› 
 › 
Pudra.com 18.03.2014

Senaryo yazmayı öğrenmek ister misiniz?

Siz de bir senarist olabilirsiniz! Her yönüyle senaryo yazımının öğretileceği “Burak Göral ile Senaryo Laboratuvarı” 3 Nisan'da başlıyor.

Senaryoyla ilgili A’dan Z’ye her şeyin anlatılacağı “Burak Göral ile Senaryo Laboratuvarı”, 3 Nisan’da Yapımlab’da başlıyor.

Senaryo yazmayı öğrenmek ister misiniz?
Burak Göral

Dört ay boyunca, senaryo konusundaki “kilit” konuları ele alarak senaryo yazmanın inceliklerini öğretmeyi hedefleyen “senaryo laboratuvarı”nın bitiminde, katılımcılara sertifika verilecek.

“Senarist kimdir? Roman yazarından farkı nedir? Nelerden beslenir?” gibi sorularla başlayacak olan “Burak Göral ile Senaryo Laboratuvarı”; sinopsis ve tretman yazımından dramatik yapının kurulması ve karakterlerin oluşmasına, senaryo terimleri ve yazım kurallarından diyalog yazmaya kadar senaryoya dair her konuya dikkatle eğilecek.

Halihazırda var olan fikir ya da senaryolarla ilgili daha sağlıklı ve somut fikirlere de ulaşılabilecek olan çalışmada; eğitim sezonunun ikinci evresi, ilk dönemdeki derslerin pekiştirilmesine ve örneklerle geliştirilmesine yönelik olarak, tümüyle senaryo yazma pratikleri üzerinden devam edecek.

Tarih: 3 Nisan 2014'ten itibaren her perşembe
Saat: 19.00-21.00
Yer: Yapımlab
Bilgi ve kayıt için: Yapimlab.blogspot.com
0212 252 45 56


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER