› 
 › 
pudra.com 15.09.2009

Kendini ve yaşamı keşfetme kursu!

Hayatın farklı döngülerini Gestalt felsefesi kursuyla keşfederek, yaşadığınız her deneyimi değerli hale getirebilirsiniz...

GESTALT Felsefesiyle Kendinizin Farkına Varın


Yaşam içinde farkındalıkla, alışkanlıklarımızın dışına çıkmayı keşfettiren, kişilere sorunlarıyla baş ederken değişim için sorumluluğu ellerine almalarına yönelik yeni bir bakış açısı kazandıran Gestalt Felsefesi farkındalığı öğretiyor.

Gestalt yaklaşımını yakından tanımak isteyenler, Gestalt felsefesiyle hayata yön vermeyi ve kişilerin doğal halini yine Gestalt’la bulmayı deneyimliyorlar.

Uzman Klinik Psikolog Hande Kılınç Kunt ve Uzman Psikolog Gila Anjel Şeritçioğlu ile 24 Ekim 2009 tarihinden itibaren Persona Life ve Sağlıklı Yaşam Danışmanlık Merkezi’nde Gestalt felsefesinin derinliklerine keyifli ve aynı zamanda eğitici bir süreçte inebilirsiniz.

Gestalt felsefesini özel ve profesyonel yaşamına taşımak isteyen herkesin katılabildiği bu yaşantısal ve eğitici formatta yapılacak çalışma 7 hafta sürüyor.

Gestalt felsefesini diğer bakış açılarından farklı kılan en önemli özellik bedensel, zihinsel ve ruhsal süreçlerin birbirleriyle bir bütünlük oluşturduğuna inanılması. Bu nedenle, gestalt teknikleri geçmişte çözülemeyen sorunlara yaklaşımıyla ve çözüm yöntemiyle de büyük ilgi çekiyor.

Persona Life ve Sağlıklı Yaşam Danışmanlık Merkezi
Bilgi ve Başvuru için: (532) 212 11 27


Daha önce Gestalt Felsefesi eğitimine katılanlar neler söylediler?

Yüsra Soyak (İnsan Kaynakları Müdürü)
Bu çalışmada kendimle yüzleştim. Hayatın her alanında kurduğum iletişimin kalitesi arttı. İş hayatında, özellikle insan kaynakları alanında bu eğitimde kazandığım deneyimlerin ve farkındalığın çok büyük katkısını yaşıyorum.

Rüya Yüksel (Yaşam Koçu)
Bu eğitim, bana dış dünyamda meydana gelen deneyimlerin, benimle ilişkisi olmadığını zannederken aslında benim içimde büyük açılımlara neden olduğunu farkettirdi. ‘Şimdi ve Burada`olmanın önemini kavradım. Yaşamım Gestalt öncesi ve sonrası olarak ayrıldı. Artık yaşama başka gözlerle bakıyorum.

Fatma Çetin (Hemşire)
Çok güzel anlar ve verimli bir süreç yaşadım.

Tuncel Gulsoy (Yaşam Koçu)
Birlikteyiz, sabah, Nişantaşı uyanıyor, uzaktan Amerikan Hastahanesi'ni, diğer yönde Fulya'da yapılan yeni gökdelenleri görüyorum. Bir kaç kişi çay alıyor, diğer bir grup ise tatlı tatlı kaynatıyor, kendimi evde hissediyorum. Hani terliklerini giymiş bir divanda gazete okur gibi hoş bir gevşeklik duygusu. Gestalta hoş geldiniz....

Saba Deniz (Yaşam Koçu)
Bu eğitimde çocuk oldum, oynadım... Yeni arkadaşlarla tanıştım, öğrendim, güldüm, eğlendim ve çok soru sordum. Eğitimlerden sonra kendimi çok daha zenginleşmiş ve yeni bakış açıları yakalamış olarak deneyimliyorum.

Olgu Alibeygil (Yoga Eğitmeni)
Gestalt'ın "büyülü" diyebileceğim dönüştürücü bir etkisi var. Gestalt grubuna katılıp, kendisi de büyük bir dalga olan hayatın içindeki döngüleri keşfederek, yaşadığım her deneyimi bu gözle izledim ve nerelerde tıkandığımı gördüm. Gestalt ile tanışmam, hayatımdaki iyi kötü, her deneyimi değerli hale getirdi. Gestalt'ın etkisini anlatmanın zor, yaşamanın çok gerekli olduğunu düşünüyorum. Herkesin deneyimlemesini öneriyorum.


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER