26.12.2018

Vakko'dan İstanbul'a bir yılbaşı hediyesi

İtalyan tiyatro sanatçısı ve piyanist Paolo Zanarella Vakko sokak resitalleriyle yılın son günlerinde yılbaşı coşkusunu İstanbullularla paylaşıyor.

Vakko, bir yeni yıl coşkusunu daha İstanbul’la paylaşmak için Venedik’ten bir ezgiyi İstanbul sokaklarına taşıyor. Bugüne kadar İtalya’da verdiği resitallerle bilinen piyano sanatçısı Paolo Zanarella, İstanbul’da sürprizlerle dolu bir yılbaşı konseri serisi sergileyerek yeni yıl büyüsünü yaşatacak.

Vakko'dan İstanbul'a bir yılbaşı hediyesi

Yeni yılın habercisi Vakko, yılın en heyecanlı döneminde; görkemli temaları, sıra dışı kutlamaları, hediye seçenekleri ve etkinlikleriyle yeni yılın coşkusunu yaşatıyor. Her yıl yılbaşı etkinlikleriyle adından en şık şekilde söz ettiren, bu yıl vitrinlerinde ‘Vakko Snow Globes’’ile yeni yılı karşılayan Vakko yine çok özel bir organizasyona ev sahipliği yapıyor: İtalyan tiyatro sanatçısı ve piyanist Paolo Zanarella Vakko sokak resitalleriyle yılın son günlerinde yılbaşını coşkusunu paylaşıyor.
Zanarella, İstanbul’da Vakko mağazalarının önünde kurulacak sokak sahnesi ile İstanbullularla buluşacak ve yeni yıl masalını yaşatacak.

Paolo Zanarella Sokak Resitali Takvimi
  • 26 -27 Aralık Vakko Nişantaşı
  • 28-29-30 Aralık Vakko Suadiye

Paolo Zanarella kimdir?

Klasik müziği çağdaş bir uyarlamayla günümüze taşıyan ve müziğin herkes için olduğuna inanan Paolo Zanarella, yayımlanmamış veya doğaçlama eserler aracılığıyla, izleyiciye müziğin gücünü aktarıyor. Uzun yıllar müzikallerde rol alan Zanarella, 2009 yılında tiyatroları bırakmaya ve piyano ve müziğini İtalya'nın yarısının sokaklarına ve meydanlarına getirmeye karar vermiş ve performanslarıyla tüm medyanın dikkatini çekmişti.
 
Paolo Zanarella Venedik'te
Paolo Zanarella'nın Venedik'teki sokak resitali

Farklı şehirlerde ve meydanlarda çalmaktan büyük keyif alan Paolo Zanarella; Siena, Floransa, Como, Torino, Cortona, Viterbo, Senigallia, Ferrara, Bologna, Parma, Corvara, San Martino di Castrozza, Fiera di Primiero, Montalcino, Montepulciano, Bibiena, Rimini, Ravenna gibi şehirlerde konser verdi. Sokaklarda insanlarla bütünleşmeyi ve sanatını sokağa taşımayı seven Zanarella, aynı zamanda asılı bir sistemle havada piyano çalan tek piyanist...
 
Venedik Karnavalı'nda Paolo Zanarella
Venedik Karnavalı'nda Paolo Zanarella


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER