› 
 › 
@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 06.10.2009

Richard Bach’ın kitabı Hipnozcu çıktı!

Martı’nın yazarı Richard Bach’tan kışkırtıcı sorularla örülü, sarsıcı bir roman: Hipnozcu.

En çok okunan kitaplarından biri olan "Martı"nın yazarı Richard Bach, son kitabının yayınlanmasından tam 10 yıl sonra yeni bir kitap yazdı. Richard Bach'ın son romanı “Hipnozcu” kitapçılarda…

Neden buradayız ve nereye gidiyoruz? İnsanlığın gerçek doğası uzay ve zamanla mı çevrili? Yoksa yanılsamalarla dolu bir dünyada mı yaşıyoruz?

Peki bir gün bu yanılsamaları gerçeklik olarak kabul etmekten vazgeçersek ne olur? Sınırlarınızı zorlayacak kadar cesur musunuz?


En karmaşık konuları bile kristal berraklığına taşıyan Richard Bach, Martı"dan yıllar sonra Hipnozcu"yla dehasını bir kez daha gösteriyor.Bir pilotun "hipnoz" sayesinde zihninin gücünü keşfedişinin anlatıldığı kitapta, deneyimli pilot Jamie Forbes"in öyküsünün nerede bittiğini, kendi öykünüzün nerede başladığını fark edemeyeceksiniz.

Bilince, farkındalığa ve kendini tanımaya dair bu etkileyici romanda, kendi iç yolculuğunuza çıkacak ve serüvenin sonunda her düşüncenizin ve sözünüzün çok daha derin anlamı ve önemi olduğunu hissedeceksiniz.

Kışkırtıcı sorularla örülü “Hipnozcu”, Richard Bach"ın duru anlatımı, güçlü kalemi ve farklı bakış açısı ile şimdiye dek okuduğunuz en farklı kitap olmaya aday.

Kitabın Türkçe baskısını yapan April Yayıncılık, "Richard Bach"ın rehberliğinde hipnotize olacağınız saatlere hazır olun" diyor.

Hipnozcu
Richard Bach
APRIL YAYINCILIK


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER