Habertürk 17.01.2013

Astrolog Hande Kazanova'dan 2013 yıllık burç yorumları (Yay)

Astrolog Hande Kazanova, 2013 yılında Yay burcunu nelerin beklediğini Pudra.com'da anlatıyor.

Önemli değişimler yaşayacak olan Yaylar bu yıl, geçmişten ders almanın, geçmişte yaşamayıp bugünü değerlendirmek için geleceğe umutla bakmanın önemini keşfedecek. İkili ilişkiler adına çok şanslı bir yıl geçirecek olan Yaylar bu yıl taşınabilir veya ülke değiştirebilir

Astrolog Hande Kazanova'dan 2013 yıllık burç yorumları (Yay)

Bu yıl olaylar kontrolünüz dışında gelişebilir. Geçmiş yıllardan biriktirdiklerinizi, işinize yaramayacak olanları hayatınızın temizlenmesi adına bırakmalı ve geleceğe umutla bakmalısınız. Önemli değişimler için üzerinizde baskı hissetmeniz çok normal olacak. Sadece bu değişimleri nasıl yapacağınızı kestiremiyor olabilirsiniz. Siz hiç merak etmeyin, sadece yaşayacaklarınıza odaklanın ve onlardan gereken dersleri almaya hevesli olun. İkili ilişkiler ve evlilik hayatınızda çok güzel şanslarınız var. Evliyseniz birlikteliğinizden şans ve fayda sağlayacaksınız. Ortaklı işleriniz varsa veya ortak bir iş yapmayı düşünüyorsanız bu dönemi iyi değerlendirin. Başka bir ülkeye taşınma veya yer değiştirme gibi etkilerde şans sizden yana olabilir. Evli değilseniz, bu sene evlenmek size mutluluk getirebilir. Aralık başı doğumlu yayların hayatında heyecanlar, sürprizler oluşuyor. Hayatlarında hiç olmadıkları kadar kendilerini özgür, rahat ve heyecanlı hissedecekler. Hayatınızda aşk yoksa aşkı çok farklı noktalarda, çok farklı bir anda yakalayabilirsiniz. Hayatınızda bir insan varsa süregelen ilişkinizin monotonluğundan kolay sıkılabilirsiniz. Bu da zaman zaman ilişki yaşadığınız insanla anlaşmanızı zorlaştırabilir.

- Ocak ayına parayla ilgili konularla giriş yapacaksınız. 3 Ocak’ta parasal harcamalarınız fazlalaşabilir. 5 Ocak sonrası para ve ticaret hayatınız güzelleşmeye başlayacak. Bu dönem sonrası para kazançlarınız artacak.

- 2 Şubat sonrası enerjinizi aile ve ev konularına kaydırıyorsunuz. 2 ay boyunca evinizin güvenliğini ihmal etmeyin. Su taşmaları, borularda sorun yaşamanız gibi etkilere hazırlıklı olun. Satış, pazarlama, öğrenim, ulaşım, bilgisayar, reklam alanlarınızdaki başlangıçlarınızı 10 Şubat sonrası yapmaya özen gösterin

- Mart ayında ev ve aile hayatınızın detayları öne çıkmaya başlıyor. Bu tarih sonrası ailenize daha fazla vakit ayırmak isteyeceksiniz. 12 Mart’tan sonra enerjinizi aşk ve eğlence alanlarınıza kaydırıyorsunuz. Karşı cinsi çekici bulmaya başlayacağınız bu dönem, aşk hayatınız hareketlenmeye başlayacak. 27 Mart parasal konularda kantarın topuzu fazla kaçırdığınız bir gün olabilir. Harcamalarınıza dikkat etmeli, tehlikeli spor ve faaliyetlerden kaçınmalısınız.

- Nisan ayında aşk hayatınız zirvede olacak. Oldukça hareketli, ani ve heyecanlı etkileşimler altında olacaksınız. 21-24 Nisan tarihlerinde aşk hayatınızda ve özel ilişkilerinizde hiçbir şey umurunuzda olmayabilir. Sevecek, sevileceksiniz. 25 Nisan’daki parçalı Ay tutulması, sizin kadersel alanınızda oluşacak. Beklenmedik olaylar yaşayabilirsiniz.

Şimdi evlilik zamanıdır!

- 10 Mayıs'taki parçalı Güneş tutulması, iş, hizmet alanlarınızda oluşacak. Bu tarih sonrası iş alanlarınızda önemli değişimler, kararlar ve başlangıçlar hızlı bir şekilde gündeminizde olabilir. 15-18 Mayıs’ta ikili ilişkiler ve aşk hayatınızda keyifli, farklı heyecanlar oluşabilir. 25 Mayıs’ta kişisel hayatınızı ilgilendirecek bir tutulma gerçekleşecek. Evliliğe adım atmak isteyenler hayatlarını değiştirecek kararlar alabilirler. 27-28 Mayıs’ta evlenme teklifi alabilirsiniz.

- 8 Haziran'daki yeni ay sizi destekleyecek. 23 Haziran’daki dolunay, para alanlarınızda oluşacak. Elinize bir para geçebilir. 26 Haziran’da ortaklaşa para alanlarınızda gerileyen Merkür, maddi konularda detayların gözden kaçmasına sebep olabilir.

Eylül ayında kendinizi gösterin!

- 20 Temmuz'a kadar önemli parasal işlerden kaçının. Bu süreç bittiğinde bu alanlarınızda Jüpiter size 1 yıl boyunca bol şans sunacak.

- 28 Ağustos'ta kariyer ve iş alanlarınızda konuşma ve görüşmelerinizi hızlandırıyorsunuz. 30-31 Ağustos iş hayatınızda başkalarının kaynaklarından faydalanacaksınız.

- Eylül ayı kendinizi işinizde gösterin ve daha çok sorumluluk altına girmekten korkmayın. İş ve kariyer hayatınızdaki değişimler, kararlar ve başlangıçlar için 5 Eylül sonrası harekete geçebilirsiniz. 19 Eylül ve civarı ev ve aile alanlarınızda bazı olaylar yaşayabilirsiniz. Ev ve aile hayatınızı ihmal etmeniz sonucunda bu dönemde hassaslıklar oluşabilir. 22 Eylül sonrası grup çalışmaları olabilir.

Tutulmaya dikkat!

- 19 Ekim'deki parçalı Ay tutulması aşk hayatınızı hareketlendirebilir. Yine bu dönem ve sonrası çocuk isteyen Yaylar için uygun bir zaman olacak
. 27 Ekim ve sonrası artık biraz geri plana çekilmek, yaptıklarınızı gözden geçirmek ve biraz kafanızı rahatlatmak isteyebilirsiniz.

- Kasım ayına gelindiğinde, parasal alanda dikkatli adımlar atmanız gerekecek. Yine aşk hayatınızda parasal çekişmeler gündeminizde olabilir. 16 Kasım’dan sonra enerjinizde artışlar görülecek. Kendinize olan güveniniz yerine gelecek. Hayata daha pozitif bakıyor olacaksınız.

- 21 Aralık'ta para evinizde gerileyecek olan Venüs, para alanlarınızda bazı sorunları hayatınıza taşıyabilir. Bu 40 günlük süreçte pahalı bir eşya satın almayın ve anlaşmalardan kaçının.

Hande Kazanova
Astroloji Uzmanı


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER