› 
 › 
pudra.com 22.06.2009

Etiler’in organik mekanı:Felice

Etiler’de yeni açılan Felice hem gıda, hem kozmetik, hem tekstil alanında organik ürünleri bir araya getirmiş.

Ülkemizde de gelecek nesilleri tam anlamıyla korumak adına organiğe geçiş, yiyeceklerden modaya, kozmetikten içeceklere kadar hayatımıza hızla girmeye devam ediyor. Şimdilerde Etiler’de açılan yepyeni mağaza ‘Felice Organik Ürünler’ hem market, hem kafe olarak oldukça keyifli bir mekan!

Etiler’in organik mekanı:Felice

Sertifikalı yüzde 100 organik ürünlere yer veren Felice’nin aynı zamanda evlere servisi de bulunuyor. Ayrıca, burası sadece bir organik market değil. Açık havada oturup organik çayınızı yudumlayabilir, Latin müzikleri ve klasik caz müzikle günün yorgunluğunu, stresini atabilirsiniz.

Felice’de yumurta, peynir çeşitleri, yoğurt çeşitleri, zeytin ve zeytin ezmesi, zeytinyağı çeşitleri, sofralık deniz tuzu, baharat türleri, bitki çayları, siyah çay-kahve, esmer şeker, makarna türleri, ketçap, mayonez, hardal, bal, tahin-pekmez, ekmek çeşitleri, kuruyemiş çeşitleri, turşu, taze meyve sebze, süt, tereyağ, reçel, marmelat, meyve suyu gibi yiyecek-içeceklerden; kozmetik ürünleri, ped ve tamponlar, el ve vücut yıkama sabunu, temizlik ürünleri, diş macunu ve ağız bakım ürünleri, bebek şampuanı ve bakım ürünleri, bebek tekstil ürünleri, güneş korumaları gibi diğer ihtiyaçlar da bulunuyor… Üstelik hepsi organik!

Felice
Adres: Etiler Mahallesi Nispetiye Caddesi Seher Yıldızı Sokak Yıldız Apt. No:20 Dükkan: 4-A Etiler, İstanbul
Tel: 0212 352 2223
Web: www.feliceorganik.comPOPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER