› 
 › 
17.03.2010

Art Cafe Nişantaşı'nda

Kişiye özel tasarlanan pastalar, un ve şeker kullanılmadan hazırlanan pinoliler, tartlar, tatlı-tuzlu kukiler, özel ev yapımı çikolatalar...

Müşterilerine ev rahatlığı sunan Art Cafe’de, tartlar, tatlı-tuzlu kukiler, kişiye özel tasarlanan pastalar, çikolata ve meyvelerin buluştuğu tadına doyulmaz pötifurlar, un ve şeker kullanılmadan hazırlanan pinoliler, özel ev yapımı çikolatalar lezzet tutkunlarını bekliyor.

Art Cafe Nişantaşı'nda

Önceden siparişle diyabetliler için de pastalar hazırlayan Art Cafe’deki pasta ve kurabiyelerin çok az unla veya unsuz yapıldığını biliyor muydunuz? Bazı pastalarda hiç un yokken, bazılarında ise şeker kullanılmıyor.

Öğle yemekleri ve çay saatlerinde de ev sıcaklığı ortamıyla sizi ağırlayan Art Cafe, ayrıca özel günlerinizde de sizi yalnız bırakmıyor. Düğün konseptiniz ve sizin kişisel beğenileriniz doğrultusunda düğün pastaları hazırlanan Art Cafe’de, en özel davetleriniz için de catering hizmeti veriliyor.

Art Cafe’nin müşterileri arasında Demet Kutluay, Tuğba Erbil, Nebahat Çehre, Azra Akın, Cansu Dere, Fulya Terim, Acun Ilıcalı, Özlem Yıldız, Bergüzar Korel gibi pek çok ünlü isim bulunuyor.

12 yıldır lezzet severlere hizmet veren Art Cafe, Levent ve Çiftehavuzlar’dan sonra şimdi de yeni şubesiyle Nişantaşı’nda…


Art Cafe nerelerde var?
Valikonağı Cad. Şakayık Sok. Aylin Apt. No:75, Nişantaşı
Tel: 0212 343 03 53

Karanfil Çarşısı. Hanımeli Sok. No: 3, Levent
Tel: 0212 264 17 67

Cemil Topuzlu Cad. No:47, Çiftehavuzlar
Tel: 0216 359 23 89


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER