› 
 › 
@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 20.04.2009

Zihin Gücüyle Zayıflatan Kitap

Yasemin Soysal yeni kitabı ‘Tek Şişman Beyniniz’ adlı kitabında zihin gücüyle zayıflamanın yöntemlerini anlatıyor.

‘Zihin bedenden üstündür’ sözü, zihnin beden üzerindeki gücünü anlatmaktadır. Buna karşın çoğu kişi bu sözün anlattığı gerçeğin tam olarak farkında değildir. Yasemin Soysal, Yüksek Lisans Tezi araştırması olarak zihnin beden üzerindeki etkilerini araştırmaya başladığında, insanların kolayca kilo vermelerini sağlayacak bir sistem geliştirebileceğini hayal bile edemiyordu.


Soysal’ın geliştirdiği bu yöntem, kilo problemi yaşayan yaklaşık 1000 kişi üzerinde denendi. Sonuçlar inanılmazdı. Kilo sorunu yaşayan kişiler hızla ve son derece sağlıklı bir şekilde kilo vermekle kalmıyor, yaşamlarının pek çok alanında da olumlu ilerlemeler kaydediyorlardı. Üstelik karmaşık diyetlere, özel egzersizlere, kendini bir şeylerden yoksun bırakmaya ihtiyaç kalmadan.

Yasemin Soysal, kitabında bedeninizi, zihninizi ve ruhunuzu bir araya getirerek kendinizi zorlamadan nasıl zayıflayacağınızı anlatıyor. Şu ana kadar 1000 kişi üzerinde test edilen ve inanılmaz sonuçlara ulaştıran ‘Zihin Gücüyle Zayıflama’ tekniğini bu kitap yardımıyla siz de deneyebilirsiniz.

Zihin kontrolü ile nasıl kilo veriliyor?


Zihnimiz, yarattığı her düşünce, sahip olduğu her inançla bedenimizde bir takım kimyasalların salgılanmasına neden olur. Zihin kontrolü ile zayıflama teknikleri, zihinde üretilen hatalı düşüncelerin, yanlış inançların ve yanlış kanıların değiştirilerek, bedenin doğal kilo verme süreçlerini başlatmaktır. Bu yöntem aracılığıyla, beynimizin yemek yemeye ve kiloya nasıl anlamlar yüklediğini öğrenebilirsiniz. Sistemin en önemli noktası, bu inançları nasıl değiştireceğimizdir. Bu program aracılığıyla yapılması ve yapılmaması gereken şeyleri “nasıl” yapacağınızı öğrebilirsiniz.

Tek Şişman Beyniniz
Yasemin Soysal
Klan Yayınları
2009, 232 Sayfa


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER