› 
 › 
Pudra.com 28.12.2011

Billionaire Club‘tan yeni yıla özel parti "Gold & Red Gala"

Dünya jet-set’inin gözde gece kulübü Billionaire Club, 2012’ye etkileyici bir partiyle merhaba diyecek.İstanbul gece hayatının en popüler mekanı Billionaire Club, yeni yılı 31 Aralık Cumartesi gecesi gerçekleşecek muhteşem bir partiyle karşılıyor. Dünya standartlarındaki lüks ve kalite anlayışıyla Billionaire, konuklarına unutamayacakları bir yılbaşı eğlencesi sunacak.

Eğlencenin sabaha kadar süreceği "Gold & Red Gala"da, şov dünyasının ünlü DJ'lerinden Andrea T. Mendoza’nın benzersiz performansına sıradışı elektro violin animasyonlarıyla ünlü violin ustası Fillippo Rollando eşlik edecek. Billionaire Club’ın etkileyici atmosferinde muhteşem bir müzik eşliğinde gerçekleşecek bu çok özel yeni yıl partisinde konuklar birbirinden güzel ve zarif Billionaire kızları tarafından karşılanacak. Gece, ayrıca ünlü dansçı Laura ve Billionaire Dans Grubu’nun ‘Gold Finger’ ve ‘Tango’ müziğine özel etkileyici dans şovlarıyla renklenecek.

İstanbul’un en lüks oteli The İstanbul Edition’ın içinde yer alan Billionaire Club, sonsuz lüks ve ihtişamı yansıtan göz alıcı dekorasyonu ve eğlenceyi doruğa taşıyan sürpriz şovlarıyla yılbaşı gecesi de en çok tercih edilen mekanlardan biri olmaya devam edecek.


Billionaire Club
Adres: Büyükdere Cad. No:136 Levent/İstanbul
Tel: 0212 317 77 97
Giriş ücret: 200 dolar.

www.editionhotels.com


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER