› 
 › 
Pudra.com 07.08.2012

Kendin olmazsan mutsuz olursun!

Kişisel gelişim danışmanı Nur Meriç, ilk kitabı "Dönüşüm Yolu" ile kişilerin hayatlarında yaşadıkları olumsuzluklardan nasıl kurtulabileceklerini birebir gerçek olaylar üzerinden aktarıyor.

"Dönüşüm Yolu", Nur Meriç'in başta öğrenim hayatı olmak üzere akademik çalışmaları, bilimsel gözlemleri ve ona danışanların hikayelerinin derlemelerinden oluşan bir "kişisel gelişim kitabı". Yazar kitapta, bireylerin hayatlarında yaşadıkları olumsuzluklardan nasıl kurtulabileceklerini birebir gerçek olaylar üzerinden aktarıyor. Kitapta akademik bilgiler yerine günümüz konuşma dilinde, rahat ve akıcı anlatımın kullanılması, mesajların okuyucuya rahat geçmesini sağlayan bir unsur olarak öne çıkıyor. Sayfa aralarında bulunan görseller da okuyucun görsel algısına hitap ediyor. Kitabı, diğer kişisel gelişim kitaplarından farklı kılan ise "kendi" olmak için arayışa giren, konuyla ilgili tüm eğitimleri kesintisiz ve başarıyla tamamlayan, bu süreçte kendi dönüşümünü gerçekleştiren Nur Meriç’in yaşanmışlıklarını kitabında aktarmış olması.

Kendin olmazsan mutsuz olursun!

Yazar, Dönüşüm Yolu'nda; hedefe ulaşmış, başarısı kanıtlanmış psikolojik kuramları, kişisel gelişim ve spritüel çalışmaları, birbirinden çok farklı görünen disiplinleri aynı çatı altında birleştirip, kendi dönüşümlerini gerçekleştirenlerin yaşanmışlıklarıyla harmanlayarak samimi bir yaklaşımla okurlarına sesleniyor. Nur Meriç kitabında insanın sadece ve sadece "kendi"olması gerektiğinin altını önemle çiziyor. Meriç; "Bilmeliyiz ki ne başkaları bizim ne de bizler başkalarının kahramanlarıyız. Hayatlarımızı dönüştürebilecek tek kahraman yalnızca bizleriz. Dönüşüm yolculuğuna çıkmak isteyenler, yanlarına sadece içlerindeki küçük çocuğun masumiyetini ve bilgeliğini alsınlar ve oyunumuza katılsınlar." diyor.

"Neden ilişkilerimde mutsuz oluyorum?"
Dönüşüm Yolu, okurlarına kişisel farkındalıkları artırma yollarını göstererek; "Neden ilişkilerimde mutsuz oluyorum? Neden işimde başarıyı yakalayamıyorum? İstediğim kadar neden kazanamıyorum?" gibi sorusu olanlara; korkularının nedenlerini, yanlış sorular sorarak kendilerini nasıl bir çıkmaza sürüklediklerini, bilinçaltı kayıtlarının hayatlarını nasıl etkilediğini, hayatlarındaki olumsuz enerjilerden, tekrarlayan döngülerden vb. olaylardan nasıl özgürleşebileceklerini adım adım açıklıyor.

Siz de Dönüşüm Yolu ile hayatınızı ve kendinizi değiştirmenin sonsuz yöntemlerini keşfedebilirsiniz.

Dönüşüm Yolu
Nur Meriç
Arunas Yayıncılık
292 Sayfa


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER