› 
 › 
pudra.com 08.05.2009

Lezzet Sırlarıyla Butik Oteller

Hem çok özel oteller keşfetmek, hem de seçtiği yörenin lezzetleriyle ilgili ipuçlarını öğrenmek isteyenler için koleksiyonluk bir kitap.

Yeme-içme ve seyahat meraklılarının favori kitabı olmaya aday Hip&Butik Oteller 2009 kitabı 1 Haziran’da kitapçılarda yerini alacak. Butikotellerrehberi.com sitesinin kurucuları İzim Bozada ve Yener Atakan tarafından hazırlanan kitapta sadece seçilmiş oteller değil, aynı zamanda yörelerin tatlarıyla ilgili detaylar da yer alıyor.

Lezzet Sırlarıyla Butik Oteller

Geçen sene Hip&Butik Oteller Sanat kitabını edinmiştim. Bu kitapta da özenle seçilmiş sanat içerikli oteller ve çeşitli sanatçıların öneriler yer alıyordu. Keyifle okudum ve bana çok güzel rehberlik etti. Bu yüzden bu kez de yöresel tatlarla ilgili olan ikinci kitabı da tatil koleksiyonuma eklemek için sabırsızlıkla bekliyorum.

Kendini özel hissetmek isteyenlerin beklentilerini karşılayabilecekleri Hip ve butik oteller arasından seçilen Türkiye’nin en güzel 130 oteline yer veren kitap otellerin iletişim bilgilerini, fotoğraflarını, haritalarını ve özel aktivitelerini; lezzetli tatlar ve yöresel yemekler hakkında ipuçlarıyla birleştiriyor.

Hip&Butik Oteller 2009
İzim Bozada, Yener Atakan
www.butikotellerrehberi.com
2009, 180 sayfa


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER