› 
 › 
Pudra.com 22.04.2011

Aykut Oğut'un yeni kitabı yakında çıkıyor!

Yazar Aykut Oğut çok satan kitabı “Evrenden Torpilim Var!” ardından ikinci kitabıyla 29 Nisan'da okuyucularıyla buluşuyor...

Yazar Aykut Oğut’un çok samimi itiraflarla kaleme aldığı, raflara çıktığı günden itibaren satış listelerinin baş sıralarından inmeyen “Evrenden Torpilim Var!” kitabı 100 baskı yapmıştı.


ayrasehri.com isimli web portalında bir araya gelen “Evrenden Torpilim Var!” okurları heyecanla yazar Aykut Oğut’un Nisan ayında çıkacak yeni kitabını bekliyor.

Aykut Oğut’un yeni kitabının en büyük sürprizi ise kitabın ismini her okurun kendisinin koyması olacak! Kitap 29 Nisan'da tüm kitapçılarda satışa sunuluyor. Biz de pudra.com ekibi olarak merakla bu kitabı bekliyoruz. Okuduktan sonra kitapla ilgili görüşlerimizi sizlerle paylaşacağız...

Kitabın kapak yazısı...
Birisi bana “Aykut, hayatında öğrendiğin ve değişmende, başarılı olmanda sana en çok yardımı olan şey neydi?” dese, şunu söylerdim:
“Hiç kimsenin doğrusunu körü körüne takip etmemek! Kendi doğrumu, yani kendi gerçekliğimi ve onu YARATMA gücümü kullanmayı öğrenmek!”

Çocukken izlediğim bir karate filminde kahraman, hayatın sırlarını anlatan kitabı bulmak için düşer yollara. Canavarlarla dövüşüp yendikten sonra bir tapınağa ulaşır. Tapınakta kitabı korumakla görevli rahip der ki:

- İstersen hiç okuma bu kitabı, sadece koruyucusu ol. Çünkü içinde bulacakların hiç hoşuna gitmeyebilir.

Kahramanımız bir an tereddüt eder.

- Deme öyle müdür yaw, uzun yol geldim karıştırma kafamı. Hay Allah, şimdi bakmazsam hanım da çok kızar mahalleye dönünce.

Demez elbette ve kitabın sayfalarını çevirmeye başlar. Gördüğü şey sadece kendi yüzüdür. Çünkü her sayfa AYNADAN oluşmaktadır. O zamanlar hiç anlamamıştım ama 29 Sene sonra, gerçeğin aslında bu kadar BASİT olduğunu öğrendim ve kitabın kapağını ayna yapma fikri çıktı ortaya. “Ehh o zaman kapağı ayna olan bir kitaba bakıp, kendilerini gördüklerinde, ismine de OKUYUCU KARAR VERMELİ” dedik.

Doğrularınıza siz karar verin, kitabın adını bile siz koyun.

Hadi gelin sohbete kaldığımız yerden devam edelim. Alın çayınızı kahvenizi. Oturun yamacıma şöyle...

“Bir varmış bir yokmuuuuş..... Evvel zaman içinde bir evren varmııııııışş...............”


Kitabın künyesi
Yazar: Aykut Oğut
Dharma Yayınları
296 sayfa
30 TL


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER