› 
 › 
Pudra.com 27.11.2014

Aslı Tohumcu’nun Eksimus Serüvenleri devam ediyor!

Minik okurlara müjde! Aslı Tohumcu’nun kaleme aldığı “Eksimus Serüvenleri” dizisinin ikinci kitabı “Yalancı Cennet” Can Çocuk raflarındaki yerini aldı. Detaylar Pudra.com’da!

Aslı Tohumcu’nun kaleme aldığı Eksimus Serüvenleri dizisi tüm hızıyla devam ediyor! Dizinin ikinci kitabı Yalancı Cennet, Elif Deneç’in resimleriyle 11 yaş ve üstü tüm çocuklar için raflardaki yerini aldı.

Aslı Tohumcu’nun Eksimus Serüvenleri devam ediyor!

asli tohumcu eksimus seruvenleri can cocuk yalanci cennet kitap yeniSadece çocukların değil çocuk edebiyatından hoşlanan yetişkinlerin de severek takip ettiği yazar Aslı Tohumcu’nun kısa sürede kendi minik okur kitlesini yaratan “Eksimus Serüvenleri”ne bir yenisi daha eklendi. Macere dolu "Eksimus Serüvenleri"nde heyecan dizinin ikinci kitabı “Yalancı Cennet”le devam ediyor. Serinin ilk kitabı “Üç Kişilik Ordu”da süper güçlere sahip sıra dışı bir aileyle tanışmıştık. Işınlanabilen bir dede, her şeyin arkasını görebilen bir baba, duyguları kabardığında fırtınalar koparan bir anneden sonra, on altıncı yaşlarına basıp şimdi süper güçlere sahip olma sırası Kutlu ve Umay’da!

“Dedecim,
Az önce mutfakta benim de bir gücüm olduğunu keşfettik: Zamanı durdurabiliyorum. Ama sen bunu hatırlamayabilirsin, çünkü ayrıca zamanda gezinebiliyorum ve az önce Umay’ı kurtarmak için geçmişe dönmeyi denemeye karar verdim. Bakalım doğru zamanı tutturabilecek miyim? Lütfen bir yere ayrılma ve beni bekle olur mu :)
Kutlu.”

Pudra.com editörleri olarak bizler de bir yandan güçlerini kullanmayı öğrenmeye çalışırken diğer yandan içine düştükleri durumdan kurtulmaya uğraşan bu minik kahramanların yeni maceralarını okumak için sabırsızlanıyoruz.


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER