olacak. Bu transit zamanında bazı şeyleri düzenleme, tasnif etmek isteyeceksiniz. Yakın çevre ve kardeşlerinizle yeniden yapılandırmaya başladığınız ilişkileri test etmeye başlayacak, doğru adımlar atıp atmadığınızı öğrenebileceksiniz bu sayede. Özellikle yaşça büyük kişilere kendinizi daha çok ifade etmenizi gerektirecek durumlar ortaya çıkabilir. Eski yarım kalan işlerinizi tamamlamak, üzerinden geçmek için harika zamanlar. Oturduğunuz apartmanın yönetimsel işleri size kalabilir, kardeşleriniz ile daha çok bir araya gelebilirsiniz. Eski yazıları tasnif etmek, düzeltmek, elden geçirmek, eski hesapları tekrar gözden geçirmek için ideal zamanlar. Bu dönem kardeşlerinizle aranızda türlü sorunlara sürekli çareler üretmek durumunda kalabilirsiniz, onların sorumluluklarını üstlenebilirsiniz. Aslında iletişim kurmayı öğreneceksiniz ama Satürn öğretirken yerleri öptüre öptüre öğretir haberiniz olsun. Öyle web sitesi açayım, iki ürün satayım köşeyi döneyim diyorsanız avucunuzu yalarsınız, önce pişeceksiniz sonra kazanacaksınız. İletişim, satış, pazarlama ile ilgili konularda kanun dışı işler yapayım demeyin sakın, sonra adaletin terazisi tepenizde parçalanır bilginiz olsun. Yine bu dönemde yabancı dil eğitimine başlamak, ufkunuzu genişletmek içinde harikadır. Ve eğer kitap çıkarmak gibi bir hedefiniz var ise bu konuda da kendinizi geliştirebilir, kontaklar kurabilirsiniz.

Sonrasında 20 Mart'ta balık burcunda bir Güneş tutulması meydana gelecek. Günlük hayatta aksayan, yolunda gitmeyen şeylerle başa çıkmak gerekebilir. Hayatın bu rutin tarafı ihmal edildiyse kendini bu dönemde gösterebilir. Çalışma koşulları ve iş yaşamında yeni düzenlemeler hayatınıza aniden girebilir ve bunlara ayak uydurmakta güçlük çekilebilir. Sağlık konusunda kendinize daha dikkat etmeniz gerekebilir. Sigara bırakmayı, diyete başlamayı gerektiren zorunluluklar ortaya çıkabilir. Tutulma yaşam kalitenizi yükseltme noktasında oldukça destekleyici olacak, her türlü profesyonel yardıma hızlı ve etkin bir şekilde ulaşabilirsiniz. Tutulmaya Satürn desteği olacağından özellikle iş konusunda önemli bir anlaşma, sözleşme, imza gerektiren bir durum ortaya çıkabilir.

Bu tutulmadan hemen sonra 4 Nisan'da Terazi burcunda bir Ay tutulması meydana gelecek. Bakın bu oldukça önemli bir tutulma, neden mi? Çünkü Ekim ayında Koç burcunda bir tutulma meydana gelmişti 15 derecede. Şimdi ise 14 derece Terazi'de olacak, tam karşısında. Bu da demek oluyor ki, ekim ayında hayatında neyin başlangıcını yapmış, temelini atmışsan bununla ilgili sonuçları, gelişmeleri almaya başlayacaksın. Yakın çevre, kardeşler, komşular, yakın akrabalarla ilişkilerde zorlanmalar oluşabilir. Özellikle onların söyleyeceği bir takım şeyler kafanızı karıştırabilir, daha fazla düşünmenize sebep olabilir. Tutulma  ile birlikte hayatınızın gidişatında bir takım kararlar verip, kontrolü ele alma zamanı. Tutulma zamanı biraz daha müsrif olabilir, önünüze çıkan koşul veya fırsatları değerlendirmekte aşırı eleştirel yaklaştığınız için zorlanabilirsiniz. Yabancılar, yurt dışı, eğitim, seyahatle ilgili konularda şans sizden yana olurken, olası çıkacağınız seyahatte bavulunuzu, biletinizi kaybetmemeye özen gösterin. Eğer önemli bir yazılı sınav veya yazılı mülakata girecekseniz cevap kağıdınızı 3 defa kontrol etmenizde yarar var. Tutulmanın yöneticisi Venüs o gün Boğa burcunda olacağından, yatırım için kredi çekmek, ev ya da arabanızı değiştirmek ya da finansal kaynak yaratmak için de uygun bir dönem.

27 Temmuz ile 7 Eylül arasında ise Venüs Aslan burcunda geri hareket edecek. Venüs gerilemesi ile özellikle arkadaşlıklar, sosyal ilişkiler, grup aktiviteleri ve işten kazandığınız gelirlerde zaman zaman gecikmeler meydana gelebilir. Venüs en genel anlamıyla güzellik, sanat, ilişkilerle ilgilidir. 11. evinizde geri gidiyor olması, arkadaşlarınızla olan ilişkilerde zaman zaman zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Ama güzel bir haberim de var. Uzun süredir görüşmediğiniz arkadaşlarınızla da bir araya gelme zamanı! Eğer gelirinizi sanat veya ilgili bir işten kazanıyorsanız ödemelerde gecikmeler meydana gelebilir. Bazı dostlarınız bu süreçte size samimiyetsiz gelebilir. Açıkçası kendinizi bir süreliğine geri plana çekebilirsiniz. Arkadaşlarla ortak iş, ortaklaşa para kazanabileceğiniz iş girişimleri için de uygun bir zaman değil.

12 Ağustos'ta ise şans, talih,bereket ile sembolize edilen Jüpiter Aslan burcundan çıkıp Başak burcuna geçiş yapacak ve 10 Eylül 2016 senesine kadar bu burçta seyahat edecek. Sizleri olası dedikodular, düşmanlara karşı doğal bir koruma çemberine alacak. Ruhsal çalışmalar yapabilir, ruhsal çalışmalar yapan kişilerle bir araya gelerek onlardan bir şeyler öğrenebilirsiniz. Kült, mistik, psikolojik konular üzerine daha çok okuyabilir, araştırmalar yapabilirsiniz. Jüpiter, hayatınızın çok görünür bir tarafında olmayacak, bu yüzden deneyimleriniz fiziksel dünya ile ilişkili olmayacak. İçe kapanıp yaratıcı çalışmalar içine girebilirsiniz. Sizler için ruhsal anlamda olgunlaşma ve büyüme süreci başlamış olacak. Hayata daha huzurlu bir pencereden ve çok daha pozitif bakmaya başlayabilirsiniz. Yalnızlık ihtiyacınız artabilir ama bunu zorunluluk veya depresif olarak değil, hoşunuza gideceğinden yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Hayır ve yardım kuruluşlarında aktif bir çalışma yapabilirsiniz.

13 Eylül'de Jüpiter’in geçiş yaptığı bu alanda bir de Güneş tutulması meydana gelecek. Demek ki ruhsal anlamda tam anlamıyla bir gelişme, kendinizi geliştirme, destek alma zamanı olacak sizler için. Tutulmanın yöneticisi olan Merkür burcunuzda hareket edeceğinden yeni anlaşmalar yapmak, imza atmak, iletişim ve ticari her türlü girişimde bulunmak için en uygun dönem.

28 Eylül'de ise Koç burcunda bir Ay tutulması meydana gelecek. Birliktelikler, ortaklıklar, evlilik ve bu kişilerin sağlığı, eşinizin, partnerinizin veya ortağınızın hayatındaki önemli başlangıçlar, anlaşmalar, sözleşmeler tutulmanın ana konusu içinde yer alacak. Bu saydığım konularla ilgili hayatınızda yeni enerjiler, yeni başlangıçlar söz konusu olacak. Bazılarınız evlilik yolunda adımlar atabilirsiniz, bazılarınız önemli bir iş anlaşması imzalayabilir, ortaklık gerektiren işlere soyunabilirsiniz. İlişkiler için tamam mı devam mı soruna yanıt aranacağı zamanlar. Kötü giden bir ilişkiniz, ortaklığınız veya evliliğiniz var ise bu tutulma sayesinde artık nokta koymak için kolları sıvayabilirsiniz. Eğer iyi giden bir birliktelik ise bir üst kademeye taşımak için adımlar atılabilir. Tutulmanın yöneticisi Mars o gün Başak burcunda seyahat edecek. Özellikle sağlığımıza dikkat edelim, özellikle ruh sağlığımıza! Uyku düzeninde problemler oluşabilir, deride dökülmeler, tahrişler, kızarıklıklar, ciltle ilgili problemler söz konusu olabilir. Sizi hayal kırıklığına uğratacak arkanızdan iş çevirecek kişilere rast gelebilirsiniz. Bu dönem kime nasıl inanacağınızı bilemeyebilir, güven duygunuzda zedelenmeler oluşabilir.

Hepinize kendinizi tam ve bütün hissedeceğiniz; sevgi, huzur ve şefkat duygularını yaşayacağınız, cebinizdeki paranın her şeye yettiği bir yıl dilerim.


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER