Pudra.com 04.02.2011

Jolly Joker Balans Şubat 2011 programı

Şubat 2011'de Jolly Joker Balans'ta Teoman, Yeni Türkü, Pinhani, Gripin, MFÖ, Yaşar ve Soner Kabadayı sahne alıyor...

Teoman

Jolly Joker Balans Şubat 2011 programı
Tarih: 4 Şubat Cuma
Kapı açılış: 22:00


Teoman, Jolly Joker Balans sahnesinde…
Albümlerindeki şarkıların bir çoğunun söz ve müziği kendisine ait olan, Türkiye'nin en iyi şarkı yazarlarından kabul edilen, "En İyi Şarkıcı","En İyi Söz Yazarı","En İyi Albüm" gibi kategorilerde sayısız ödülün sahibi olan Teoman, konserinde 2009 yılında çıkardığı son albümü "İnsanlık Halleri"nin yanı sıra eski albümlerinden sevilen parçalarını da seslendirecek.

YENİ TÜRKÜ
Tarih: 5 ŞUBAT Cumartesi
Kapı açılış: 22:00


(Yeni Türkü konseri saat 22:00 ‘de başlayacak, Yeni Türkü konserinden sonra 00:30'da KOLPA sahne alacak.)
30.sanat yılını geride bırakan Yeni Türkü, Türkiye’nin çalkantılı politik dönemlerine de tanıklık etmiş ezgileri, şiirleri ve sözleriyle her dem umudun, barışın ve başka türlü bir şeyin dileğindeydi. Yeni Türkü’nün “30 Yılın Türküsü” diyerek birbirinden eşsiz şarkılarını seslendireceği gecede: Vira vira, Telli telli, Maskeli Balo, Olmasa Mektubun, Yeşilmişik, Yedikule, Bana Bir Masal Anlat Baba, ve daha fazlasını hep birlikte söylemek için...

PİNHANİ
Tarih: 11 ŞUBAT PİNHANİ
Kapı açılış: 22:00

Farklı tarzı ve melodik yapısıyla diğer gruplardan sıyrılıp bugünün ve yarının en önemli rock topluluklarından biri olan PİNHANİ, JOLLY JOKER BALANS sahnesinde...

Pinhani 2003 yılında iki kuzen Sinan Kaynakçı ve Zeynep Eylül Üçer tarafından kuruldu. İki kuzen kaydettikleri demoyu Akın Eldes'e dinletti ve böylece albüm serüvenleri başladı. 2006'nın nisan ayında ilk albümleri 'İnandığın Masallar' yayınlandı. Albümde gitarları Akın Eldes, davulları Cem Aksel çaldı. 2006'da gruba davulcu Hami Ünlü katıldı. Akın Eldes ve Cem Aksel'in yanı sıra Ceyhun Kaya, Selim Aydın gibi birçok müzisyen konserlerde gruba eşlik ediyor.

GRİPİN
Tarih: 12 ŞUBAT CUMARTESİ
Kapı açılış: 22:00


Gripin, 12 Şubat Cumartesi gecesi, Sevgiler Günü’nü erken kutlamak isteyenler için Jolly Joker Balans sahnesinde…

Rock müziğin en başarılı performans gruplarından Gripin, 3. stüdyo albümleri “M.S. 05 03 2010”u söz, beste ve yorumlarıyla eski albümlerine oranla daha olgun bir albüm olarak değerlendiriyor. Çalışmanın çıkış tarihi olan 5 Mart 2010’dan da esinlenen grup üyeleri her açıdan kendi “milat”ları olarak tanımladıkları albümün adını “M.S. 05 03 2010” olarak belirlediler. Albümün çıkış şarkısı olan “Durma Yağmur Durma”nın video klibi ile de büyük beğeni toplayan Gribin, geçmişten günümüze birbirinden seçkin parçaları ile JOLLY JOKER BALANS sahnesinde.

SONER SARIKABADAYI
Tarih: 13 Ocak Pazar
Kapı açılış: 22:00


SONER SARIKABADAYI 13 Şubat Pazar JOLLY JOKER BALANS sahnesinde.

M.F.Ö.
Tarih: 14 Şubat Pazartesi
Kapı açılış: 22:00


Türk pop ve rock müzik tarihinin gelmiş geçmiş en sevilen şarkılarının sahibi ve Türkiye'nin en köklü müzik gruplarından biri olan efsane topluluk Mazhar Fuat Özkan üçlüsü, tüm enerjileri ve en sevilen parçalarıyla JOLLY JOKER BALANS sahnesinde.

YAŞAR
Tarih: 19 Şubat Cumartesi
Kapı açılış: 22:00


Türk pop müziğinin değişilmez besteci, yorumcu ve söz yazarı YAŞAR, Jolly Joker Balans’ta… Birbirinden önemli albümlere imza atan sanatçı, geçmişten günümüze tüm parçaları ile JOLLY JOKER BALANS sahnesinde seslendiriyor.


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER