› 
 › 
Pudra.com 29.06.2011

Motivasyonun kutsal kitabı: Dalgaları Aşmak

Dalgaları Aşmak, bireylerin düşlerinin peşinden gitmelerini ve onu elde edinceye kadar kararlılıkla çaba göstermelerini sağlamayı amaçlayan bir motivasyon kitabı.Motivasyon seminerleri ve düş yazıları ile uzun süredir geniş kitlelere ilham veren Tayfun Topaloğlu’nun, ilk kitabı Dalgaları Aşmak raflardaki yerini aldı.

“Motivasyonun Kutsal Kitabı” alt başlığı ile motivasyona ihtiyaç duyan herkesin başucu kitabı olmaya aday olan Dalgaları Aşmak, okuyucusunun motivasyon zekasını geliştirerek, içindeki sınırsız motivasyonun farkına varmasında rehberlik ediyor.

Her insanın motivasyona ihtiyaç duyduğu günümüz dünyasında, Dalgaları Aşmak, motive edici niteliği ve motivasyonu yönetme becerisini geliştirmesi anlamında önemli teknik ve yöntemleri içeriyor.

Genç yazar, uzun süredir üzerinde çalıştığı Dalgaları Aşmak ile ilgili, “Dalgaları Aşmak kitabı, okuyucuları motive etmesinin yanında, onlara gerçekte ne istediklerini sorgulamasında ve bu isteklerini nasıl gerçekleştirebileceklerinin yollarını bulmasında ışık tutuyor” diyor.
Dalgaları Aşmak
“Motivasyonun Kutsal Kitabı”
Tayfun Topaloğlu
Cinius Yayınları


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER