› 
 › 
Pudra.com 14.08.2012

Ankara'da astroloji kursu

Astrolojiye ilgisi olanlar için astrofiber.com uzmanlarının vereceği yeni dönem astroloji eğitimi kursları Eylül'de başlıyor. Üç aşamalı olan eğitim Ankara'da gerçekleştirilecek.

Son zamanlarda astroloji daha fazla hayatımızın içinde. Her gün gökyüzünü hareketlerini öğrenmeden güne başlamayan pek çok insan tanıyoruz. Bu işin meraklılarına astroloji eğitimi veren kurslar da çoğaldı. Tabii hangisine gitmeli, neden bu kursu seçmeli soruları cevaplanmalı öncelikle.

Ankara'da astroloji kursu

Beş yıldır Ankara'da astroloji eğitimi veren Astrolog-Eğitmen Berna Aşkın ile Özlem Nihan yeni kurslarının haberini bize ulaştırdılar. Pudra.com'da haftalık astroloji yorumlarını sizlerle paylaştığımız astrofiber.com'un kurucuları olan Berna Aşkın ile Özlem Nihan'un yeni dönem kurslarıyla ilgili
detayları sunalım hemen:

"Astroloji bir sembol dilidir. Yunanca Astro "Yıldız" ve Logos "Bilgi, söz" kelimelerinin birleşiminden oluşur. Tarihte hemen her uygarlık (Hint, Çin, Maya, Mısır, Roma, Arap gibi) kendi astroloji dilini ve disiplinini oluşturmuştur. Astrofiber uzmanları, insanlık tarihi kadar eski olan bu bilgileri öğrenip kullanabileceğimiz bir program oluşturdu. Kişisel gelişiminizi ve yeteneklerinizi pekiştirebileceğiniz astroloji eğitimleri bu yıl 5. yılını kutluyor. İlk mezunlarını 2011 yılında veren kursta eğitim programları 1. 2. ve 3. sınıf olmak üzere üç aşamadan oluşuyor. Birinci sınıf astrolojiyle ilgili temel bilgileri, ikinci sınıf öngörüm bilgilerini ve üçüncü sınıf ise ileri teknikleri içeren bilgilerden oluşuyor.

Kursla ilgili detaylı bilgi almak için bernaaskin@astrofiber.com veya ozlemnihan13@hotmail.com adresine mail atabilirsiniz.

Ayrıca 8 Eylül'de astrolojiyi daha iyi anlamanız için iyi bir aracı olan Firdar tekniğinin anlatılacağı bir de seminer gerçekleştirilecek.
Firdar tekniği, Ortaçağ’ da kullanılan bir tahmin yöntemi. Yaşamın farklı dönemleri belirli bir gezegenle ilişkilendirilerek öngörüm yapılıyor. Konuyla ilgili temel kaynak İranlı bir astrolog olan Ebu Ma'shar'ın "Güneş Devrimleri" adlı eseri. Çok kullanışlı ve basit bir yöntem olarak günümüz astrologlarının çok kullandığı bir teknik olan Firdar'ı merak ediyorsanız tek seanslık bu tanıtım seminerine katılabilirsiniz. Seminerde hangi dönemde hangi gezegenin yönetiminde olduğumuz, o gezegenin haritamızdaki konumu ve harita değerlendirilmesi başlıkları anlatılacak.

Firdar Tekniği
Tarih: 8 Eylül 2012 Cumartesi
Saat 11.00
Yer: Ankara/ Çetin Emeç Bulvarı


Katılım için bernaaskin@astrofiber.com veya ozlemnihan13@hotmail.com adresine mail atabilirsiniz.


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER