› 
 › 
Pudra.com 04.07.2011

Bilinçaltına format atan kitap: Yıka Beynini!

M. Barış Muslu’nun, Goa Yayınları’ndan çıkan kitabı “Yıka Beynini!” sayesinde bilinçaltınızda farketmediğiniz ama sizin yolunuzu tıkayan herşeyi, çok pratik yöntemlerle düzeltebilirsiniz.

M. Barış Muslu yeni kitabı,”Yıka Beynini!” kişisel gelişim dünyasındaki büyük bir boşluğu dolduruyor. Motive edici hikayeleri okumak çok keyifli, ama motivasyonumuz çok kısa süre dayanabildiği için iyileşmeyi yaşamadan, hemen eski halimize geri dönüyoruz. Piyasadaki mevcut çoğu kitap, okuyanlara ne yapmaları gerektiğini söylerken, “Yıka Beynini!” söylenenleri uygulasalar dahi gerçekleşemeyen hayallerinin, iyileşmeyen hastalıklarının kendi bilinçaltlarındaki kökenine inmelerini ve mucizenin bu defa kesin olarak gerçekleşmesini sağlıyor.

Bilinçaltına format atan kitap: Yıka Beynini!

Kısa sürelerde kalıcı değişimler
Hızlanan dünyada modern insanın kendine ayıracak çok az zamanı var. Klasik yöntemler, ne yazık ki hızımıza yetişemiyor. Bu kitap, M. Barış Muslu’nun NeuroFormat™ modeli sayesinde bilinçaltının sağlık, başarı, mutluluk için tam anlamıyla “formatlanmasını” sağlıyor. NeuroFormat™’ın diğer metotlardan en büyük farkı, 5-10 dakikaya kadar inebilen, çok kısa zamanlar içerisinde değişimi gerçekleştirmesi ve normal yöntemlerle çözümsüz olarak görülen, kronikleşmiş birçok şikayetin de hızlı ve kalıcı şekilde çözülmesini sağlaması.

Örneğin, bir sürücünün yaşadığı bir kaza anında, hayat boyu araba kullanmaktan korkmayı öğrenmesi sadece 1-2 saniyede oluşuyor. Bu fobiyi yenmek için beynimizin, yaşanan kaza anındaki gibi sadece 1-2 saniyesi var. Sorunun hızlı oluştuğu gibi yine hızlı çözülmesi gerekiyor. NeuroFormat™ yöntemleri, değişimi işte bu kısa sürede gerçekleştirmek üzerine yoğunlaşıyor.

Yine bu yöntemlerle bir çok fobi 5-10 dk. içerisinde tamamiyle temizlenebiliyor. Bazen değişim o kadar hızlı gerçekleşiyor ki, insanlar daha önce çözmek istedikleri bir problemleri olduğunu dahi inkâr edebiliyor.

Kilo sorunundan, alerjilere, fobilerden, bağımlılıklara kadar etkili çözümler
Beynimizin hayatımızı korumak adına, yüz binlerce yıl öncesinden kalan tepkiler verdiğini hepimiz biliyoruz. O günlere göre yaşantımız çok değişmesine rağmen, bilinçaltlarımızın verdiği tepkiler hiç değişmemiş. Küçük yaşlardan beri süregelen bir astımın da, kanserin de, her türlü fobinin ya da psikolojik bağımlılıkların da nedeni işte bu otomatik tepkiler. NeuroFormat™ modeli kendi kendinize, bilinçli halinizde, hiçbir hipnotik etki olmadan bilinçaltınızda doğrudan ve kalıcı değişimler yaparak, bu problemlerin en temel kaynaklarını çözmenizi sağlıyor.

Sistemin başarıyla uygulandığı konulardan bazıları:
- Profesyonel başarı - kariyer
- Spor ve sahne performansı arttırılması
- Sınırlayıcı inançların değiştirilmesi
- İlişkiler
- Topluluğa konuşma
- Utangaçlık
- Tüm fobiler – yükseklik, uçak, yılan vb
- Korkular ve endişeler
- Alerjiler, astım
- Panik atak - kaygı bozuklukları
- Depresyon
- Fiziksel, özellikle psikosomatik şikayetler.
- Yeme bozuklukları ve kilo sorunları
- Bağımlılıklar – sigara, alkol
- Migren - fibromiyalji
- Ağrılar, sertlikler ve uzun vadeli sakatlıklar

Uygulama alanları sadece bu başlıklarla sınırlı değil. Teknikleri uygulayan insanlarda Türk filmlerini aratmayacak şekilde görme iyileşmeleri, şeker hastalıklarının bitmesi, kanserlerin yok olması bile kayıtlara geçmiş. Teknikler, beyin üzerinde çalıştığı için aslında kullanım alanları sınırsız.M.Barış Muslu kimdir?
M. Barış Muslu, 1975 yılında doğdu. Orta ve lise eğitimini Tarsus Amerikan Koleji’nde sürdürürken, lise döneminde gittiği ABD’de toplam 2 senede liseyi ve 3 senede Michigan Tech Üniversitesi’ni bitirerek 20 yaşında genç bir mühendis olarak Türkiye’ye döndü. 1994 yılında Amerika’da aldığı NLP eğitimleri onun hayata çok daha farklı bir pencereden bakmasını sağladı. Çeşitli kuruluşlarda profesyonel olarak çalışırken, aynı zamanda NLP danışmanlığı yapmaya devam etti. Bu arada, Koç Üniversite’nde işletme mastırını tamamlayarak, 2001 yılında kendi şirketini kurdu. Bu tarihten beri, Türkiye’de yüzbinlerce insanın kullandığı teknoloji servislerini yaratmanın dışında, yaşam koçu ve danışman olarak çalışmalarına devam ediyor.


Ayrıntılı bilgi için:
www.neuroformat.com
info@neuroformat.com

Konuyla ilgili diğer yazılarımız
Aşk acısını dindirmek mi istiyorsunuz?
Ölümden sonraki en büyük travma ayrılık imiş. Uzmanlar öyle diyor. Aşk acısını dindirip, unutmak mı istiyorsunuz? “Yıka Beynini!” kitabının yazarı ve kişisel gelişim uzmanı M. Barış Muslu, Pudra.com için yazdı.

Diyetiniz başarılı olmuyor mu?
Diyetlerin %95’inin neden başarısız olduğunu, son günlerin en ilginç kitaplarından bilinçaltımızı formatlayan “Yıka Beynini!” kitabının yazarı ve kişisel gelişim uzmanı M. Barış Muslu’ya sorduk.


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER